serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Will i Grace

Will & Grace
1998 - 2020
22 min.
7,5 2 579
ocen
7,5 10 1 2579
Losy geja prawnika i heteroseksualnej dekoratorki wnętrz, którzy mieszkają razem w Nowym Jorku. więcej mniej
Will i Grace zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 18 nagród Emmy, 29 innych nagród oraz 174 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Will i Grace są najlepszymi przyjaciółmi. Will jest gejem prawnikiem a Grace jest dekaratorką wnętrz. Oboje mieszkają w Nowym Jorku. Grace jest zaręczona, ale kiedy jej związek się rozpada, wprowadza się tymczasowo do Will'a. Miała tam mieszkać dopóki nie znajdzie czegoś dla siebie ale w efekcie stają się trwałymi współlokatorami (pozaWill i Grace są najlepszymi przyjaciółmi. Will jest gejem prawnikiem a Grace jest dekaratorką wnętrz. Oboje mieszkają w Nowym Jorku. Grace jest zaręczona, ale kiedy jej związek się rozpada, wprowadza się tymczasowo do Will'a. Miała tam mieszkać dopóki nie znajdzie czegoś dla siebie ale w efekcie stają się trwałymi współlokatorami (poza sezonem drugim kiedy Grace przeprowadza się do mieszkania na przeciwko i sezonem szóstym kiedy to przeprowadza się do swojego męża). Obok tej dwójki równie ważni a na pewno śmieszniejsi są Jack, kwiecisty przyjaciel gej Will'a i Karen, zawsze z kieliszkiem lub po kilku tabletkach - nowinkach medycznych, asystentka/sekretarka Grace, która na prawdę potrzebuje pracować bo wielokrotnie poślubiła już pieniądze i potrzebuje jakiegoś prawdziwego zajęcia, choć praca wychodzi jej marnie. W serialu występowało gościnnie wiele gwiazd Cher, Madonna, Britney Spears, Janet Jackson, Jennifer Lopez, Matt Damon, Kevin Bacon, Joan Collins i wielu innych. W Polsce prezentowany był tylko pierwszy sezon przez HBO.

na podstawie
Jon Kinnally (materiały do scenariusza, historia) /
studio
Everything Entertainment (niewymienione w czołówce) / KoMut Entertainment / NBC Studios (współudział) / więcej
tytuł oryg.
Will & Grace
inne tytuły
Will and Grace USA
Will and Grace
więcej
Do roli Grace rozważano kandydaturę Yasmine Bleeth
John Barrowman ubiegał się o rolę Willa, lecz jej nie otrzymał, gdyż był "za mało gejowski", choć prywatnie jest homoseksualistą.
Nicollette Sheridan przegrała walkę o rolę Grace Adler w finałowym etapie castingu.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych