PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 352
oceny
9,2 10 1 38352
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Moi drodzy nie chcę nikogo urazić, ale ta gra nie zasługuje nawet by być w top100, a co dopiero na 1 miejscu. Domyślam się, że większość z was dała wysoką ocenę dla tej gry, bo czujecie do niej sentyment, ale o wiele więcej składników składa się na główną ocenę. Więc TO JEST JEDNA WIELKA KPINA Z TYM 1 MIEJSCEM. Dlatego przemyślcie sobie jeszcze raz sprawę i wystawcie tej grze ocenę na jaką rzeczywiście zasłujuje. Ja daje jej 2, i jest to w pełni obiektywna ocena.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Śmieszny, mały człowieku. Jeśli lubisz bawić się w boga, to proszę. Nikt Ci nie zabroni.
Tylko proszę uprzejmie, nie na tym portalu.
P.S. Niezazdroszcze Twoim dzieciom (jeśli takowe posiadasz). Twarde wychowanie w realiach świata musi być demotywujące.
Pomyśl nim zaczniesz pouczać nieznajomych ludzi. Sprawdziłam i wiem, używanie mózgu naprawdę nie boli.

Bystrainaczej

Proszę wylewać swoje żale i kompleksy gdzie indziej.

Bystrainaczej

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM.
Może na początek się przedstawię, otóż nazywam się Michał i jestem studentem filozofii i psychologii w Krakowie. Zainspirowani projektem " GR@ŻYNA " postanowiliśmy zrobić, a właściwie unaocznić problem z jakim boryka się FilmWeb; czyli trolliingiem. Niestety wszyscy popełniliście kardynalny błąd, odpisywaliście potencjalnemu trollowi ( z pozdrowieniami dla Pana Smokinga ). Chciałbym abyście spojrzeli na tę sprawę obiektywnie i bez żadnego osądzania nikogo i wyciągnęli wnioski; jak łatwo można manipulować ludźmi, nawet nie zdajecie sobie sprawy.

RADA ; Nie odpisujcie do ludzi którzy nachalnie próbują pejoratwynie wypowiadać się na temat filmu, książki, (bo najprawdopodobniej są to trolle) tak jak to zrobiłem ja wcielając się w fikcyjną postać.

PS1. Komentujcie do woli, lecz proszę bez przekleństw, bo chciałem wam tylko pokazać, jak ( stosunkowo ) łatwo jest wkręcić kilkanaście ludzi w dyskusję z trollem i wywołać takie zamieszanie.

PS2. ( teraz ode mnie ) Gra jest jak najbardziej na zasłużonym miejscu :).

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Świetny pomysł! I (nie da się ukryć) dobre wykonanie :P

Bystrainaczej

Dziękuję, proszę nie bierz tego do siebie co napisałem wcześniej, była to poprostu część " scenariusza " ;) i oczywiście przepraszam, jeśli poczułeś się obrażony =]

bermudy

Jednak wady przewyższają " zalety " ( podkreślam cudzysłów ) tej gry.

bermudy

Fascynujące doprawdy.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

nie prowadzisz ,a jednak prowadzisz. dziwisz sie czemu ma taka wysoka ocene wiec odpowiadam.wielu innym, nowym grom brakuje 'tego czegos' , maja grafike i wszystko niby jest ladnie i pieknie ale nie potrafia wciagnac ludzi na godziny/dni/lata, gra ktora to potrafi ma prawo byc na pierwszym miejscu.
nie twierdze ze jest to najlepsza gra jaka kiedykolwiek wyszla, zbyt wiele jest gatunkow gier i zbyt wiele kryteriow oceny, nie wspominajac juz o starych grach ktore wyszly 15 czy wiecej lat temu - pamietac nalezy ze one tez byly kiedys nowosciami i tez kiedys, część z nich uwazana byla za rewelacyjne ( pierwsi settlersi :) ) a teraz do rankingow nijak mozna je dodac.
mimo wszystko herosi jako gra wyrozniona tak wysokim rankingiem - jestem za.
pozdrawiam

sirmcevoy

Czytając Pana wypowiedzi ii innych osób dochodzę do wniosku, iż wiele z was ( mówiąc w przenośni ) " zatrzymała się " kilkanaście lat temu i sądzi, że to tamtejsze gry zasługują na najwyższe miejsca, dla przykładu ( jak już " jesteśmy " tak cofnięci wstecz ) seria Tomb Raider miała lepszą grafikę, fabułę ( nawet najgorsza fabuła w TR byłaby lepsza od tej gry, ponieważ ta gra nie miała jej za grosz ). Stare czasy starymi czasami, ale jednak posuneliśmy sie trochę naprzód i sądzę, że obecne TOP 5 powinno ustąpić miejsce grom bardziej dopracowanym ( pod każdym względem ) a jeśli już ma to byc klasyk to niech rzeczywiście nim będzie, a nie hańbi znaczenie tego słowa.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Co się tak uczepiłeś tego heroes ?
Widzisz w życiu bywa tak, że są rzeczy, które nigdy nie przypadną Nam do gustu chociaż inni będą mówić jakie to genialne. Nie będziesz rozumiał jak to możliwe, że ta debilna gra może się podobać aż tylu osobą. Ja tak miałem z NFS... zwykła jazda autem zakręt w prawo albo w lewo... tyle wygrać.
Nie strzelaj sobie w stopę, próbując poprawiać moje błędy ortograficzne, moje rozumowanie albo, że odbiegam od tematu bo tak samo źle wygląda poprawianie kogoś jak i robienie błędów ale wracając do meritum mam na myśli w skrócie to, że może czas abyś zaakceptował prawdę o grach wideo i zrozumiał, że heroes 3 jest klasykiem i wartość czegokolwiek na tym świecie nie ma określonego punktu w czasie i przestrzeni. Pewnie moglibyśmy dyskutować o tym kto ma racje godzinami ale nie to chce Ci powiedzieć, chcę Ci powiedzieć, że może czas zaakceptować prawdę i przestać starać się szukać argumentów na to, że heroes 3 jest słabą grą bo tak nie jest po drugie, na pewno nie znajdziesz wielu zwolenników tej teorii na ich terenie i po trzecie nie staraj się być inteligentnym rozmawiasz z normalnymi ludźmi a nie do cholery z doktorami i profesorami ( chociaż to też normalni ludzie) , że starasz się używać mądrych słów by zabłysnąć albo pokazać jaki to jesteś mądry, bo gdybyś był mądry przestałbyś iść dalej w to bagno .
Zjechać dzieciaka (bystrainaczej), który ma około 13 lat i jeszcze nie zna życia a Ty mu tam odpowiadasz o dorosłym życiu ? Naprawdę musisz być bardzo inteligenty i wiedzieć o czym mówisz, szkoda tylko, że nie wiesz komu i jak to mówić.
Może warto się zastanowić nad postępowaniem.

MalyFarciarz

Ma Pan Szanowny rację, poprawianie Pana błędów to można by rzec - syzyfowa praca, więc sobie daruję. Używam normalnych słów, to, że Pan je interpretuje jako wymądrzanie się to Pana problem. " [...] na pewno nie znajdziesz wielu zwolenników tej teorii " - W takim razie proszę popatrzeć sobie tematy poprzednie, a będzie się aż roić od tych " zwolenników ", ta gra swoim uniwersum zasługuje, aby znaleźć się na szarym końcu rankingu. " Zjechać dzieciaka (bystrainaczej), który ma około 13 lat i jeszcze nie zna życia a Ty mu tam odpowiadasz o dorosłym życiu ? " - Proszę Pana, sam zaczął ten temat, poza tym czym wcześniej pozna REALNE ŻYCIE W POLSCE tym lepiej dla niego, no chyba Pan nie zaprzeczy ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 8
bermudy

kolejny filozof od koziej d.

bermudy

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM.
Może na początek się przedstawię, otóż nazywam się Michał i jestem studentem filozofii i psychologii w Krakowie. Zainspirowani projektem " GR@ŻYNA " postanowiliśmy zrobić, a właściwie unaocznić problem z jakim boryka się FilmWeb; czyli trolliingiem. Niestety wszyscy popełniliście kardynalny błąd, odpisywaliście potencjalnemu trollowi ( z pozdrowieniami dla Pana Smokinga ). Chciałbym abyście spojrzeli na tę sprawę obiektywnie i bez żadnego osądzania nikogo i wyciągnęli wnioski; jak łatwo można manipulować ludźmi, nawet nie zdajecie sobie sprawy.

RADA ; Nie odpisujcie do ludzi którzy nachalnie próbują pejoratwynie wypowiadać się na temat filmu, książki, (bo najprawdopodobniej są to trolle) tak jak to zrobiłem ja wcielając się w fikcyjną postać.

PS1. Komentujcie do woli, lecz proszę bez przekleństw, bo chciałem wam tylko pokazać, jak ( stosunkowo ) łatwo jest wkręcić kilkanaście ludzi w dyskusję z trollem i wywołać takie zamieszanie.

PS2. ( teraz ode mnie ) Gra jest jak najbardziej na zasłużonym miejscu :).

bermudy

" Wasza głupota i pseudo filozofie mnie przerastają " - Zatem co Pan tu jeszcze robi ?

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Strasznie się zapędzasz. Prawda jest taka, że liczby nie kłamią i Pan jako osoba starająca się być postrzegana jako ktoś inteligenty nie zaprzeczy temu faktu. To co dla jednych ma znaczenie dla innych nie ma, dla Ciebie i innych Twoich popleczników, wartość gry heroes 3 jest bliska 0 ale dla mnie i dla wielu osób ta gra ma wartość blisko 10. Porównując ilość osób otrzymamy wynik, a jako, że wynik jest wysoki nie trudno wyciągnąć wnioski. Osobiście nie zaliczam się do osób które oceniają gry z sentymentu nie wiem jak inni. Doceń to i zrozum, że z heroesem jest tak, że nie wymagamy od tej gry dużo bo to ona wymaga od Nas i to właśnie jest podstawą do tworzenia najlepszych gier takich jak brydż czy szachy. Nie tylko gra od Nas wymaga ale i przeciwnik jest to zarazem proste i genialne czego nie potrafisz pojąć swoim wielkim rozumem.
Im wcześniej pozna realne życie tym lepiej dla niego ? Zastanów się komu co piszesz, naprawdę, bo brzmisz idiotycznie starając się nauczać 13 letnie dziecko jak żyć, daj mu skorzystać z dzieciństwa, Ty potworze! .

MalyFarciarz

[...] Jak i również fakty nie zaprzeczają temu, że ta gra ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Sam Pan zauważył, ta gra nie jest wymagająca i vice versa, więc tym bardziej czas ustąpić miejsca grze : lepszej, bardziej dopracowanej ( również pod względem graficznym ). " Zastanów się komu co piszesz, naprawdę, bo brzmisz idiotycznie starając się nauczać 13 letnie dziecko jak żyć, daj mu skorzystać z dzieciństwa, " - To widzę, że Pan również żyje w nierealnym świecie, " dzieci "...przepraszam, młodzież bardzo szybko dojrzewa, o czym nie kłamią karty szpitalne ( chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi ). " Ty potworze! . " - Proszę sobie nie schlebiać.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Naprawdę uważasz, że gra ma tyle samo zwolenników co przeciwników ? Przyjrzyj się statystyką to zauważysz, że Twoje słowa nie pokrywają się z prawdą. Czytanie ze zrozumieniem przychodzi Ci chyba z wielką trudnością i czytasz tylko to co chcesz przeczytać. Napisałem, że nie wymagamy od gry h3 aby pod względem graficznych, stylistycznym i fabularnym była na wysokim poziomie, ponieważ ta gra wymaga od Nas używania mózgu co czyni ją ponad czasową tak jak szachy czy brydż i warto to docenić i zrozumieć, że jedynie gry gdzie mamy kontakt/rywalizację z kimś kto będzie od Nas wymagał będzie grą rewelacyjną.
Nie masz zbyt dużego kontaktu z młodzieżą ? Wiesz chyba tylko tyle co przeczytasz z gazet, takie odnoszę wrażenie po Twojej wypowiedzi. Może czas spróbować czegoś w praktyce a nie tylko z teorii wyczytanych z książek. Właściwie Tobie jakie osobie na swój sposób mądrej poleciłbym h3, nie rozumiem dlaczego ta gra tak Ci nie podchodzi, nie powiesz mi, że tylko ze względu na słabą grafikę, zwyczajną fabułą(sam przyznam, że nie jest rewelacyjna) jednak nie powiesz mi, że pod względem klimatu, muzyki, rywalizacji, możliwości ta gra jest żałosna ?

MalyFarciarz

Proszę Pana, statystyki są tak " wiarygodne " jak P.Tusk. Po drugie, jak chce się Pan bawić w " ankietera " to proszę sobie wejść w zakładkę Tematy i iść kolejno strony wstecz, wtedy Pan zobaczy swoje statystyki. Owszem, grafika jest rzeczą najmniej ważną, lecz nie jest w ogóle nieważna, fabuła sam Pan przyznał, delikatnie mówiąc dno. Rywalizacja ? jeśli miałbym brnąć dalej w ten temat, to znalazło by się wiele lepszych gier. Na praktykach w szpitalu, miałem styczność z młodzieżą, niestety najmłodszy przypadek (* ciąża ) " korzystającego z dzieciństwa dziecka - jak Pan to określił " miał 13 lat, więc....mówi to samo za siebie.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

To proszę bardzo brnij dalej i podaj mi tytuły, które miażdżą jeżeli chodzi o rywalizacje umysłową. Z miłą chęcią posłucham jak dużo ich jest :)
Podajesz skrajne przypadki jeżeli chodzi o życie... a wiesz jak to się mówi i co potwierdza regułę.
Właśnie czytam poprzednie tematy, miód dla moich uszów :) większość osób chwali tą grę ale są też tacy, którym to przeszkadza. Szkoda tylko, że wypowiedzi negatywne są wypowiadane przez osobniki o dość niskim poziomie inteligencji ale jak to lubię sobie powtarzać heroes 3 nie dla idiotów.
Myślisz, że aż tyle osób się myli w statystykach ?

MalyFarciarz

" negatywne są wypowiadane przez osobniki o dość niskim poziomie inteligencji " - Ja się wypowiadam negatywnie, a niskiego poziomu inteligencji nie mam, zapewniam. Proszę bardzo : " Baldur's Gate II: Cienie Amn " - chociażby ta gra, która miażdży ( mówiąc dosłownie ) HR3. Statystyki są bardzo " na wyrost " i niesprawiedliwe o czym mogliśmy się przekonać z tą grą.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Jeżeli nie masz niskiego poziomu inteligencji to zgodzisz się, że połowa negatywnych opinii nie jest warta uwagi.
Masz bardzo powierzchowne wrażenie o heroes 3 i najwyraźniej Twoja styczność z tą grą jak zauważyłem nie jest wystarczająca aby dyskutować w własnym temacie . Pisząc, że Baldur's Gate II miażdży h3 pod względem rywalizacji musisz nie mieć pojęcia o h3.. Powiem wprost jeżeli chcesz oceniać zgodnie z prawdą warto byłoby się zainteresować czy ma się pojęcie o czym się mówi. Przykro mi to mówić ale Twoja ocena nie jest obiektywna i chociaż chciałbym Ci przetłumaczyć, że Twoje próby obalenie klasyki gry h3 są zbędne to wiem, że na nic się to nie zda.
Możesz sobie Don Kichocie walczyć z wiatrakami, bo takich ludzi, którzy będę bronić h3 będzie dużo i to nie dlatego, że lubimy tą grę z sentymentu ale dlatego, że obrażasz na podstawie własnych, idiotycznych i nieobiektywnych odczuciach. W sumie możesz i tak sobie odczuwać wartość tej gry ale dla większości osób zwyczajnie się mylisz i nie masz tak naprawdę pojęcia o czym piszesz.

MalyFarciarz

Daruję sobie komentarz...

ocenił(a) grę na 10
sirmcevoy

I po cholerę dyskutujesz z tym cyrkowym klaunem?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 8
bermudy

wynajac jakiegos inkwizytora i spalic

bermudy

Brak słów Proszę Pana, brak słów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
yamaha299_fw

Doprawdy, mógł Pan sobie to darować, zaiste.

ocenił(a) grę na 8
yamaha299_fw

doprawdy prosze nie pisac bo Pana posty także będą kasowane (jestes kretynem totalnym, nie rob offtopu napisze raz ostatni, takirgo pedalskiego języka używasz a gówno rozumiesz - typowy humanistra piękne słowa ,ale z rozumowaniem i szarymi komórkami jest spory problem... raz kolejny skumaj- nie rób offtopu) nara

bermudy

Tak się składa, że jestem umysłem ścisłym.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Mógłbyś podać jakieś argumenty dlaczego miałaby nie być na pierwszym miejscu? Dla mnie ta gra jest kultowa. Wspólne wieczory z kolegami przy tej grze to była ogromna przyjemność, bitwa pomiędzy rodzeństwem, prześciganie się w potworach i budynkach. Powiedz mi proszę przy jakiej grze, dzisiaj wspólnie z kolegami przy jednym komputerze nabędziesz tyle zabawy co z Heroesem? Doceń to, że innym się ta gra bardzo spodobała i wystawili jej największe oceny, twoje pojedyncze zdanie nie ma tutaj nic do gadania.

kostek89

" twoje pojedyncze zdanie nie ma tutaj nic do gadania. " - Oj zdziwił by się Pan ile znaczy. O argumentach pisałem wcześniej, nie lubię się powtarzać po raz " -ąty ".

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Nazwa tego postu dała mi cały obraz ciebie. Szczerze nie chce mi się czytać twoich wypocin, zrozum w końcu,że to twoje zdanie i innych możesz namawiać , że to dziadowska gra jedno jest pewne mojego zdania na temat tej gry nie zmienisz. Ta gra jest legendą czy tego chcesz czy nie i zrozum to proszę w końcu, pogódź się ze zdaniem innych, a ty przychodzisz na portal robisz wielkie zamieszanie i jeszcze do tego dyskutujesz i robisz nie potrzebny flame jak jakiś "troll" kto cię tam wie może jesteś trollem... a może nie?

ocenił(a) grę na 10
kostek89

Nie można pisać tylu bzdur nie będąc trollem. Nie wiem tylko p oco kudzie mu odpisują.

Iselor

Żegnam Pana Szanownego.

Iselor

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM.
Może na początek się przedstawię, otóż nazywam się Michał i jestem studentem filozofii i psychologii w Krakowie. Zainspirowani projektem " GR@ŻYNA " postanowiliśmy zrobić, a właściwie unaocznić problem z jakim boryka się FilmWeb; czyli trolliingiem. Niestety wszyscy popełniliście kardynalny błąd, odpisywaliście potencjalnemu trollowi ( z pozdrowieniami dla Pana Smokinga ). Chciałbym abyście spojrzeli na tę sprawę obiektywnie i bez żadnego osądzania nikogo i wyciągnęli wnioski; jak łatwo można manipulować ludźmi, nawet nie zdajecie sobie sprawy.

RADA ; Nie odpisujcie do ludzi którzy nachalnie próbują pejoratwynie wypowiadać się na temat filmu, książki, (bo najprawdopodobniej są to trolle) tak jak to zrobiłem ja wcielając się w fikcyjną postać.

PS1. Komentujcie do woli, lecz proszę bez przekleństw, bo chciałem wam tylko pokazać, jak ( stosunkowo ) łatwo jest wkręcić kilkanaście ludzi w dyskusję z trollem i wywołać takie zamieszanie.

PS2. ( teraz ode mnie ) Gra jest jak najbardziej na zasłużonym miejscu :).

PS3. Pan Iselor jest bardzo inteligenty, ponieważ jako jedyny nie dał się wciągnąć w tę " grę "; proszę nie brać tego do siebie co pisałem wcześniej :)

kostek89

Nazwa TEMATU nie postu, dała doskonale odzwierciedlenie tego, co reprezentuje ta gra - czyli dno. Ta gra jest legendą ? Dobrze, dalej nie skomentuje, szkoda moich nerwów.

kostek89

APEL DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM.
Może na początek się przedstawię, otóż nazywam się Michał i jestem studentem filozofii i psychologii w Krakowie. Zainspirowani projektem " GR@ŻYNA " postanowiliśmy zrobić, a właściwie unaocznić problem z jakim boryka się FilmWeb; czyli trolliingiem. Niestety wszyscy popełniliście kardynalny błąd, odpisywaliście potencjalnemu trollowi ( z pozdrowieniami dla Pana Smokinga ). Chciałbym abyście spojrzeli na tę sprawę obiektywnie i bez żadnego osądzania nikogo i wyciągnęli wnioski; jak łatwo można manipulować ludźmi, nawet nie zdajecie sobie sprawy.

RADA ; Nie odpisujcie do ludzi którzy nachalnie próbują pejoratwynie wypowiadać się na temat filmu, książki, (bo najprawdopodobniej są to trolle) tak jak to zrobiłem ja wcielając się w fikcyjną postać.

PS1. Komentujcie do woli, lecz proszę bez przekleństw, bo chciałem wam tylko pokazać, jak ( stosunkowo ) łatwo jest wkręcić kilkanaście ludzi w dyskusję z trollem i wywołać takie zamieszanie.

PS2. ( teraz ode mnie ) Gra jest jak najbardziej na zasłużonym miejscu :).

yamaha299_fw

Dla mnie najlepszą grą w jaką grałem, i z nostalgią do niej wracam to "Star Craft", mimo że ma już swoje lata i nowsze kontynuacje. Cóż, sentyment pozostał.

Rahabiel

No właśnie - sentyment.

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

No właśnie - sentyment. To on powoduje, że ludzie wracają do tej gry. Jeżeli nie nie będzie wywoływać w Nas wspomnień trudno abyśmy mieli punkt odniesień dla tego co w Naszym życiu było ważne. Dla wielu heroes było sposobem spędzenia dzieciństwa i chociaż były też inne to jednak jak zauważyłeś heroes'a lubimy z sentymentu, do którego chętnie wracamy a nie pozostawiamy zakurzony w kącie i zapomniany jak to się robi z tysiącami książek, gier czy filmów. Dostrzegasz tą różnicę ?

MalyFarciarz

Dobrze, to przypomnę raz jeszcze, sentyment nie powinien wpływać na " obiektywną " ocenę gry - jak to ciągle podkreślacie. Powiem tak, jeśli ta gra w rzeczywistości była dobra, to obroniłaby się bez dodatkowych punktów za sentyment. Wtedy jej ocena oscylowalłaby na 6 - 7 .

ocenił(a) grę na 10
yamaha299_fw

Nie mam zamiary ukrywać, że nie widzę co się dzieje. Jestem świadom tego, że gry są ocenianie powyżej właściwej oceny jaką powinny uzyskać ale to nie tylko jest widoczne u heroesów. Porównajmy ranking gier i ranking filmów nie trudno zauważyć jaka jest różnica w skali ocen, oczywiście wynika to zapewne z faktu, że większość z Nas woli grać niż oglądać. Jednak nie dokładnie o tym chce powiedzieć. Meritum tego wszystkiego jest to, że sentyment do gier jest składową oceną każdej gry, oczywiście tych nowszych jest go mniej ale przecież i one są oparte na poprzednich częściach, więc nie można mówić, że nowe gry nie mają swojej historii a ich tytuł nie będzie Nam przypominał o wcześniejszych częściach. Jest to też pewnego rodzaju sentyment
Osobiście obiektywnie daje maksymalną notę dla tej gry , ponieważ pomimo błędów jakie można w niej znaleźć dla mnie całokształtem niweluje średnią fabułę czy genialną grafikę. Najważniejsza jest grywalność a heroesowi 3 nie można tego odmówić. Zresztą sam widzisz ile osób grało w h3 zarywając nocki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones