Dwóch Rycerzy Jedi podejmuje się ratowania porwanego Kanclerza Palpatine'a.

 
$related.related Mat Lucasjako: Mat Lucas Anakin Skywalker / Darth Vader (głos)
Corey Burton Corey Burtonjako: Corey Burton Hrabia Dooku / Darth Tyranus / Latające droidy bojowe / Snajper Jedi / Rune Haako / Brutal Jedi / Pilot Jedi (głos)
Terrence 'T.C.' Carson Terrence 'T.C.' Carsonjako: Terrence 'T.C.' Carson Mace Windu (głos)
$related.related Andrew Chaikinjako: Andrew Chaikin Klon / Kapitan klonów / Komandor Cody / Dowódca droidów bojowych (głos)
David W. Collins David W. Collinsjako: David W. Collins Droid bojowy / Wat Tambor / Poggle Mniejszy / Nute Gunray (głos)
Nick Jameson Nick Jamesonjako: Nick Jameson Kanclerz Palpatine / Darth Sidious / Ben Kenobi / Neimoidiański adiutant / Snajper Neimoidian (głos)
Tom Kane Tom Kanejako: Tom Kane Yoda / Cin Drallig / Strażnik Neimoidian / Brutal Neimoidian / Przywódca Jedi (głos)
Scott Lawrence Scott Lawrencejako: Scott Lawrence Darth Vader (głos)
zobacz pełną obsadę

ocena aktorów w grze

Tom Kane
rola: Yoda / Cin Drallig / Strażnik Neimoidian / Brutal Neimoidian / Przywódca Jedi (głos)
9,0 2 głosy
Mat Lucas
rola: Anakin Skywalker / Darth Vader (głos)
8,0 1 głos
Corey Burton
rola: Hrabia Dooku / Darth Tyranus / Latające droidy bojowe / Snajper Jedi / Rune Haako / Brutal Jedi / Pilot Jedi (głos)
8,0 1 głos
Terrence 'T.C.' Carson
rola: Mace Windu (głos)
8,0 1 głos
Andrew Chaikin
rola: Klon / Kapitan klonów / Komandor Cody / Dowódca droidów bojowych (głos)
7,0 1 głos
David W. Collins
rola: Droid bojowy / Wat Tambor / Poggle Mniejszy / Nute Gunray (głos)
7,0 1 głos
Nick Jameson
rola: Kanclerz Palpatine / Darth Sidious / Ben Kenobi / Neimoidiański adiutant / Snajper Neimoidian (głos)
7,0 1 głos

"Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith" to gra akcji z widokiem z pozycji trzeciej osoby. Fabuła bezpośrednio nawiązuje do najnowszego filmu z serii "Gwiezdnych Wojen". W grze poprowadzimy poczynaniami dwóch bohaterów, zarówno Obi-Wana Kenobiego, jak i młodego padawana Anakina Skywalkera. Gra "Star Wars: Episode III – Revenge of The Sith" bezpośrednio nawiązuje i rozwija główne elementy fabuły filmu. Pozwala graczom na kontrolę wszystkich umiejętności Jedi podczas prowadzenia obu bohaterów. Będziemy mieć zatem możliwość z jednej strony użyć wszystkich niszczących mocy, a z drugiej rozwiniętych technik posługiwania się mieczem, od złożonych ataków do tricków służących obronie. Gracze będą mogli z łatwością tworzyć różnorodne kombinacje niesamowitych ataków zawierające umiejętności blokowania czy odpychania na odległość. Ponadto gra daje możliwość użycia mieczy świetlnych także po to, by utorować sobie drogę - przeciąć zamknięte drzwi czy skorzystać z innych interaktywnych przedmiotów. Na przemiennie sterować będziemy dwoma postaciami, przyjaciółmi, którzy stali się wrogami. Jako Obi-Wan, gracz będzie dzierżyć potężnej siły miecz świetlny podczas obrony galaktyki przed ciemnością. By powstrzymać przeciwników będziesz wykorzystywać Moc, używać sił w obronie jasnej strony przez umiejętne i precyzyjne ataki mieczem. Jako Anakin, gracze będą budować umiejętności Jedi i uczyć się technik posługiwania mieczem po to by osiągnąć status mistrza. Używając mocy ciemnej strony gracze mają możliwość ataków z niszczącymi ciosami, miażdżącymi i palącymi przeciwników, a nawet porażającymi najbardziej doświadczonego mistrza Jedi w wielu pojedynkach jeden-na-jeden. Studio developerskie – The Collective – blisko współpracujące z twórcami filmu, starało się stworzyć w grze jak najbardziej autentyczne walki na miecze, z choreografią wziętą bezpośrednio z filmowej adaptacji, z nowymi akrobatycznymi skokami specjalnie tworzonymi pod opieką Nicka Gillarda – mistrza walk na miecze, który układa wszystkie pojedynki do filmów "Star Wars", jak i do wielu kaskaderskich filmów ("Indiana Jones i Ostatni Krucjata", "Rob Roy"). To właśnie Nick ułożył finałową walkę Anakina z Obi-Wanem, którą zobaczymy zarówno w filmie jak i w grze. I jak mówi o niej sam twórca jest to chyba jeden z najdłuższych pojedynków w historii kina. Nick zapewnia również, że na graczy czekają te same ruchy i emocje co zawarte w filmie.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tej gry. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o grze
Star Wars: Episode III: Revenge of the Sith

muzyka:
na podstawie:
 • George Lucas (materiały do scenariusza, historia) (postacie)
 
oceń twórców
studio:
 • Collective Studios, The (
  • deweloper
  )
 • LucasArts Entertainment Company (
  • wydawca
  )
 • Ubisoft (
  • wydawca
  )
(więcej...)
kraje:
Kanada, USA
inne tytuły:
Star Wars Episode III : La Revanche des Sith
 • Francja

(więcej...)
 • Całkiem niezła,chociaż posiada parę rażących błędów

  • autor: timcer
  • 2014-03-15 20:51:52 +0100
  • ocenił(a) tę grę na: 6

  Do plusów zaliczam zdecydowanie rozbudowany system walki,różnorodnych przeciwników,wierne odwzorowanie wydarzeń z filmu (jak ktoś kupił grę przed premierą,był w sytuacji uprzywilejowanej i wiedział co spotka go podczas oglądania filmu) oraz tryb pojedynku dla dwóch ...

zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o