PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687989}

Za głosem serca

Lo que la vida me robó
7,8 896
ocen
7,8 10 1 896
Za głosem serca
powrót do forum serialu Za głosem serca

Postanowiłam założyć nowy temat bo widze,że nie mamy gdzie sie wypowiadać ,nowych tematów brak i wszystko trafia do tematu ,,Wrażenia po pierwszym odcinku'' a to trochę nie na temat jak same pewnie widzicie :D

Tutaj będziemy pisać o odcinkach,bohaterach (oczywiście bez spoilerów :) ),naszych odczuciach , wpadkach w serialu o ile jakieś będą (czy coś przebije poród przez spodnie ? :D ) Jakieś ciekawostki na temat serialu oczywiście też mogą być :)

Wam też podobają się ostatnie odcinki ?
Ja popłakałam się jak Montse spotkała się z Jose Luisem :(
To była piękna scena.
I uwielbiam te sceny między Montserrat a Alejandrem .
Jej przysięga w kościele mnie rozwaliła .. a go jeszcze nie widziałam takiego wkurzonego ! Będzie sie działo :D

ocenił(a) serial na 8
pati1109

Haha nie tylko Ciebie to wkurza, mnie także ;/. Tragedia jakaś z tymi powtórkami, moja babcia też przez to kilka powtórek straciła. Nie wiem, co im odbija z tego Pulsu...

ocenił(a) serial na 9
Hadley

Ja własnie przerobiłam cały tydzień, nagrywam sobie bo nie jestem w stanie w tygodniu obejrzeć.
No więc tak maria- co za sucz, nie nawidze jej, sama jest zwykłą słuzącą a zachowuje się jak pani na włościach, ona chyba serio mysli ze Alejandro zwroci na nia uwage i bedzie wszystkim rzadzila. TO nie ona odziedziczyla majatek a to jej odbija.
Wiedzialam, ze Rosario nie przyzna sie ze jest matka Alejandro, glupie powody jak zwykle w telenowelach, ale no coz, przynajmniej jest dobra osoba i moze cos dopomoze im w milosci :)
A Montse- ja uwazam, ze juz zaczyna cos czuc do Alejandro. I zagadzam sie z poprzednimi wypowiedziami, gdyby chciala odeszla by z JL,

ocenił(a) serial na 10
Hadley

Dlatego ja sie ciesze,że dodają na anyfiles to chociaż nie jestem stratna .W sumie to fajnie sie tam ogląda bo jakość ok a jeszcze bez reklam ;p

ocenił(a) serial na 10
pati1109

Też tak właśnie mam ;(

ocenił(a) serial na 9
asiulka026

No ja reklamy zawsze przewijam, właśnie lubię oglądać w weekendy-5 odcinków na raz :) W sobotę wałkuję Za głosem Serca, a w niedziele zawsze była Królowa Serc, jutro zaczynam santa Diabla.

ocenił(a) serial na 10
ewelina84

A to czemu zamulasz cały weekend serialami? Nie odpowiadają ci godziny emisji?

ocenił(a) serial na 9
asiulka026

Nie zamulam, dla mnie to przyjemność, zrestą 5 odcinków to raptem 3 godziny oglądania, więc nie cały weekend.

ocenił(a) serial na 8
pati1109

Zrobili tak bo pozmienialy sie godziny seriali i filmow :D teraz juz bedzie wszystko ok i rano bedzie powtorka o 9. Bo weszla nowa telenowela i pozmieniali :D dlatego ja codziennie patrze na program zeby wiedziec o ktorej bedzie co i jak :D

ocenił(a) serial na 10
telenove

Czekam z niecierpliwością :) No a Maria to nie miło koleżance powiedziała.
W środę wyjeżdżam na 14 dniową kolonię czyli stracę 10 odcinków buu :'(

ocenił(a) serial na 10
asiulka026

Na anyfiles są wszystkie dodawane ,dobra jakość ,zero reklam :) Więc nie stracisz :)

ocenił(a) serial na 10
Hadley

A jak myślisz ..Refugio połączy coś z Marią ?
Zauwazyłam,że bardzo mu sie spodobała a jej obaj wpadli w oko..
+ Refugio i Maria są razem na plakacie .

ocenił(a) serial na 8
pati1109

Skoro są razem na plakacie, to bardzo możliwe. Ale wątpię, że będzie to jakieś prawdziwe uczucie. Maria nie jest dobrą osobą i jak pisałam wyżej, albo się zmieni, albo źle skończy.

ocenił(a) serial na 10
Hadley

Niech sie zmieni na lepsze i zwiąże z tym kumplem Alejandra albo Jose Luisem ;p
Refugio powinien być z Esmeraldą ;p

ocenił(a) serial na 10
pati1109

A może, może. Rozśmieszyła mnie rozmowa przyjaciół jak Jose powiedział, że jest "bardzo przyjacielska" wskazując na piersi. To fajnie wyglądało :D
Maria pasowałaby do obydwóch, ale jednak Esmeralda jest numerem jeden dla Refugio moim zdaniem ;)

ocenił(a) serial na 10
asiulka026

No ja bym chciała żeby był z Esmeraldą .Fajna para z nich .Tylko niech ona rzuci tą pracę ! :)
Maria mogłaby być z Jose Luisem albo dać w końcu szanse temu kumplowi Alejandra.Nadia też zasługuje na kogoś fajnego.

ocenił(a) serial na 8
pati1109

A ja bym nie chciała, żeby Maria się zmieniała. Niech do końca pozostanie negatywną postacią. Bo jestem ciekawa, jaki koniec wymyśliliby dla niej scenarzyści :D. Myślę, że Victor w końcu przejrzy na oczy, jaka z niej naprawdę jest sucz :).

ocenił(a) serial na 10
asiulka026

Maria jest złym człowiekiem powinna skończyć sama. Refugio tylko z esmeraldą a Jose Luis mógłby być z Angeliką. :)

ocenił(a) serial na 8
Lineczka_filmweb

Też podobają mi się takie pary, jakie wymieniłaś. :) A Marii jeśli już to też powinien się trafić ktoś taki podobny do niej, ja jestem za Dimitriem, albo Pedrem. :)

ocenił(a) serial na 7
pati1109

Raczej ich nic nie połączy, raczej będzie coś między Refugio i Esmeraldą :)
Maria widać że wdała się w swojego okropnego wujaszka

ocenił(a) serial na 8
Dorisa_d

Może jednak z czasem Maria się zmieni na lepsze i nie pójdzie w ślady tego swojego wujka. :/ Chciałbym, żeby się zmieniła. Ona by pasowała do tego przyjaciela Alejandra, Victora.

ocenił(a) serial na 8
Ramiro_29

Nie wydaje mi się Maria to wredna zołza gotowa iść po trupach do celu już jej obleśny wujaszek oto zadba. Co do Victora to on będzie z kimś innym.

ocenił(a) serial na 8
Cherry21

Nie wiadomo, ale może kiedyś Maria się zmieni chciałbym, żeby tak było. A z kim będzie Victor?

ocenił(a) serial na 9
Ramiro_29

z Nadią

ocenił(a) serial na 8
darjaa

To bardzo fajnie jak Victor będzie z Nadią. :) Ona się rozwiedzie z Pedrem dla Victora?

ocenił(a) serial na 9
Ramiro_29

tego już nie wiem, bo oglądałam tylko kilka ostatnich odcinków po hiszpańsku...

ocenił(a) serial na 8
darjaa

Aha, a na jakiej stronie oglądałaś ten serial po hiszpańsku?

ocenił(a) serial na 10
Ramiro_29

A moim zdaniem powinna zostać taką negatywną postacią, przynajmniej jest ciekawiej. :) Do victora pasuje Nadia.

ocenił(a) serial na 8
Lineczka_filmweb

Wystarczy, że Graciela jest tam najbardziej negatywną postacią. Maria mogłaby się kiedyś zmienić, nie chciałbym, żeby przez to jaka jest potem źle skończyła. :/
Też tak uważam, że do Victora pasuje Nadia i byliby dobraną parą. :)

ocenił(a) serial na 9
Ramiro_29

E tam niech się nie zmienia, nudzi mne już jak nagle wszyscy na koniec telenowel się zmieniają i są dobrzy.

ocenił(a) serial na 8
ewelina84

No tak dobrze to nie jest, żeby wszyscy źli na końcu zmieniali się na lepsze. :) Większość czarnych charakterów zwykle bardzo źle kończy.

ocenił(a) serial na 10
Ramiro_29

Widzę Ramiro, że po królowej serc i u Ciebie przyszła kolej na Za głosem serca, witaj. :) Liczę na ciekawe dyskusje.

ocenił(a) serial na 8
Lineczka_filmweb

Tak, zgadza się. :) Po Królowej serc zacząłem oglądać Za głosem serca. :) Ja również liczę na ciekawą dyskusję o tym serialu. :) Jak Ci się podoba?

ocenił(a) serial na 10
Ramiro_29

Wkręciłam się! W kilka dni nadrobiłam te 30 odcinków i żałuje, że kolejnych nie ma w necie po polsku. Świetna telka, cały czas coś się dzieje. A obstawiałam, że po Królowej serc już żadna telka tak na mnie nie podziała. :)

ocenił(a) serial na 8
Lineczka_filmweb

No widzisz, a jednak. :) Za głosem serca to bardzo fajna telka i z przyjemnością się ją ogląda. :) Szkoda, że nie ma dalszych odcinków po polsku w internecie, jest tylko tyle ile było w telewizji.

ocenił(a) serial na 9
Ramiro_29

o kurde facet ogląda z nami telenowelę :D?

ocenił(a) serial na 8
darjaa

A co to już faceci nie mogą sobie obejrzeć telenowel? :) Myślisz, że są tylko dla kobiet?

ocenił(a) serial na 9
Ramiro_29

nie no, ani dla mężczyzn ani dla kobiet, tylko dla starych dewotek, bo kto normalny siedzi w domu o 12.40

ocenił(a) serial na 8
darjaa

Serial można tak samo oglądać w internecie, o każdej porze jaka pasuje. Wcale nie musi się oglądać w południe.

ocenił(a) serial na 10
pati1109

Ja tej Marii niecierpie!!!!! moze dlatego ze juz w serialu "kiedy sie zakocham" grala taka sama role.. Zakochana sluzaca w swoim pracodawcy. Jak pojawila sie kobieta w hacjendzie to byla tez zolza robiaca wszystko aby sklocic malzenstwo. No i tam tez gral ten Refugio i ostatecznie Maria (tam Matylda) odpuscila sobie niespelniona milosc do swego Pana i pokochala Carlosika (tak mowie zawsze o tym aktorze grajacym teraz Refugia ;) ).
W serialu ZGS mam nadzieje ze kopnie w kalendarz w jakis tam chamski sposob bo tak mnie wkuuuuuuurza ze na miejscu Alejandra bym ja juz dawno wyrzucila z hacjendy! Skoro wiekszosc twierdzi ze sie panoszy i jest zarozumiala to nie rozumiem dlaczego tylko jej wierzy w to co mowi.
Ale mala gnida sie zdziwi jak sie dowie ze Rosario jest matka Alejandra.. :D
Juz sie nie moge doczekac :D

ocenił(a) serial na 10
Carolinex6x

No kurde Ja już mam jej dość. Fajnie będzie jak się dowie, ze Rosario to matka jej ukochanego a ona tak ją źle traktowała.Wszyscy widzą jaka ona jest tylko Alejandro ślepy ;/ a jak Nie chciała od niego odejść mimo że Montse jej kazała to miałam ochotę wytargać ją za kłaki i wywlec z tego pokoju! Dobrze ze Montse dała jej w ryj ;D

ocenił(a) serial na 10
pati1109

tez mi ulzylo jak jej chlasla z liscia :D

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
pati1109

Świetna scena! :D

ocenił(a) serial na 10
karolinkaa94

Gwałtem bym tego nie nazwała. To były konsekwencje ich wyborów, interesu do jakiego oboje doprowadzili. Dobrze Alejandro jej powiedział - on ją kupił a ona się mu sprzedała. wiadomo, że nic nie jest czarno-białe, ale Monse zbytnio się nie opierała, ochoty by kochać się z mężem nie miała, ale wywiązała się ze swojego obowiązku. gdyby ją zgwałcił to by np. jose Luisowi o tym powiedziała podczas ich spotkania a ona tylko stwierdziła "że była z mężem", wypominałaby mu to podczas kłótni a tego raczej nie było. No i pewnie nienawidziła a nie pokochała.

ocenił(a) serial na 8
pati1109

Jak na razie podoba mi się telka .
Mam nadzieje że w ostateczności Monserat Zostanie z Alejandro . Jose Luis działa mi na nerwy i uważam że nie pasuje do Monserat , pasował by on do Marii są siebie warci .

ocenił(a) serial na 10
malga927

Mi taż się podoba, a szczególnie uwielbiam Monse i Alejandra :) ona wygląda w tej telenoweli tak młodo i niewinnie jak aniołeczek :)

ocenił(a) serial na 8
sandia23

Czy to prawda, że telka od pon ma być emitowana o 12:50?

ocenił(a) serial na 8
Cherry21

Sprawdzałam w programie tv, to godzinna jest bez zmian. A skąd masz takie info?

ocenił(a) serial na 6
Hadley

Telenowela o 12:50 od przyszłego poniedziałku
http://tvpuls.pl/program

ocenił(a) serial na 8
kolega2000

Chyba sobie kpią, co to za beznadziejna godzina. :/ Ale oni są znani na tej stacji z tego, że byle co dają wieczorem o lepszych porach, a telenowele traktują najgorzej. :/ Po co komu znowu ta głupia niania i to jeszcze o 19, jakby wtedy nie mogło być "Za głosem serca".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones