PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607464}

Dreamfall: The Longest Journey

Drømmefall: Den lengste reisen
8,0 2 048
ocen
8,0 10 1 2048
Dreamfall: The Longest Journey
powrót do forum gry Dreamfall: The Longest Journey

tak, dobrze przeczytaliście, będzie najdłuższa podróż dom. będzie w niej główną postacią April Ryan!!! ta gra będzie łącznikiem do The Longest Journey i DreamFall :). Będzie pokazane co April będzie robić przez 10 lat! Jestem zadowolony. Ciekawe jak będzie wyglądać April...? gra będzie w 2D w stylu point&click :)

ocenił(a) grę na 8
Przybi12

Chodzi Ci chyba o DreamFall: Chapters z tego co widze to gra bedzi jednak w 3D jak nic.

ocenił(a) grę na 8
twokill

A jednak bedzie chyba takie coś o czym mówisz pierwsze słysze ale rzeczywiście coś tam zbierają na to kase czy może już zaczeli robić coś nawet:D

Przybi12

info !? link !
sorry ale chyba ci sie cos pomylilo

ocenił(a) grę na 7
Przybi12

Nie jest to jeszcze takie pewne... Red Thread Games zapowiedziało, że jeśli uda im się na Kickstarterze zebrać 2 miliony dolców na Chapters, na pewno powstanie część czwarta, opowiadająca przemilczaną część historii April. Na razie zebrano półtorej miliona i myślę, że ostatecznie gra się pojawi, ale nie jest to jeszcze potwierdzone.

Gdybym był bogaty, prawdopodobnie sam dałbym trochę kasy na wsparcie tej gry (czuję, że będzie godną kontynuatorką), zwłaszcza patrząc na fantastyczne prezenty, jakie można dostać. Ale, niestety, nie jestem bogaty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones