PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 352
oceny
9,2 10 1 38352
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Moi drodzy nie chcę nikogo urazić, ale ta gra nie zasługuje nawet by być w top100, a co dopiero na 1 miejscu. Domyślam się, że większość z was dała wysoką ocenę dla tej gry, bo czujecie do niej sentyment, ale o wiele więcej składników składa się na główną ocenę. Więc TO JEST JEDNA WIELKA KPINA Z TYM 1 MIEJSCEM. Dlatego przemyślcie sobie jeszcze raz sprawę i wystawcie tej grze ocenę na jaką rzeczywiście zasłujuje. Ja daje jej 2, i jest to w pełni obiektywna ocena.

MalyFarciarz

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM.
Może na początek się przedstawię, otóż nazywam się Michał i jestem studentem filozofii i psychologii w Krakowie. Zainspirowani projektem " GR@ŻYNA " postanowiliśmy zrobić, a właściwie unaocznić problem z jakim boryka się FilmWeb; czyli trolliingiem. Niestety wszyscy popełniliście kardynalny błąd, odpisywaliście potencjalnemu trollowi ( z pozdrowieniami dla Pana Smokinga ). Chciałbym abyście spojrzeli na tę sprawę obiektywnie i bez żadnego osądzania nikogo i wyciągnęli wnioski; jak łatwo można manipulować ludźmi, nawet nie zdajecie sobie sprawy.

RADA ; Nie odpisujcie do ludzi którzy nachalnie próbują pejoratwynie wypowiadać się na temat filmu, książki, (bo najprawdopodobniej są to trolle) tak jak to zrobiłem ja wcielając się w fikcyjną postać.

PS1. Komentujcie do woli, lecz proszę bez przekleństw, bo chciałem wam tylko pokazać, jak ( stosunkowo ) łatwo jest wkręcić kilkanaście ludzi w dyskusję z trollem i wywołać takie zamieszanie.

PS2. ( teraz ode mnie ) Gra jest jak najbardziej na zasłużonym miejscu :).

ocenił(a) grę na 8
yamaha299_fw

mowilem na początku ze jestes pseudo filozofem. Dublujesz ten sam post po 4 razy matko... Szanowny Panie Yamaha - sramy wszyscy w gacie pod geniszuem tego projektu - nie wiem czy sie smiac czy plakac... zrob taki projekt na doktoracie, to bedzie porazka systemu edukacji. jak myslisz ze w projekcie "grażyna" chodziło o przekleństwa, a studiujesz filozofie... to Twoja edukacja poszla w bardzo za przeproszeniem ch.wym kierunku. Ja.rdole co geniusz

ocenił(a) grę na 8
bermudy

w projekcie "grażyna" chodziło o coś kompletnie innego - MANIPULACJA - miala sie tez odbywac pod kątem wizualnej części filmików- twarz, sposób nagrania - nie tylko treść ale sposób "sprzedania" siebie mial miec tak duzy wplyw na ludzi- o to chodzilo. Ale jestes jak mowilem na pozcątku - pseudofilofem, który mam nadzieje- prawdziwym filozofem nigdy nie zostanie, bo nie kumasz.

ocenił(a) grę na 8
bermudy

i wlasnie wplyw tej wizualnej częśći TAK DUŻY mial dawac do myślenia. to było jedno z założeń które każdy inteligentny student filozofii by potrafił zinterpretować, widac na ciebie to - i nie tylko to - to za duzo. Zreszta pisz dalej swoje pseudo filozofie to nie zmienia faktu ze jestes trollem i robisz offtop. "Grażyna" nie zaśmiecała stron o innej tematyce tylko tworzyła własny blog, na który wchodzono dobrowolnie TY ZASMIECASZ temat gry dlatego osobiście napisze do administracjii prośbę o bezpowrotne w.banie Cie bo jestes d.rny. NARA

bermudy

Widzę, że znów do końca nie zrozumiałeś przesłanie :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bermudy

Oczywiście, że ten projekt nie osiągnie takiej " popularności " jak projekt " GR@ŻYNA " - miał on na celu unaocznić ( w mniejszej skali ) to z czym ludzi stykają się codziennie, jak i na FilmWebie. Pan unosi się dumą, bo nie chce przyznać mi racji, mimo, że takową mam.
PS. Wyraźnie prosiłem bez przekleństw.

ocenił(a) grę na 8
yamaha299_fw

nie wierze ze ukonczyles przedszkole... Mi chodzi o to... tłumacze Ci mój kochany kolego... ze projekt grażyna nie zaśmiecał żadnego forum ani tematu odnośnie gry, filmu lub czegokolwiek. Poza tym uzmyśławiał coś innego- nie problem trollingu tylko manipulacjii. Trolling TO NIE JEST MANIPULACJA. Przykro mi ze jestes tak gleboko zaslepiony by nie rozumiec i nie kumasz. Moze studia zrobily ci syf w glowie, moze wolisz oceniac innych a nie siebie ale uwierz, oddaj sie w rece dobrego psychologa bo jestes tak wpatrzony w rozne gówna ktore miales na wykladach, ze nie dostrzegasz swoich bledow, a caly twoj pomysl to jest wielki blad

ocenił(a) grę na 8
bermudy

to co mowila Pani grazyna na filmikach nie raz bylo..... tu cie zaskocze- TRAFNE, ale całokształt wizualny i sposób "sprzedawania" sie mial tworzyć "manipulacje" czyli wizualny oraz medialny wpływ na odbiór treści

bermudy

Doskonała próba odwrócenia uwagi od błędu który popełniłeś i nie chcesz się do niego przyznać :)

ocenił(a) grę na 8
yamaha299_fw

włąsnie- twoim celem nie jest dobro stron i tematow bo dalej zasmiecasz ten - Tylko twoim zdaniem jest udowodnic ze MY POPELNILISMY BLAD- zastanow sie nad soaba i jak wyzej- daj sie przebadac komus. mam nadzieje ze juz nie zasmiecisz tej strony tylko stworzysz wlasne gówno na wlasnej stronie ktore bedzie sie zajmowalo twoimi chybionymi ekserymentami nie majacymi nic wspolnego z jakimikolwiek zalozeniami poza udowodnieniem ludziom ich błedu. Dalej nie kumasz

ocenił(a) grę na 8
bermudy

gdzie jest administracja??

bermudy

Tą poprawną polszczyzną zakończę dyskusję z Tobą.
Pozdrawiam i radzę Ci okazywać trochę więcej szacunku do innego człowieka, pomimo, że piszemy tylko na forum.

bermudy

Nie Wy, tylko Ty :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 8
yamaha299_fw

a jak uczyles sie o tym to zj.banie Twojej osoby to tak zwane "mechanizmy obronne" które sa potrzebne każdej osobie w konfrontacjii z takimi manipulantami (bo dalej manipulujesz... uwierz mi) i trollami jak Twoja osoba. Sorry ze ci to dosadnie wypisalem jak Cie urazilem to sorry. Ale taka prawda...

ocenił(a) grę na 8
bermudy

tak samo jak u mnie - tresc ktora przekazuje jest trafna, ale sposob sprzedawania sie (przekleństwa) tworzy taki Twoj i pewnie niektorych osob odbior- że traktują to niepoważnie. Ale taki już mam styl bycia- że brzydze się zakłamaniem nie potrafię i nie chcę nazywać k.rwy damą itd. i tego nie zmienie. Czasami trzeba rzucic jakąś k.rwą i ch.jem bo taka a nie inna jest sytuacja

bermudy

Piszesz sam do siebie.

ocenił(a) grę na 10
bermudy

Ale o co chodzi?

Iselor

Dobre pytanie :)

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Nie nazwałbym tego co robiłeś trollowaniem, wcieliłeś się w postać i wyrażałeś swoją opinie, a od tego jest przecież forum. Z wieloma osobami Twoja wymiana zdań przemieniała się w kłótnię, chociaż jak można było zauważyć zgrywasz osobę inteligentną co dla mnie nie zgadzało się z tym co chciałeś przekazać. Jak ktoś inteligenty zarzuca, że nie można oceniać przez sentyment ?
Ode mnie powiem, że byłeś pierwszą osobą, z którą dyskutowałem na forum filmwebu, większość czasu bacznie obserwowałem i przyglądałem się tematowi. Wymiana zdań z Tobą nie wyglądała jak rozmowa z trollem, czasami daję się nabrać na to na początku zanim nie wyczuję, że ktoś robi z siebie idiotę.

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

9 stron a ten dalej trolluje między turami w hirołsy
marna prowokacja, po prostu za dużo grasz Twierdzą a orki praktycznie nie idą w czary a przynajmniej nie powinni

yamaha299_fw

w 100 % cię popieram.Ta gra nie zasługuje na 1 miejsce.Zdecydowanie najlepsza grą jest GTA VC

iniesta019

Chyba minąłeś się z celem :) Poczytaj kilka komentarzy wyżej :) Gra jak najbardziej zasługuje na 1 msc.

iniesta019

A ja powiem tak: skoro tyle ludzi przyciagnela ta gra, to gdzie jest "takns" czy Mario? Albo pierwsza czesc Prince of Persia? Jak dla mnie gra jest bardzo dobra, ale nie aż tak dobra, żeby zająć tak wysoką pozycję.

ocenił(a) grę na 10
fornakter

Sęk w tym ze nie powstało nic lepszego.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Na zawszę będzie nr. 1

UPADLY_WIDZ

Niestety myślę, że nie, ponieważ niedługo FilmWeb opanuje młode pokolenie, które stawia na najwyższym miejscu GTA IV, jak mogliśmy się przekonać kilka komentarzy wyżej :).

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Fajnie yamaha że masz swoje zdanie,ale jak widzisz,nie ma ono raczej znaczenia,więc zduś to.

yamaha299_fw

I co dostałeś za tą "manipulację" internautami?

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

ta gra zasługuje by być pierwsza, ale z wyższą oceną, ponadczasowy klasyk

yamaha299_fw

Śmierdzi prowokacją:D

RadoslawKamil

I słusznie :)

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Ta gra zasługuję na czołówkę nawet na 1 miejsce po prostu ta gra to arcydzieło.

użytkownik usunięty
damian2010

Hmmm... Ciężki wybór. Jak dla mnie Heroes III na pewno powinien rywalizować z takimi tytanami, jak: Half-Life, Starcraft czy choćby Warcraft III. Wszystkie wymienione przeze mnie powyżej gry różnią się gatunkiem, ale mają jeden współmianownik: były przełomowe jak na swoje czasy.

użytkownik usunięty

Nie tylko współmianownik. Gry przede wszystkim mają dostarczać rozrywki i pod tym względem mogę porównać Heroes III z nawet GTA V. Po co porównywać grafikę, sterowanie czy inne czynniki? Najważniejszy jest enjoy.

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

nie wiem czy ktoś już wspominał ale jedyną grą moim zdaniem jaka mogłaby konkurować z Heroes'em jest Disciples II też zajebisty klimat a i grywalnością nie grzeszy:P I miejsce to może lekka przesada ale tak jak już ktoś wspomniał dawniej nie ludzie na patrzyli na grafikę bo ona miała mniejsze znaczenie. Wtedy liczyła się właśnie grywalność:) sam jestem fanem tej części i wiem, że to znakomity tytuł:)

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Kpina? Nie, po prostu gra jest klasyką, która nie była powielana. Takie gry jak Battlefield to powielenie innych serii, dzięki czemu nigdy nie będą klasyką. Nawet Simsy zasługują na więcej, ponieważ Simsy to własny, oryginalny pomysł Ea, a nie powielanie kolejnych serii. Oczywiście nie dosłownie, tylko w pewnym sensie. Jeśli rozumiesz co mam na myśli.

SokTymbark

Chyba nie jesteś na bieżąco :) Poczytaj wcześniejsze komentarze.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Cześć.
Wiem, że to już półtora roku od ostatniego postu, ale chciałbym zapytać Cię Michale: Czy nie uważasz, że z perspektywy czasu przeprowadzanie badań w projekcie, gdzie jest już z góry do przewidzenia reakcja osób i pewny wynik to po prostu zbędne marnowanie czasu i dobrego humoru innych osób? Poza tym w polskim Internecie jest tyle nienawiści, skaczących sobie do gardeł ludzi, że próba trollowania forum o grach to po prostu chamstwo? Nie można było na jakimś forum politycznym?

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

no dobrze ale mógłbyś podać TOP swoich gier ???? Albo tytuł jakiejkolwiek gry która powinna być wyżej od Heroes III?? No i gry która powinna mieć nr 1 , która tak bardzo utkwiła w pamięci graczy jest tak kultowa że zasługuje na bycie na 1 miejscu??

z całym szacunkiem rzecz jasna
a i przepraszam jeśli już podałeś jakieś tytuły a ja się nie doczytałem bo dużo tu bardzo postów

To jest troll, nie odpisujcie mu.

yamaha299_fw

Słaby troll z Ciebie. Wyrażasz *swoją* ocenę i piszesz, że jest *obiektywna*. Dalej nie trzeba czytać.

użytkownik usunięty
Marooned

Szkoda, że nie można zmienić nazwy tematu - on to zrobił specjalnie, w ramach osobistego projektu.

użytkownik usunięty
yamaha299_fw

Niezły trolling, ale temat możesz zmienić, bo jestem przekonany, że masa osób jeszcze da się nabrać :D
A może to dobrze...

yamaha299_fw

Ludzie którzy pisza ze ludzie na calym swiecie cenia bardzo Heroes 3 sa w bledzie... Na zadnym rankingu poza Polskimi nie widzialem tej gry nawet w top 50. Przyznam ze gra bardzo wciaga ale napewno nie powinna ona byc na pierwszym miejscu.

FastSmith7

Poczytaj wcześniejsze wpisy :P

użytkownik usunięty
FastSmith7

No i trudno, że nie widzą. Powinniśmy się sugerować rankingami zagranicznymi, czy lepiej posiadać odrobinkę swojego gustu? Jak dla mnie idealnie pasuje na to miejsce. Heroes III albo Planescape.

Z Planescape sie w pelnosci zgadzam.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Wymień choć jedną lepszą stategię turową fantasy oprócz serii Disciples

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones