PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660072}
6,4 2 703
oceny
6,4 10 1 2703
Wszystko przed nami
powrót do forum serialu Wszystko przed nami

Pozbawiony tej cukierkowości typowej dla większości polskich seriali. Dziwne, że przegrywa niby w rankingach. Mnie osobiście irytuje tylko ta blondyna prawniczka bo nie lubię takich poskrzywianych mimoz.

ocenił(a) serial na 10
Igraszka

też tak uważam, ale najwidoczniej nie wszystkim przypadł do gustu, skoro go ściagają z anteny

ocenił(a) serial na 9
klaudia123_filmweb

Skąd wiesz, że go ściągają z anteny? Dlaczego?

klaudia123_filmweb

Może to i lepiej. Nie zrobią z niego żałosnej telenoweli jak większość polskich seriali. Niech się Łepkowska nauczy, kiedy skończyć, by wstydu nie było...

ocenił(a) serial na 10
pixi222

Otrzymalam wczoraj od Pani Ilony wiadomość: Dziękuję za miłe słowa pod adresem "Wszystko przed nami"
Dla mnie trzecie miejsce w Telekamerach było dużym ale przyjemnym zaskoczeniem, tym bardziej, że pierwsze trzy seriale miały bardzo bliską ilość głosów. A przecież nasz jest najmłodszy.
Na uroczystości był nawet prezes TVP, było mu chyba trochę przykro, jak zagadnęliśmy go, czy to nic dla niego nie znaczy. Powiedział, że ceni ten serial, ale TVP ma ograniczone środki finansowe.
Co do Aleksego Komorowskiego, to spora przerwa w jego obecności była spowodowana tym, że kończył studia na Akademii Teatralnej i brał udział w intensywnych próbach do przedstawień dyplomowych.
Pozdrawiam serdecznie.
Ostatni odcinek, 99 zakończyliśmy bardzo dramatycznie, mam nadzieję, że może listy widzów z pytaniem "co dalej?" zmienią decyzję TVP. My w każdym razie jesteśmy przygotowani do dalszej pracy nad "Wszystko przed nami".
Ilona Łepkowska

Ludzie może wejźmy się w garść i napiszmy petycje do tvp, im nas więcej bd to korzystniej na tym wyjdziemy

klaudia123_filmweb

Trzeba by raczej zmusić z 500 tysięcy osób w Polsce by oglądały każdy odcinek! TVP to nie instytucja dobroczynna by propagować seriale na poziomie.

ocenił(a) serial na 10
kaleenee

http://www.activism.com/pl_PL/petycja/wszystko-przed-nami-prosba-o-nowy-sezon-sw ietnego-serialu-dla-mlodych-ludzi/42883

ocenił(a) serial na 10
klaudia123_filmweb

namowcie tez swoich znajomych do pertycji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones