PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126294}

Orły z Bostonu

Boston Legal
7,6 2 451
ocen
7,6 10 1 2451
Orły z Bostonu
powrót do forum serialu Orły z Bostonu

DENNY CRANE!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10

Boże jak ja uwielbiam ten serial. Coś fantastycznego. Alan Shore i Denny Crane to najsympatyczniejsza para w historii TV. Pozdrawiam wszystkich fanów tego mało znanego serialu.

ocenił(a) serial na 8
almodrama

Denny Crane.

ocenił(a) serial na 10
almodrama

Denny Crane.

użytkownik usunięty
wiadroglowy

Denny Crane, Denny Crane :).

ocenił(a) serial na 10

Tak, fajnie się to wymawia :)

ocenił(a) serial na 10
almodrama

wlazł kotek na płotek DENNY CRANE:)

ocenił(a) serial na 7
Seana

Najlepszy jest pod koniec 4 odcinka. Myślałem, że zlecę z krzesła. DEENNNY CRAANE...

zemstafreda

Najlepszy to był moment jak Alan tłumaczył Dennemu o nawykach Rączki, trzymaniu dłoni na udach i się pyta Dennego czy on PRZYPADKIEM nie ma podobnych po czym Denny Mówi: DENNY CRANE

ocenił(a) serial na 7
KtoS_mi_zabral_nick

Faktycznie genialnym rozwiązaniem jest stworzenie z postaci granej przez Shatnera marki, która na każdym kroku jest podkreślana "Denny Crane" :D

Mi również bardzo podoba się postać grana przez Candice Bergen, czyli Shirley Schmidt, która na każdym kroku gdy musi podkreślić w firmie swój autorytet powtarza "Kancelaria nazywa się 'Crane, Pool i Schmidt' i ja jestem Schmidt" :D

ocenił(a) serial na 9
almodrama

Teraz opglądam na Polsacie o 12 i wiecie co baaardzo mi się podoba. Dialogi są doskonałe, czasami wręcz parodia z patriotyzmu i zadęcia.

ocenił(a) serial na 9
almodrama

Wielka przyjaźń dwóch zwariowanych adwokatów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones