Premierowy odcinek "Mistrzów Kina Mastercard" o "Zimnej wojnie"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Premierowy+odcinek+%22Mistrz%C3%B3w+Kina+Mastercard%22+o+%22Zimnej+wojnie%22-131972
Premierowy odcinek "Mistrzów Kina Mastercard" o "Zimnej wojnie"
Ambitne, festiwalowe kino, ważne i nagradzane filmy, które skłaniają do dyskusji – w Multikinie wystartował już  premierowy cykl "Mistrzowie Kina Mastercard", który zadowoli najbardziej wymagających kinomanów. Każda projekcja w ramach projektu będzie poprzedzona premierowym odcinkiem autorskiego programu Grażyny Torbickiej i Michała Walkiewicza wyświetlanym na wielkim ekranie. 

Przed Wami jego pierwszy odcinek poświęcony "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego. 


Nowe odcinki będzie można zobaczyć w każdy poniedziałek o godz. 19:30 na ekranach kin sieci Multikino. Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu będzie można zobaczyć także na portalu Filmweb.pl. Następnym filmem, o którym porozmawiają Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz będzie "Faworyta" Yorgosa Lanthimosa

Projekt "Mistrzowie Kina Mastercard" realizowany będzie aż w 16 kinach sieci Multikino: w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (w Multikinie Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Bilety na filmy z cyklu "Mistrzowie Kina Mastercard" można nabyć w kasach kin oraz na stronie Multikina. Cena biletu będzie zgodna z cennikiem obowiązującym w danym mieście.

Zapraszamy do odwiedzenia Filmowej Strefy Mastercard

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones