Gra

Baldur's Gate II: Cienie Amn

Baldur's Gate II: Shadows of Amn
2000
9,0 9 447
ocen
9,0 10 1 9447
1 166
chce zagrać
Drużyna śmiałków zostaje uwięziona przez maga Irenicusa. Bohaterowie uciekają z więzienia, planując zemstę na wrogim czarnoksiężniku. Więcej Mniej

gatunek

deweloper

BioWare Overhaul Games

wydawca

Interplay Overhaul Games

premiera

Przenieś się w miejsce, gdzie czekają Cię niesamowite przygody, heroiczne walki z przerażającymi bestiami oraz niezliczone wyprawy poprzez mroczne lochy i budowle. Wreszcie możesz zrealizować swoje marzenie! Olbrzymi, fascynujący świat jest na wyciągnięcie ręki... Odkryj "Baldur's Gate 2" - najwspanialszą grę RPG jaka kiedykolwiekPrzenieś się w miejsce, gdzie czekają Cię niesamowite przygody, heroiczne walki z przerażającymi bestiami oraz niezliczone wyprawy poprzez mroczne lochy i budowle. Wreszcie możesz zrealizować swoje marzenie! Olbrzymi, fascynujący świat jest na wyciągnięcie ręki... Odkryj "Baldur's Gate 2" - najwspanialszą grę RPG jaka kiedykolwiek powstała! Przenieś się do Zapomnianych Krain! Wejdź w niesamowity świat przygód, intryg i zaciekłej walki, gdzie swoje przeznaczenie określisz mieczem i magią.

studio
BioWare (deweloper) / Interplay (wydawca) / Overhaul Games (deweloper) (wydawca)
tytuł oryg.
Baldur's Gate II: Shadows of Amn
inne tytuły
BG2 (tytuł skrócony) Kanada
Więcej...
Jedną z postaci w grze jest Pastor Lloyd Wainwright (w oryginale: Minister Lloyd Wainwright). Lloydminster i Wainwright to nazwy gmin w prowincji Alberta w Kanadzie, na wschód od miasta Edmonton gdzie BioWare ma swoją główną siedzibę.
Już na początku gry na Promenadzie Waukeen możemy zdobyć "Pierścień regeneracji". Posiada go Ribald, sprzedawca na "Targu Przygody". Wystarczy go okraść.
Możemy zdobyć nawet dwa "Pierścienie Tarana". Musimy okraść Tolgeriasa w Budynku Rady w Dzielnicy Rządowej. Jeśli obrabujemy go ponownie w Kuli Sfer (lub zabijemy), będziemy mieć drugi egzemplarz.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych