serialOglądaj odcinki według kolejności. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Dziwne, że "Batman: The Animated Series1992-1995" jako starsza seria ma lepiej wykonaną kreskę niż ta nowa seria. W tamtej był dopracowany każdy szczegół strojów postaci i twarze i kolory, a tu to jakaś masakra... szczególnie u Jokera: oczy czarne i marny fioletowy frak, bez szczegółów... dziwne.
Zarówno pod względem scenariusza jak i animacji. Batman Beyond też jest ciut lepszy od tego serialu. No i nie podoba mi się nowe wcielenie Catwoman z twarzą jak po nieudanym eksperymencie Jokera.
Jak dla mnie równie dobre co TAS. Świetna animacja, wciągająca fabuła. Dobrze, że nie zmieniano zbyt wiele, tylko tych kilka postaci, które teraz wyglądały o wiele lepiej. Moi ulubieni bohaterowie to: Nightwing, Harley Quinn, Poison Ivy, Catwoman, no i Joker.