PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547035}
7,8 172 912
ocen
7,8 10 1 172912
6,2 17
ocen krytyków
The Walking Dead
powrót do forum serialu The Walking Dead

s05e01 - opinie

ocenił(a) serial na 10

Wybaczcie trolling, ale zawsze chciałem mieć taki wątek ;]

Przechodząc do mertitum - jakie są wasze wrażenia po obejrzeniu pierwszego odcinka z nowej serii
TWD?

Mikael82

Jeszcze Hershel i Shotgun Mocy.

ocenił(a) serial na 10
Valdoraptor23

I Carol "lók at the flałers" headshot kill

Einshaew

Odcinek bardzo fajny, mimo paru elementów, które mi się niezbyt podobały. Scena ze spuszczaniem krwi - to już chyba moja osobista preferencja, po prostu nie przypadło mi do gustu. No i to, że ucieczka z silnego obozu (Ci ludzie mieli broń automatyczną) w dodatku pełnego sztywnych nie przynosi ŻADNYCH ofiar ze strony grupy. Ja wiem, że to dopiero początek itd. ale już oczyszczanie głupiego więzienia dało nam parę martwych postaci. Do tego parę pomniejszych głupotek. Na duży plus to, że z ucieczki z Terminusu nie zrobili telenoweli, tylko mocne uderzenie, które fajnie rozpoczyna nowy sezon. Czekam na kolejny odcinek, w którym na pewno zdarzy się coś ciekawego ;)

ocenił(a) serial na 10
Macedon

Gdzieś czytałem (może na strefie) że jednak wątek Terminusa będzie obecny w części epizodów tej serii - może nie w postaci fizycznej miejscówki, ale ekipy RYYKA i Ghareta mogą się jeszcze spotkać.

Popaczymy, zobaczymy.

Einshaew

A to najlepsze:
http://cheezburger.com/8347643904
:D

ocenił(a) serial na 10
Valdoraptor23

Such cruel! :D But true ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones