PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126294}

Orły z Bostonu

Boston Legal
7,6 2 452
oceny
7,6 10 1 2452
Orły z Bostonu
powrót do forum serialu Orły z Bostonu

Poszukuje jakiegoś równie dobrego serialu. Możecie coś polecić?

Kaka880

Na pewno Ally McBeal, bo jest tego samego twórcy, Zależy w jakim kierunku serial miałby iść. Boston Legal i Six feet under to chyba jedyne seriale, które oglądałam wiele lat temu, a do dzisiaj je nieraz wspominam.

Binula

Sześc stóp pod ziemią oglądałem, bardzo dobry serial choć z tego co pamietam nie było momentu abym sie zaśmiał a poszukuje coś fajnego i humorystycznego jak Breaking Bad i właśnie Boston Legal :) a co do Ally McBeal to jakoś ten serial nie przypadł mi do gustu. Pozdrawiam.

Kaka880

Z humorystycznych polecam "Jak poznałem waszą matkę", "Teoria wielkiego podrywu", "Dwóch i pół", "Psych", "Jess i chłopaki" ze starszych "Dharma i greg", "Will i Grace", "Świat według Bundych", "Różowe lata 70te", "Niania".

ocenił(a) serial na 10
Kaka880

Polecam bardzo podobny serial prawniczy "Franklin and Bash", trochę słabszy od "Boston Legal", ale z dużą dawką humoru. Poza tym tytułowni bohaterowi (dwaj prawnicy) są naprawdę fantastyczni. O dziwno serial bardzo mało popularny w Polsce, czego nie rozumiem.

ocenił(a) serial na 10
agatka641

Bo u nas jeszcze nie potrafią się śmiać z prawników. Wydaje mi się, że w Polsce zawód sędziego , adwokata czy prokuratora stawia się wysoko na piedestale i nie wypada się podchodzić do niego z ironią czy humorem, a przecież to tylko zwykli ludzie, pełni wad i zalet, a co najważniejsze potrafią też być ciekawi i zabawni. BOSTON LEGAL to po prostu fantastyczny serial, w mojej ocenie na równi z HOUSE MD

ocenił(a) serial na 6
Kaka880

Jeśli prawniczy to tylko Good Wife. Najlepszy z tego gatunku.

ocenił(a) serial na 10
Kaka880

Ambitne? Zależy od definicji słowa.
Taki wysokich lotów to - Suits
Zaś prawnicza humoreska.. to jak agatka641 wspomniała "Franklin and Bash" - jest słabszy ale wciąż ponadprzeciętny

zaś spoza kategorii seriali prawniczych, w innych(różnych) gatunkach, acz na podobnie wysokim (imo) poziomie, polecam również:
Community, Doctor Who, That 70' Show, Firefly..
i inne

Kaka880

Żona idealna, PLL, Revenge, na przykład.

Kaka880

Matlock

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones