Z Nation (2014-2018)
Z Nation: Sezon 1 Z Nation Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek Z Nation (2014-2018)

Pieprzone zombiaki

Fracking Zombies 42m
6,8 539
ocen
6,8 10 1 539
Z Nation
powrót do forum s1e2

S01E02

ocenił(a) serial na 3

Czyżby twórcy próbowali przemycić jakieś wątki fabularne?! Nice try.

Powiem tak - liczyłem na obecność zombie husky i się nie rozczarowałem. Akcję w rafinerii i
zachowania bohaterów pozostawię bez komentarza. Niski budżet to jedno, ale beznadziejny
scenariusz to drugie.

ocenił(a) serial na 5
VVienio

Akcja byla kozak ... chodzili kolo zombii jakby te spaly a czaili sie aby podjechac cysterna. No ale moze cysterna dziala na zombii jak plachta na byka :) Narazie ten serial to jedno wielkie nieporozumienie ... A gosciu w bazie polarnej to postac niczym z parodii krzyku badz innej glupawej komedyjki dla mlodych amerykanow, chociaz sam aktor swoje lata juz ma ...

VVienio

Pierwszy odcinek był spoko. Po drugim serialowi dziękuję i czekam na 5 sezon TWD, bo TO jest porządny serial o zombiakach.

LilithAJ

Buhaahaha masz dobre poczucie humoru Coral.

HumanMachine

Każdy lubi co innego :P

VVienio

Po pierwszym odcinku byłem nastawiony na akcję, dużo flaków i głupiutką fabułę. No i było mniej więcej okej (pomijając oczywiście to, że to produkcja SyFy, więc wszystko kuleje) - oprócz chodzących zombie są i biegające zombie, są nawet zwierzęta-zombie. Nie powinno być tak łatwo c'nie?
No i wszystko szlag trafił w drugim odcinku. Zombie w ogóle nie są zainteresowane tym co najważniejsze, czyli ludzkim mięsem i można się o nie ocierać i błagać o zjedzenie. I nic. Do momentu, w którym scenarzyści sobie zdecydują, że to już, że teraz cię mogą zjeść. Jak skrypty w grze komputerowej. A to, że cała akcja w rafinerii była bez sensu? Pff

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones