Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula sezon 6, odcinek 9
odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Fun and Games

56m
8,5 899
ocen
8,5 10 1 899
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e9

Netflix !

ocenił(a) serial na 9

Gdzie są napisy nieroby !

dyboski

Leniu idź narzekać na inne forum, odcinek byl punktualnie o 9.00 dzisiaj rano. Do nauki angielskiego a jak ci sie nie chce to zamknij mordę i grzecznie czekaj aż napisy sie pojawią.

ocenił(a) serial na 9
gnosek

Znam angielski ale jednak wolę mieć pewność że wszystko zrozumiem, a mordę co najwyżej ci mógłbym obić lamusie

ocenił(a) serial na 9
gnosek

punktualnie to powinien być z napisami, ale chyba bardziej cie interesuje lizanie tyłka dla netflixa

ocenił(a) serial na 10
gnosek

Ale, ze co leniu. Typ moze gadac w 20 jezykach ale to nie zmienia faktu, ze placi za polskiego netflixa i ma prawo wymagac polskich napisow. Jedynym leniem jest tu netflix.

vonchu

Przeczytaj regulamin ktory twoja mama zaakceptowala zakladając ci konto. Nie masz prawa wymagać polskich napisów a na pewno nie w dniu premiery.

ocenił(a) serial na 10
dyboski

Do nauki angielskiego, lenie! He he.

dyboski

Gdzie jest odcinek? Pojawiła się miniaturka ale nie chce się wyświetlić. Co do napisów to skoro ktoś opłaca subskrypcję to wymaga przynajmniej napisów

ocenił(a) serial na 8
Dzyzys

U mnie to samo, sprawdzałem wczoraj wieczorem i dziś rano, nie ma możliwości włączenia odcinka.

Dawidt

Dzisiaj tak samo

ocenił(a) serial na 10
dyboski

jak zmienicie język netflixa na angielski to będzie normalnie wybór też napisów polskich

ocenił(a) serial na 9
dyboski

Ja się pytam gdzie jest odcinek bo napewno nie na Netflixie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
gnosek

Jest ale nie można włączyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones