Zwiastun Nr 1 Zimna wojna(2018): zwiastun nr 1

Historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W tle wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu.

programy Filmwebu

komentarze 17

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
JohnTheBrave
To najlepszy zwiastun do polskiego filmu fabularnego jaki powstał.
48
Beata_Goscimska
Film swietny! Jest kolejnym dowodem na to, ze polska kinematografia wreszcie dogoniła światowa. Brawo dla Pawlikowskiego! Stworzyl film , który opowiada o Polsce i o Polakach pokazujac jednocześnie narodowa muzykę ludowa, klasę artystów powojennych , presję stalinizmu po wojnie. Dramat kraju zobrazowany na miarę Wajdy Pawlikowski wplótł dramat ludzki na miarę Almodowara. Historia opowiedziana z ogromna wrażliwością przy akompaniamencie muzyki zespołu Mazowsze. Polecam!
16
aleksa_12
Ten zwiastun to coś niesamowitego. Dawno tak nie czekałam na polski film
7
krevek
O kurczaki... Wygląda to o wiele lepiej niż sobie wyobrażałem, zalatuje czymś a'la stare amerykańskie klasyki, tylko z współczesną wrażliwością i w świecie komuny.
8
clavier
zdjęcia przepiękne, ale obawiam się o treść, bo w zwiastunie średnio się to klei. Zobaczymy po seansie.
6
Pshemq
Obejrzałem inny zwiastun w kinie, był jeszcze równie klimatyczny jak ten. Miał wplatane dialogi w muzyczny motyw przewodni. Coś niesamowitego. Wybiorę się na polski film do kina pierwszy raz od bardzo długiego czasu. ps. nigdzie nie mogę w sieci znaleźć tej innej zapowiedzi wyświetlanej w kinie
2
ginusia
Piękny i klimatyczny zwiastun, jeden z najlepszych do polskiego filmu. Czekam z niecierpliwością, żeby zobaczyć.
2
naufraga
Muzyka najpiękniejsza. Gra p. Kota - mistrzostwo świata ! Całość nie zachwyciła mnie tak, jak myślałam. Za dużo skrótów,sygnałów, metafor. Młodszy widz nie pojmie większości, nie zna już tej historii, tej propagandy.
3
2
emilka_2709
Przepiękny zwiastun, takiego jeszcze w Polsce nie bylo! Ciekawe jak film
1
Ewelina_Wieczorek
Czy w Polsce jest tak mało aktorów, że w każdym polskim filmie widzę te same twarze?
pkes
Osobiśie się wstrzymam z oglądaniem, poczekam aż ktoś znajomy obejrzy ze zwiastunu i opisu nic nie wynika.
heniutek0111
Rewelacja dziś obejrzałam film i jestem pod ogromnym wrażeniem wspaniałego polskiego kina przez duże KINA.Oddaje doskonale klimat tamtych siermieznych i strasznych czasów.W sposób bardzo wyrazisty pokazany okres kilkunastu lat na tle historii miłości dwojga ludzi trudnej i skomplikowanej .
pkes
Osobiśie się wstrzymam z oglądaniem, poczekam aż ktoś znajomy obejrzy ze zwiastunu i opisu nic nie wynika. Jestem troche od pewengo czasu zniesmaczony filmami polskimi otrzymującymi nagrody. Schemat ten sam, jak mam otrzymać nagrodę to: głupi niewykształcony Polak mordujacy albo chowający za kasę żydó po to by ich potem zamordowac i tak.