PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607464}

Dreamfall: The Longest Journey

Drømmefall: Den lengste reisen
8,0 2 048
ocen
8,0 10 1 2048
Dreamfall: The Longest Journey
powrót do forum gry Dreamfall: The Longest Journey

Oceniłbym dużo wyżej ale ewidentne wydłużanie gry na zasadzie lataj z jednego końca mapy na drugi
koniec mapy po kilka razy daje mocno w kość (opcja fast travel się kłania). Druga sprawa - dialogi, o
zgrozo, coś co mozna przekazać w 1 zdaniu postać pieprzy przez 10 minut w kółko to samo, tak jak w
innych przygodówkach mogę słuchać z zapartym tchem to tutaj po kilku zdaniach rozmowy już szybki
rzut oka na tekst i przyśpieszam zniecierpliwiony. Mocne strony? Otwarty świat robi swoje tylko
brzydnie jak trzeba biegać tam i z powrotem jak Hobbit, możliwość rozwiązania niektórych rzeczy na
kilka sposobów - to duży plus, gracze lubią gdy czują że mają wpływ na to co się wyprawia. Fabuła na
dostateczny z plusem. Daję 7/10

mmaakkss

Eh tam, ja to polubiłam, widoków się naoglądałam tyle, że chętnie znów bym tam pobiegała :D. Dialogi faktycznie bywały za długie, ale według mnie to było dlatego, żeby bardziej wczuć się w ten cały klimat, w tą fabułę, a też wszystko zależało od tego, od jakich opcji wybierałeś. Jeżeli wybierało się tą właściwą, to dialogi były krótsze, choć co prawda też nie zawsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones