Gra wideo

Baldur's Gate II: Shadows of Amn

2000
9,0 9 332
oceny
9,0 10 9332
1 140
chce zagrać
{"id":"605965","linkUrl":"/videogame/Baldur%27s+Gate+II%3A+Cienie+Amn-2000-605965","alt":"Baldur's Gate II: Cienie Amn","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/59/65/605965/7666609.2.jpg"}
Drużyna śmiałków zostaje uwięziona przez maga Irenicusa. Bohaterowie uciekają z więzienia, planując zemstę na wrogim czarnoksiężniku. Więcej Mniej

gatunek

premiera

deweloper

BioWare

wydawca

Interplay

deweloper

Overhaul Games

wydawca

Overhaul Games
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Przenieś się w miejsce, gdzie czekają Cię niesamowite przygody, heroiczne walki z przerażającymi bestiami oraz niezliczone wyprawy poprzez mroczne lochy i budowle. Wreszcie możesz zrealizować swoje marzenie! Olbrzymi, fascynujący świat jest na wyciągnięcie ręki... Odkryj "Baldur's Gate 2" - najwspanialszą grę RPG jaka kiedykolwiekPrzenieś się w miejsce, gdzie czekają Cię niesamowite przygody, heroiczne walki z przerażającymi bestiami oraz niezliczone wyprawy poprzez mroczne lochy i budowle. Wreszcie możesz zrealizować swoje marzenie! Olbrzymi, fascynujący świat jest na wyciągnięcie ręki... Odkryj "Baldur's Gate 2" - najwspanialszą grę RPG jaka kiedykolwiek powstała! Przenieś się do Zapomnianych Krain! Wejdź w niesamowity świat przygód, intryg i zaciekłej walki, gdzie swoje przeznaczenie określisz mieczem i magią.

studio
BioWare (deweloper) / Interplay (wydawca) / Overhaul Games (deweloper) (wydawca)
data produkcji
2000
kraje
tytuł oryg.
Baldur's Gate II: Shadows of Amn
inne tytuły
Baldur's Gate II: Cienie Amn Polska
BG2 (tytuł skrócony) Kanada
Więcej...
Jedną z postaci w grze jest Pastor Lloyd Wainwright (w oryginale: Minister Lloyd Wainwright). Lloydminster i Wainwright to nazwy gmin w prowincji Alberta w Kanadzie, na wschód od miasta Edmonton gdzie BioWare ma swoją główną siedzibę.
Już na początku gry na Promenadzie Waukeen możemy zdobyć "Pierścień regeneracji". Posiada go Ribald, sprzedawca na "Targu Przygody". Wystarczy go okraść.
Możemy zdobyć nawet dwa "Pierścienie Tarana". Musimy okraść Tolgeriasa w Budynku Rady w Dzielnicy Rządowej. Jeśli obrabujemy go ponownie w Kuli Sfer (lub zabijemy), będziemy mieć drugi egzemplarz.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych