7,8 1 527
ocen społeczności
7,8 10 1 1527
292
chce zagrać
Wybierz jedną z pięciu frakcji, zbuduj talię i walcz z graczami z całego świata w tej pełnej emocji wiedźmińskiej grze karcianej!
gatunek
premiera
wydawca
CD Projekt
deweloper
CD Projekt RED
Gwint: Wiedźmińska gra karciana
Zwiastun nr 4 (polski)
Gwint: Wiedźmińska gra karciana
Zwiastun nr 3 (polski)
Gwint: Wiedźmińska gra karciana
Zwiastun nr 2 (polski)
Gwint: Wiedźmińska gra karciana - Zwiastun Nr 4 (polski) Gwint: Wiedźmińska gra karciana - Zwiastun Nr 4 (polski)
Gry wideo 4 komentarze
GAMESCOM 2017: "Battlefront II", "Assassin's Creed", "NFS: Payback", "Gwint" i indyki

"GWINT" to niezwykła gra karciana, w której o losie bitwy decydują twoje umiejętności. Wybierz frakcję, skonstruuj talię i przechytrz graczy na całym świecie w licznych trybach rozgrywki. Pełna unikatowych kart, znanych bohaterów i mistycznych zaklęć, "GWINT" to więcej niż gra pełna intryg — to gra, która intryguje. Pole bitwy składa się"GWINT" to niezwykła gra karciana, w której o losie bitwy decydują twoje umiejętności. Wybierz frakcję, skonstruuj talię i przechytrz graczy na całym świecie w licznych trybach rozgrywki. Pełna unikatowych kart, znanych bohaterów i mistycznych zaklęć, "GWINT" to więcej niż gra pełna intryg — to gra, która intryguje. Pole bitwy składa się z dwóch rzędów — walki w zwarciu i dystansowej. Rundę wygrywa ten gracz, który w jej trakcie zbierze najwięcej punktów; bitwę — zwycięzca dwóch z trzech rund potyczki. To, w jaki sposób poprowadzisz armię zależy od ciebie.

dystrybucja
studio
CD Projekt (wydawca) / CD Projekt RED (deweloper)
kraj
inne tytuły
Animowana wersja karty "Płotka" nawiązuje do bugów w grze "Wiedźmin 3: Dziki Gon", w której koń po przyzwaniu pojawiał się czasami w nietypowych miejscach.
Po zakończeniu zamkniętych beta testów gry nastąpił reset kolekcji. Każdy gracz, który grał w zamkniętej becie, otrzymał m.in. tytuł "Pionier" oraz kartę "Geralt z Rivii" w wersji premium.
Po premierze "Wiedźmina 3" powstał amatorski projekt pozwalający na grę w Gwinta bez potrzeby włączania gry. Ekipa CD Projekt RED w sekrecie pracowała już nad "Gwintem", więc poprosili twórców o zawieszenie projektu.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Pobrałem dzisiaj betę wiedźmińskiej karcianki. Ku mojemu zaskoczeniu znalazłem dzisiaj w skrzynce maila od CDP RED. Odpaliłem od razu. Mimo, iż jest to beta, to i tak jest zajebista. Wciąga niesamowicie, ponadto dodano masę nowych kart i trików. Karcianka godna polecenia. Duży plus dla CDP RED za akceptowanie próśn ... więcej

 • Po ściągnięciu beta wersji bardzo mnie zaskoczyła gra. Po mimo posiadania 4 fizycznych talii GWINTA nie spodziewałem się nic wielkiego po tej grze a jednak jest rozbudowana, grywalna i ładna graficznie. Bardzo przemyślana ta BETA bo po niej chce mi się gry pełnej po premierze

  1
  • Super gra!

   użytkownik usunięty

   Jestem zachwycony tą grą. Jestem długim graczem w Heartstone, ale ta gra mnie wciągneła jeszcze bardzie! Polecam kupić sobie na Kinguin!j

   1
   • Błąd REDów.

    Labret

    Nie rozumiem dlaczego ta gra od razu nie została wydana na smartfony, przecież ona jest idealna na tego typu platformę. Teraz oni się dziwią, że Gwint przynosi straty, a kto normalny siedzi przy komputerze i gra w karty? Czasy Pasjansa się już skończyły. Zrobią wersję mobilną i gra odżyje.

    • BŁĄD

     Blonde_2

     Poprawcie błąd! Kuchte dubbingowała Anna Ułas a nie Barbara Zielińska! Wystarczy posłuchać i porównać głosy, w Dzikim gonie jest ten sam błąd i prozę poprawcie go.

     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.