Zadzwoń do Saula
powrót do forum 6 sezonu

O ile poprzednie serie były kapitalne i będę zawsze ich fanem, to tej serii nie polubię. Do połowy jeszcze oglądało się to nieźle, choć niektóre akcje były bezsensowne. Choćby kradzież samochodu Howarda, która nie trzymała się kupy na żadnym poziomie. W ogóle motywacje bohaterów są tu miejscami absurdalne. Kim ni z gruchy ni z pietruchy postanawiająca wywrócić swoje życie do góry nogami. Jimmy z własnej woli skazujący się na dożywocie. Nie kupuję takich rozwiązań, nie ma w tym wiarygodności.

Jak pisałem, do momentu rozwiązania głównych wątków było jeszcze ok. Ale ostatnie odcinki to już zwyczajne nudy. Niezbyt interesowały mnie marne losy Jimmiego po Breaking bad - nie po to oglądało się jego historię. A tu wyszło z tego prawie pół serii. Jakby nie bardzo mieli na to pomysł i ciągnęli na siłę.

ocenił(a) serial na 7
Szwedokruk

Też mi się tak zdaje. Nie rozumiem takich zachwytów większości. W pewien sposób doceniam całość przede wszystkim za pracę kamery, zdjęcia, cały montaż, pewnie wpływ w głównej mierze ma też sentyment do BB. Ale finał jak i cała druga część sezonu kompletnie nie porwała. Wybijanie BCS nad BB to jest w ogóle jakiś wymysł nie z tej ziemi, nie wiem na jakiej podstawie ludzie tak stawiają sprawę. Niemniej, BB widziałem już 2 razy, do BCS wiem tyle że nie wrócę więcej w przyszłości.

ocenił(a) serial na 10
HighRisk

Nie no, jest do czego wracać w BCS, nie brakuje tu genialnych fragmentów. Może ponad BB bym tego nie stawiał, ale oba te seriale dla mnie są na wybitnym poziomie, przynajmniej do ostatniej serii BCS, bo ta już wyraźnie odstaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones