PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 912
ocen
7,8 10 1 172912
6,2 17
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

s05e01 - opinie

ocenił(a) serial na 10

Wybaczcie trolling, ale zawsze chciałem mieć taki wątek ;]

Przechodząc do mertitum - jakie są wasze wrażenia po obejrzeniu pierwszego odcinka z nowej serii
TWD?

emo_waitress

Bo w okolicy Terminusa biegał jednooki pies, nie sądzę by taki się uchował, gdyby jedli :D

Valdoraptor23

Może to był terminusowy specjalny pies o specjalnym znaczeniu i w związku z tym niejadalny :P

Poważnie biegał? Bo nie mówimy o tym psie, który porwał Becię?

emo_waitress

Właśnie o tym, który "porwał". A raczej, doprowadził do porwania swym szczekaniem.

Valdoraptor23

Czytałeś opinie na Strefie? Bo się teraz tam przeszłam. Znalazłam wielu braci i sióstr w Karolkowym hejcie :D
Aż się zdziwiłam, spodziewałam się zalewu uwielbienia do nowego odcinka, a tu proszę, znalazłam kilka bardzo ciekawych, krytycznych recenzji :o

ocenił(a) serial na 9
emo_waitress

,, to nie ludzie, to wilki,, :)

emo_waitress

Nie, nie wchodzę tam :) Ale domyślam się iż tamtejsi TRU-TWDRAMAT-Fani mogą narzekać na nadmiar akcji :D

Valdoraptor23

@Mikael @Ginozaurek
No właśnie w ubiegłym sezonie było tam sporo entuzjastycznych recenzji nieadekwatnych do poziomu serialu (wg mnie oczywiście), więc również wydawało mi się, że jest to forum dla die-hard fanów TWD.
A tu nowy sezon, entuzjazm powinien szybować z dronami i wronami, a jednak krytycy się znaleźli i to więcej niż na fw :o I hejterzy Karolci, których opinie czytałam z jadowitą przyjemnością >:D bo czuję się w moich uczuciach do Karolinki osamotniona :'(

To tak na marginesie :)

emo_waitress

Wydaje mi się, że jak Daryl umrze, to Carol będzie z Rickiem ;P :D

Valdoraptor23

bueruerueruerg
http://media.giphy.com/media/AEaHrg5TdM6di/giphy.gif

ocenił(a) serial na 9
emo_waitress

,,bo czuję się w moich uczuciach do Karolinki osamotniona :'(,,

ja mam to samo , tzn nie widzę zbyt wielu , którzy bronili by Carol:( Czy tylko ja ją trochę lubię ?

Carol trzymaj się mocno i tylko tak dalej:) nie daj się hejterom bo z walkerami sobie poradzisz:)

Mikael82

Carol płakała, jak czytała ;D

Mikael82

Mikael coś czuję, że będziemy sobie uprzejmie, acz pasywnie-agresywnie wbijać Karolkowe szpileczki przez cały obecny sezon :D

Przynajmniej dopóki będzie żyła nihihihihihi >:D

ocenił(a) serial na 9
emo_waitress

na to wygląda ... Mam nadzieje, że będzie się dalej rehabilitować za swój ,,występek,, - może na końcu i Ty zapłaczesz kiedy nadejdzie jej czas :)
Albo wręcz odwrotnie, znów coś przeskrobie a ja przejże na oczy:)
Co by nie mówić wątek Carol jest interesujący bo budzi skrajne emocje:)

ocenił(a) serial na 10
Valdoraptor23

Pieseuy pojawiły się w TWD wielokrotnie - w finałowym epizodzie drugiego sezonu, podczas ujęć pokazujących formowanie się hordy, widać przemykającego po ulicy Pieseu.

W odcinku w którym RYYYK żegna Carol z grupy i wraca do siebie, mija na drodze rozjechanego łokera, którego niucha kolejny pieseu. No i oczywiście występ wspomnianego już jednookiego pieseu.

A teraz pytanko - ile razy na ekranach pojawił się velociraptoreu? Szacheu - mateu :)

Einshaew

Nie martw się, jak twórcom zabraknie pomysłów na naciągane akcję, to i dinozaur będzie ;P

Valdoraptor23

To brzmi jak pomysł na film klasy ZZZ: Ginozombi Apokalipsa. I bohaterzy musieliby przeżyć inwazję zombi dinozaurów :D
Oglądałabym.

emo_waitress

Śmiertelność bohaterów zawstydziłaby Grę o tron :) Zombie-Tyranozaur wywali każdą siatkę, Zombie-Raptor przeskoczy przeszkodę a Zombie-Daktyl przeleci górą.

ocenił(a) serial na 10
Valdoraptor23

Widzę, że macie już wszystko przygotowane! Wyczuwam spiseg.

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

pieseu się i może pojawił ale jego role były zupełnie poboczne ... to już lepiej zagrał koń z pierwszego sezonu :) i sowa z 3 sezonu ,którą upolował Daryl :) To były role... achhhh.... :)

ocenił(a) serial na 10
Einshaew

Nowy motyw z internetów:

Daryleu nie rozpłakał się z radości z tego powodu że zobaczył Carol... zobaczył, że przyniosła jego kuszę! :D

Einshaew

Haha, wszystko jasne :D

ocenił(a) serial na 10
Valdoraptor23

I popełniłem błąd - sądziłem, że Miszon ma w zwiastunie drugiego epizodu swoją wykałaczkę, ale to był karabin.

Oglądając jeszcze raz epizod otwierający serię (niczym łoker Dejla, ups! spojlereu!) przyjrzałem się scenie w której Carol patrzy na zegarek RYYYKA, bierze kuszę Deryleu i nic poza tym.

Katana iz zapomniana! nananana....

Einshaew

http://cheezburger.com/8348954624

ocenił(a) serial na 10
Einshaew

Kolejne dobre:
http://cheezburger.com/8346318080

ocenił(a) serial na 10
Valdoraptor23

Właśnie sobie uświadomiłem że RYYYK ani razu nie wypowiedział swojej nieśmiertelnej kwestii!

Ciekawe, czy w tym sezonie będzie miał ku temu okazję?

Einshaew

Myślę że ta kwestia padnie w odpowiedzi na pytanie jakiejś nowo napotkanej postaci o to, co do tej pory robili podczas zombie apokalipsy :)

ocenił(a) serial na 10
Valdoraptor23

jakbyś zareagował na widok zakrwawionego zakapiora który na takie pytanie odpowiedziałby "sttttaaaaaf....thaaaangs"? :)

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

co masz w torbie?

Pamiętniki z wakacji

:)

ocenił(a) serial na 10
Mikael82

Wszyscy tak cisną po tym odczytywaniu pamiętniczka podczas ucieczki przed łokerami, a ta scena naprawdę miała klimat :)

Einshaew

No! to jego wybuch feelingsów jest usprawiedliwiony.

Einshaew

Ech, i od razu mi raźniej :D To się nazywa łagodzący wpływ pieseuków :)

ocenił(a) serial na 10
emo_waitress

Such terapeutyczny i much pomocny Pieseu! :)

Einshaew

Daryl biegł przytulić kuszę a tu mu się Carol nawinęła i dziwnie wyszło xD


Uwaga, będzie dowcip!
Jak się nazywa Pieseu rodzaju żeńskiego?
Such!

ocenił(a) serial na 10
Valdoraptor23

:D:D:D:D

Wygraliście wiadro internetóf!

Korzystajcie mądrze :D

Valdoraptor23

:D

Czyli że od teraz jak mówimy: such such? Such much such? :D



ocenił(a) serial na 9
Einshaew

ach to dlatego Michonne nie przytuliła Carol ,

bo nie miała jej miecza...

ocenił(a) serial na 10
Mikael82

No właśnie :)

Ale serio się martwię o katanę Miszon - nasza czarnulka bez katany to jak bez ręki :)

ocenił(a) serial na 6
Einshaew

Nawiązanie do Ricka z komiksu? ;D

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

nasza black-ninja być może znajdzie nowy miecz - w drodze do Waszyngtonu mogą wstąpić do chińskiej dzielnicy :)

a może księżulek będzie miał coś na zakrystii?

ale swoją drogą Michonne bez miecza? nie wróżę jej długiego bytu...

ocenił(a) serial na 6
Mikael82

W komiksie odłożyła miecz na półkę ekhm ekhm "honorowe miejsce nad kominkiem"
Ale to dopiero w Aleksandrii.

ocenił(a) serial na 10
Arolowy

Ale później miała powód, by do niego wrócić, prawda?

ocenił(a) serial na 6
Einshaew

Chyba tak

Arolowy

Będzie problem, Michonne ma wpakowane wszystkie skillpointy w broń sieczną i survival, a teraz jej dadzą jakiś bejzbol czy karabin i weź tu zabijaj. Kto grał w Dead Island, to wie xD

ocenił(a) serial na 6
Valdoraptor23

Zdechła Wyspa... Oj, grało się!

ocenił(a) serial na 10
Mikael82

Swoją drogą to czy to nie dziwne że w zombie-świecie ludzie nie korzystają z mieczy w konfrontacji z łokerami? Bezpieczniejsze to niż nóż, bo zachowuje dystans a o za*je*bis*toś*ci użycia nie wspomnę! Chociaż idealne odrąbanie łba jednym ciosem to lata treningów...

Einshaew

W japońskim spin-offie wszyscy będą używać mieczy a jeden badass pistoletu.

ocenił(a) serial na 9
Einshaew

niby tak , miecz to cicha broń - no ale nie każdy czuje się z tym komfortowo , poza tym dobrze że jest taki podział na bronie

Michonne miecz samurajski
Daryl kusza ,
Rick tępa łyżka stołowa :)

Mikael82

Zapomniałeś o Tajrisowym młotku :)

ocenił(a) serial na 10
Mikael82

A Carl Popa puszka puddingu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones