PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126294}

Orły z Bostonu

Boston Legal
7,6 2 452
oceny
7,6 10 1 2452
Orły z Bostonu
powrót do forum serialu Orły z Bostonu

Jak w temacie. Mógłby ktoś polecić jakiś dobry serial prawniczy? Oprócz "Ally McBeal" i "Obrońcy"

użytkownik usunięty
tomekk783

Hm to chyba dobra tu będzie "Kancelaria Adwokacka" w oryginale "The Practice", poprzednik Boston Legal.

ocenił(a) serial na 10

Tak, można jeszcze polecić In Justice (Skazani za niewinność - sick!) choć ma on tylko jeden sezon. W The Practice najlepszy jest ostatni sezon gdzie wprowadzane są postacie Alana i Denny'ego, ale niestety dostępne są tylko napisy do paru pierwszych odcinków ósmego sezonu... No chyba że ktoś ogląda w oryginale ten takich problemów nie ma.

użytkownik usunięty
tomekk783

Pomyślałam jeszcze troszkę i można wspomnieć o "Krok od domu" (oglądałam, fajny, ale raczej dla relaksu niż jakiś przemyśleń. Nie można porównać do Boston Legalu) i jeszcze o "Układach" (niby fajny, taki thrillerowaty, ale nie oglądałam).

użytkownik usunięty
tomekk783

The Good Wife i The Defenders. Pierwszy serial zdecydowanie lepszy niż Boston IMO. Ciekawsze postacie, sprawy itd. Drugi dopiero się rozkręca, ale ma coś czego brakuje większości tego typu produkcjom - odrobiny luzu. Poza tym jest jeszcze świetny JAG, ale to chyba znają wszyscy.

ocenił(a) serial na 10

Góralu czy ci nie ŻAL!?? takich głupot pisać... The Good Wife to dobry, przyzwoity serial ale w porównaniu do Boston Legal to niestety druga liga... A The Defenders, nie ten poziom tym bardziej, począwszy od gry aktorskiej na dialogach kończąc. Choć oglądać można.

ocenił(a) serial na 10
almodrama

Jestem przy 2 sezonie i stwierdzam, ze 1 był słabszy… im dalsze odcinki tym lepsze! DENNY CRANE!

Seana

Może być Drop Dead Diva dla mnie nawet nawet. Gdybyś zaczął oglądać to nie sugeruj się pierwszym odcinkiem.

tomekk783

jeszcze JAG wojskowe biuro śledcze

_aLEXander_

może być jeszcze krok od domu, nie jest to oczywiście 100% prawniczy serial, ale co nie co jest tam zawarte, a no i najważniejsze, prawo jest tutaj ukazane ze strony prokuratorskiej.......

ocenił(a) serial na 9
tomekk783

Z nowszych jest Suits i Franklin&Bash

ocenił(a) serial na 7
Nimloth88

Był polski serial Zespół adwokacki
Starszy kolega przypomina młodzieży

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones