Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula sezon 6, odcinek 8
odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Wyceluj i strzel

Point and Shoot 49m
9,2 1 136
ocen
9,2 10 1 1136
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e8

No i po raz kolejny mamy opóźnienie przy BCS. Netflix podawał, że premiera odcinka 08 będzie 12.07. Liczyłem, że obejrzę sobie wieczorem, a tu jeszcze o 23 nie było i lipa. :-( Widziałem, że dopiero dzisiaj rano dodali. Ciekawe czy to wina tego, że nie mogą wyrobić się z tłumaczeniem, czy czegoś innego?

PiterusAzarathus

Nie wiem czego to jest wina, ale uważam to za mega słabe. Mam rodzine w Niemczech - tam nie na żadnych opóźnień. Wychodzi wiec na to ze nasz rynek (podobnie jak to się ma w przypadku tłumaczeń niektórych gier) jest po prostu mniej ważny..

PiterusAzarathus

Przestańcie klamać, ja mialem odcinek we wtorek rano - ten i każdy poprzedni. Za tydzień też tak będzie

ocenił(a) serial na 9
gnosek

To chyba byłeś w mniejszości czy coś. Nikt tu nie kłamie bo ja też nie miałem dopiero dzisiaj o 10 się pojawił u mnie (sprawdzałem praktycznie co godzinę wczoraj)

gnosek

Ja tez oglądałam we wtorek rano po angielsku. To nadal nie zmienia faktu ze podczas gdy w takich Niemczech odcinek z tłumaczeniem pojawia się na premierę, u nas z tłumaczeniem pojawia się dopiero dzień później.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones