The Last of Us Part II

2020
8,2 1 559
ocen
8,2 10 1 1559
2 509
chce zagrać
powrót do forum gry The Last of Us Part II
 • Ta gra jest najlepszym przykładem tego jak poprawność polityczna może zrujnować generalny odbiór gry. Powiedzcie mi teraz, że te recenzje dziennikarzy nie były obstawione w jakiś sposób. Już nawet nie mówię o embargach - wg których nikt nie mógł pisnąć choćby słowa o fabule - ani o pozbawionych krytycyzmu recenzji pisanych z obawą że w razie negatywnej opinii utraci się źródełko gier do ogrania przed premierą. To co widzicie na metacriticu teraz na kolumnie user score to nie jest review bombing - takie akcje mają miejsce wtedy, gdy ludzie chcą coś zmienić i często przynosi to skutek (bombardowany Doom Eternal miał aferę z Denuvo i spadkiem wydajności, Battlefront aferę z lootboxami, Borderlands 3 ekskluzywną premierę na Epicu). Tutaj jest inaczej: Ci ludzie zaczęli grać w dniu premiery i nikt nie ma problemu z mechaniką rozgrywki. Problemem jest wszechobecne SJW i forsowanie treści LGBT na które nie każdy chce patrzeć. Jak dla mnie to co kto robi za zamkniętymi drzwiami własnego domu ani kto jaką ma orientację jest mało interesujące i niech każdy robi co chce ale tutaj jest to serwowane na siłę - i skutki jakie są, takie są: gry Ubisoftu, EA i Bethesdy grają w to samo. Oby nigdy Rockstar w to nie wpadł, bo widzę że Redzi już weszli.

 • Sportwell Dokładnie ,apokalipsa ,smród ,brud i ubóstwo ale najwazniejsze jest SJW i wątki LGBT

 • Sportwell A ja mam dość wątków hetero w filmach. Po co się z tym tak obnosić? Okej, ja nie zaglądam ludziom do domów. Niech robią tam co chcą. Tylko czemu muszę oglądać takie rzeczy w grach?

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Lukasz_Broda To nie graj jak ci się to nie podoba.

 • Bilet95 Popieram. Ja nie będę grał. On nie będzie grał. Wszyscy zadowoleni.

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Lukasz_Broda Po za tobą, bo masz problem z grami w jakie nie grałeś.

 • Bilet95 WTF

 • Bilet95 Dobra. Nie kumam o czym ty piszesz, więc wyjaśnię, bo może nie zrozumiałeś.
  Osoby LGBT istnieją i kultura nie może udawać, że takich ludzi nie ma. Tak, są mniejszością, ale w dalszym ciągu istnieją. Jak ktoś ma z tym problem, to niech nie gra. Gry są zresztą zdominowane przez postacie hetero, więc proporcje są w jakimś stopniu zachowane.

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Lukasz_Broda Ustnieją też pedofile, gwałciciele, biali, polacy, pisowcy, terroryści, talibowie... Co to zmienia? Rozumiem, dodatek do The last of us, też był hejtowany...
  A nie, czekaj!
  Więc nie kłam, jak to nie zauważalni są, szczególnie w tym miesiącu.
  Gadasz jak to masz problem z hetero w grach, ale ty już możesz mieć pretensje do orientacji w grach, jak inni mają "to niech nie grają". Typowa hipokryzja. Gra jest oceniana coraz niżej, fabularnie ssie, i sam się zastanawiam czy nie wystawie oceny nie kończąc. Ale "obrońcy" tej gry, tak samo jak z obrońcami "Ghostsbusters 2016", również się zaczęło od recenzji jaki to film genialny a potem tylko, że seksizm.

 • Bilet95 "Gadasz jak to masz problem z hetero w grach, ale ty już możesz mieć pretensje do orientacji w grach, jak inni mają "to niech nie grają". Typowa hipokryzja"

  To chyba OCZYWISTE, że nie można mieć pretensji do relacji hetero, bo wtedy nie można by korzystać z 90% dorobku kultury. No chyba OCZYWISTE jest, że mój komentarz miał charakter ironiczny, do słów autora i jego urojonego problemu.

  TYPOWA HIPOKRYZJA - uwielbiam

  "Więc nie kłam, jak to nie zauważalni są, szczególnie w tym miesiącu."

  Jasno wyraziłem się, że chodzi mi o gry, a nie media. Druga sprawa, że nigdzie nie napisałem, jakoby nie byli dostrzegani, ale jest ich znacznie mniejsza ilość od hetero, a chyba jednak powinno być ich więcej skoro ludzie mają problemy z orientacją jakiegoś bohatera. Czyli wciąż nie rozumieją, że no nie wszyscy są hetero.

  "Ghostbusters" minęło przeciętne recenzje w roku premiery.

  "Ustnieją też pedofile, gwałciciele, biali, polacy, pisowcy, terroryści, talibowie..."

  ...

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Lukasz_Broda Serio. To nie zauważyłeś ironii w mojej wypowiedzi?

  "Typowa hipokryzja" dopisanie przez ciebie "uwielbiam to" nic nie zmienia.

  Nigdzie? A twoje "Osoby LGBT istnieją i kultura nie może udawać, że takich ludzi nie ma. ". A potem typowe stwierdzanie usprawieliwiające samonapędzające się koło. Bo im więcej jest tzw.homofobi, tym więcej homo ma być. Nie trzeba długo myśleć by wysunąć następującą tezę, że trzeba grać ofiarę by czerpać więcej korzyści.

  Do "Ghostsbuster 2016" odniosłeś się jak się odniosłeś. Taka prawda, jak zaczęto z recenzjami na oceny wysokie, a potem oskarżano każdego o seksizm jak śmiał coś powiedzieć na twór.

  "Ustnieją też pedofile, gwałciciele, biali, polacy, pisowcy, terroryści, talibowie..."

  ...
  Acha, czyli oni nie istnieją. Tyle mówisz o tym jak się gejów nie widzi, a z tym masz problem. Hipokryzja do ciebie pasuje.

 • Bilet95 To sobie stwórz grę o talibach i pedofila h jak chcesz. Czy o tym jest "The Last of Us"? Jak to się ma do osób homo?? Jak w ogóle w 2020 roku można mieć problem z czyjąś orientacją?
  Jakby mieli pomysł to by sobie mogli dać wątek z talibami, ale nie mieli. Za to zrobili tylko jedną postać homo, no bo tacy ludzie istnieją.

  Tak uwielbiam, bo ludzie mający problemy z homo, zawsze chcą przerzucić to na drugą stronę.

  "Bo im więcej jest tzw.homofobi, tym więcej homo ma być"

  Człowieku, wy macie problem, że jakaś postać w grze może być homo. To jest problem.

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Lukasz_Broda Acha, to o nich już nie powinno się dawać? Tylko homo i hetero istnieją i należy im zwracać uwagę. Tak mówisz o ludziach, co sąw?społeczeństwie a sam nie masz problemu odrzucać takich czy takich. Bo dla ciebie liczy się tylko to, czy ma to coś wspólnego z homo. Jedna postać homo XD A ta druga? Widzę, że nie znasz historii TLoU ale będziesz z siebie robił guru.
  To ty masz problem, widzisz tą grę tylko przez pryzmat wątku homo, jak kto$ krytykuje to homofob, jak chwali to nie ma problemu z homo... Uwielbiam te tłumaczenia hipokrytów.

  "Tak uwielbiam, bo ludzie mający problemy z homo, zawsze chcą przerzucić to na drugą stronę."
  Tak. Kolejny wniosek oparty na niczym. Wygodny dla kultu bycia ofiarą. Nie trzeba daleko szukać by znaleźć gry wysoko oceniane które mają wątki homo, ale to nie pasuje twojemu światu gdzie ciągłe bycie ofiarą ma sprawić, że masz dostać więcej.
  Dlatego masz gdzieś fabułę liczy się dla ciebie tylko dość miernie napisany wątek romantyczny w tej grze.

  Ja nie mam problemu z homo. Mam problem z takimi płatkami śniegu jak ty. Dla ciebie problem to kolejna szansa aby narzekać, jaki świat jest zły i że trzeba więcej przywilejów a najlepiej co druga postać to homo, by ich oduczyć, a potem przytrzymać na 30 lat by przypadkiem się nie odwidziało. Taka twoja logika. Empatia kończy się jednak na jednym, innych już nie widzisz.

  Nawet na chwilę się nie zająkniesz o fabule, bo dla ciebie nie jest ważna.

 • Bilet95 Spokojnie
  Może zagmatwałem i dlatego nie do końca rozumiesz.
  Wyjaśnię:
  1. Jeśli twórcy jakiejkolwiek gry chcą umieścić w niej postać hetero, homo, bi, trans, taliba, kangura, zbrodniarza - nie mam problemu, jeśli taka jest ich wizja twórcza.
  2. Odnoszę się tylko do orientacji, gdyż o tym jest ten temat - autor ma problem z "forsowaniem" LGBT.
  3. Nigdzie nie napisałem, że co drugi bohater ma być homo. Niemniej tacy ludzie są na całym świecie, więc osadzenie ich w grze to normalna sprawa.
  4. Myślę, że umieszczenie w grze postaci LGBT jest dobrym pomysłem i dowodem na to jest ten temat - ludzie mają problem z akceptacją innych ludzi, jeśli Ci są inni od nich.
  5. Nie wiem gdzie robię z siebie guru gry, skoro sam zauważyłeś, że się do niej stricte nie odnoszę. I nie muszę, bo autor tego nie robi.
  6. Nie jest oparty o niczym. Często osoby konserwatywne by zakryć nietolerancję, obarczają lewicę rzekomą hipokryzją. Oczywiście jest wśród nich dużo hipokrytów, ale u prawicy służy to innym celom niż wytknięcie błędów. Wystarczy poczytać internet lub posłuchać np. konfederacji.

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Lukasz_Broda Spokojnie?
  Ja jestem spokojny, to ty tutaj masz problem ciągle gmatwając...

  1.Tak.
  2. Oj kolejna manipulacja, według ciebie LGBT to tylko geje? Oj to trzeba być specyficznym. W jednym momencie, coś o orientacji i już, że tylko o tym pisał. A więc, ty po prostu chciałeś to przeczytać.
  3.Nigdzie? A twoje stwierdzenia, że musi być ich więcej bo "homofobia"? Gdzie polacy, talibowie, świadkowie jechowy... oni też występują we społeczeństwie. Czyli klasyczne. Raz o tym, że takie mieli prawo "bo wolność twórcza" a potem pisanie, że są, bo tak jest na całym świecie... jakby to coś miało znaczyć.
  4. I po raz kolejny, stereotypowe myślenie które jest dla ciebie wygodne. Wygodny dla kultu bycia ofiarą. Nie trzeba daleko szukać by znaleźć gry wysoko oceniane które mają wątki homo, ale to nie pasuje twojemu światu gdzie ciągłe bycie ofiarą ma sprawić, że masz dostać więcej.
  5. Autor się odnosi, całym wątkiem. Za to ty tłumaczysz własne nie kompetencje tym "inni też tak robią". Jak inni będą oceniać na 1/10 to ty też tak zrobisz? Czyli niczym nie różnisz się od trolla.
  6. Ach, jakie to typowe, nie zna a już stwierdza. Wytykanie hipokryzji takim jak ty zawsze się kończy gadką o konserwach. Takie to dla was wygodne. Nie umiesz obalić stwierdzenia, ba, potwierdzasz je, więc trzeba zastosować zasadę manipulacji "a u was murzynów biją". Wystarczy takim osobą jak ty wytknąć cokolwiek, byś cię stwierdzili, że to pisze głupi prawak, bo nie masz jak wyjść z bagna które sam zrobiłeś.
  Wielki wojownik walki o sprawiedliwość, czyta co chce, mówi co chce, i udaje osobę empatyczną.
  Nie grałeś a najwięcej się znasz. Nawet sami twórcy kłamali w zwiastunach, np. Pokazując Joela w scenach gdzie go nie było.

 • Bilet95 Lubię interpretację punktu nr. 2
  Ja: "Odnoszę się tylko do orientacji, gdyż o tym jest ten temat - autor ma problem z "forsowaniem" LGBT. " A ty wywnioskowałeś z tego, że dla mnie LGBT, to tylko geje. Skąd? Jak? Nie wiem. Może lepiej nie wiedzieć.

  No i odnoszę się tylko do tego, bo z resztą tego co pisze nie mam problemu.

  " 3.Nigdzie? A twoje stwierdzenia, że musi być ich więcej bo "homofobia"? "
  Aaa czyli to musi z góry oznaczać, że uważam, jakoby co druga postać w grze musi być homo, bo napisałem, że powinni być ich więcej xd

  4. No właśnie. Są inne gry, ale autor postu dalej ma problemy z tym, że ktoś jest innej orientacji.

  5. ANI RAZU NIE WSPOMNIAŁEM O GRZE. ODNIOSŁEM SIĘ DO HOMOFOBII AUTORA TEMATU. Czy to jest naprawdę dla ciebie tak trudne do pojęcia?

  6. Dziękuję, że się ze mną zgadzasz i potwierdzasz.

  "Nie grałeś a najwięcej się znasz."
  Na czym się znowu najwięcej znam, skoro odnoszę się do problemu autora z LGBT?

 • Lukasz_Broda "Wielki wojownik walki o sprawiedliwość,"

  Dziękuję bardzo. Nie sądziłem, że będę miał taki status po czterech komentarzach na fw, ale dziękuję.

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Lukasz_Broda Skoro to cie cieszy... nie mnie oceniać płatki śniegu.

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Lukasz_Broda 1. Nie odniesiesz się?

  2. Acha, czyli zaprzeczasz, że piszesz tylko o homoseksualistach? W wątku w końcu jest mowa o LGBT a ty cały czas piszesz tylko o gejach. To aż nad to by wydedukować o co ci chodziło...
  Cały czas piszesz tylko o jednym.

  3. "Aaa czyli to musi z góry oznaczać, że uważam, jakoby co druga postać w grze musi być homo, bo napisałem, że powinni być ich więcej xd" Oczywiście. Bo gdzie niby według ciebie jest granica, skoro już z buta zakładasz, że skoro są źli homofoby to trzeba tego dać więcej.

  4. "No właśnie. Są inne gry, ale autor postu dalej ma problemy z tym, że ktoś jest innej orientacji." Pisze to osoba która mówi, że powinno być więcej gejów w grach bo homofobia. Czyli znowu hipokryzja. Inni to mają sobie szukać, ale tobie może przeszkadzać ich brak XD

  5. Nie odnosisz się do gry, ale najlepiej wiesz co i jak. Typowe dla trolla. Najlepiej wiesz jak jest przedstawione, sam najlepiej wiesz ile tych gejów tam jest... ale nie grałeś XD
  Nie grałeś, to się nie wypowiadaj. To też jedna z waszych zagrywek gdy komuś coś nie pasuje.

  6. Ach, jakie to typowe, nie zna a już stwierdza. Wytykanie hipokryzji takim jak ty zawsze się kończy gadką o konserwach. Takie to dla was wygodne. Nie umiesz obalić stwierdzenia, ba, potwierdzasz je, więc trzeba zastosować zasadę manipulacji "a u was murzynów biją". Wystarczy takim osobą jak ty wytknąć cokolwiek, byś cię stwierdzili, że to pisze głupi prawak, bo nie masz jak wyjść z bagna które sam zrobiłeś.
  Wielki wojownik walki o sprawiedliwość, czyta co chce, mówi co chce, i udaje osobę empatyczną.

  Masz problem z LGBT, nie masz problemu z tym by wszędzie ich wciskać, ale już widzisz problem z innymi grupami, a w zasadzie nie ma to dla ciebie znaczenia. Taka hipokryzja. Bo są grupy ważne i ważniejsze. Nie widziałeś gry, nie wiesz co się tam dzieje ale najwięcej wiesz jak to wygląda. Tak samo jak z obrońcami Ghostsbusters 2016.

 • Bilet95 "W wątku w końcu jest mowa o LGBT a ty cały czas piszesz tylko o gejach. "
  Chyba nigdzie nawet nie użyłem słowa gej.
  To jest idealne podsumowanie.

  Czytasz tak jak chciałbyś czytać.
  Wyciągasz wnioski, które chciałbyś wyciągać.
  Przekręcasz to co chcesz przekręcać.
  Masz problemy z rozumieniem podstawowych problemów społecznych.

  "3. "Aaa czyli to musi z góry oznaczać, że uważam, jakoby co druga postać w grze musi być homo, bo napisałem, że powinni być ich więcej xd" Oczywiście. Bo gdzie niby według ciebie jest granica, skoro już z buta zakładasz, że skoro są źli homofoby to trzeba tego dać więcej. "

  Masz płytkie myślenie.

  "Nie odnosisz się do gry, ale najlepiej wiesz co i jak. Typowe dla trolla. Najlepiej wiesz jak jest przedstawione, sam najlepiej wiesz ile tych gejów tam jest... ale nie grałeś XD"

  Co wiem najlepiej ? Gdzie napisałem, że wiem jak to jest przedstawione ???
  PRZEZ CAŁY CZAS ODNOSZĘ SIĘ DO PROBLEMU Z HOMOSEKSUALISTAMI AUTORA POSTU.
  Masz jakąś blokadę umysłową ? Nie potrafisz tego pojąć ?

 • Bilet95 "Masz problem z LGBT, nie masz problemu z tym by wszędzie ich wciskać, ale już widzisz problem z innymi grupami, a w zasadzie nie ma to dla ciebie znaczenia."

  "Raz o tym, że takie mieli prawo "bo wolność twórcza" a potem pisanie, że są, bo tak jest na całym świecie... jakby to coś miało znaczyć."

  Jeśli dla ciebie nic nie znaczy, że jakaś grupa społeczna, czyli ludzie, jest dyskryminowana na tym świecie, to chyba stanowi idealne podsumowanie.
  Ogólnie to potwierdziłeś wszystko co napisałeś.
  Mój błąd jest, że nie uciąłem dyskusji kiedy zestawiłeś homoseksualistów z pedofilami i talibami (czyli terrorystami).

 • Lukasz_Broda *wszystko co napisałem

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Lukasz_Broda Gej, homoseksualista, co za różnica? Wiem, że na tym kończysz bo nie masz nic więcej do powiedzenia.

  "Czytasz tak jak chciałbyś czytać.
  Wyciągasz wnioski, które chciałbyś wyciągać.
  Przekręcasz to co chcesz przekręcać.
  Masz problemy z rozumieniem podstawowych problemów społecznych."
  Wspaniała projekcja. Sam to robisz. Ale masz pretensje do innych.

  ""Aaa czyli to musi z góry oznaczać, że uważam, jakoby co druga postać w grze musi być homo, bo napisałem, że powinni być ich więcej xd" Oczywiście. Bo gdzie niby według ciebie jest granica, skoro już z buta zakładasz, że skoro są źli homofoby to trzeba tego dać więcej. "

  Masz płytkie myślenie."
  Nie, konsekwentnie idę twoim tokiem rozumowania, ale skoro ty nie potrafisz konsekwentnie zrobić tego samego... Najwyraźniej mam rację. Przecież sam pisałeś, jak to z powodu homofobi trzeba tego dawać więcej. Czy może zaprzeczysz, że to pisałeś.

  "Co wiem najlepiej ? Gdzie napisałem, że wiem jak to jest przedstawione ?"
  "Za to zrobili tylko jedną postać homo, no bo tacy ludzie istnieją." No przecież zdążyłeś się już wypowiedzieć na ten temat. Jak widać. Ja się odnoszę do twojej logiki, więc nie chowaj się za "autorem" komentarza. "Jego problem, że wątek mu się nie podobał. ", "mógł nie grać","skoro tobie się nie podoba co pisze, to nie komentuj".

  "Jeśli dla ciebie nic nie znaczy, że jakaś grupa społeczna, czyli ludzie, jest dyskryminowana na tym świecie, to chyba stanowi idealne podsumowanie."
  Dyskryminowana XD Taaak, dalej granie ofiary, płatki śniegu. Cały miesiąc na pride month ale to mało, powinien być cały rok! To samo z prawem. Cały czas będziecie się zasłaniać ślubami w kościele.
  Trzeba homoseksualizm przedstawiać wszędzie bo tacy też są, ale już inne grupy społeczne wcale nie trzeba. Logika zerowa.

 • Bilet95 "Gej, homoseksualista, co za różnica?"

  "Dyskryminowana XD Taaak, dalej granie ofiary, płatki śniegu. Cały miesiąc na pride month ale to mało, powinien być cały rok! To samo z prawem. Cały czas będziecie się zasłaniać ślubami w kościele. "

  Kant pisał "Każdy człowiek ma rozum i w oparciu o niego odkrywa racjonalne zasady."
  Nie był jednak tak wybitną postacią jak się ją przedstawia.

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Lukasz_Broda Jak widzę, wciąż nie masz nic do powiedzenia na temat swoich podwójnych standardów.
  Nie grasz, ale wiesz najlepiej co było pokazane.
  Masz problem, ze stwierdzeniem, że każdy może swoją orientacje praktykować w domu?

 • Lukasz_Broda Łukasz sorry bede pisal po imieniu z szacunku ze chcesz walczyc z tym prostactwem, moja rada nie dyskutuj z nimi...to jest bezsensu....ci ludzie maja problem jesli bedzie ich wiecej to bedziemy miec wszyscy gigantyczny problem. Ale dyskusja z nimi jest bezcelowa to jak gra w szachy z gołebiem - nie dosc ze powywraca wszystkie pionki to nasra na plansze i odleci a ten ktory chcial zagrac zostanie z tym burdelem.. Nie ma szans wygrac z tym szambem.

 • lukasz_69 Już nie zamierzam z nimi pisać. W ogóle jestem zaskoczony, że to co napisałem wzbudzi taką konsternację.

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  lukasz_69 Widzę, kółeczko wzajemnej adoracji dla kultu ideologii. Nic nie macie do powiedzenia to zostaje wam obrażanie, typowe dla płatków śniegu.

 • Lukasz_Broda Masz dość tego jakie jest 99% ludzkości? To nie świadczy źle o 99% ludzkości tylko o Tobie, że jesteś dziwolągiem.

 • użytkownik usunięty

  JayP Gość wyszydzał strukturę argumentacji w sposób tak oczywisty, jak to tylko możliwe, a ty i tak dałeś radę się w tym pogubić.

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Jak widzę, każdy czyta to co chce przeczytać. JayP zrobił dokładnie to samo.
  Jeden z typowych przykładów manipulacji.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) tę grę na: 6

  Bilet95 Myślę, że zamiast doszukiwania się manipulacji i hermeneutycznych dysonansów można jednak bezpiecznie założyć, że był to po prostu żart.

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Nie. Te wypowiedź to typowa manipulacja.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) tę grę na: 6

  Bilet95 Ja jednak odnoszę zgoła inne wrażenie.

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Jakoś do JayP tego nie miałeś

 • użytkownik usunięty ocenił(a) tę grę na: 6

  Bilet95 Czego nie miałem?

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  "Gość wyszydzał strukturę argumentacji w sposób tak oczywisty, jak to tylko możliwe, a ty i tak dałeś radę się w tym pogubić."
  Człowieku, nie udawaj, że czegoś nie pisałeś.

 • Bilet95 Kolega widzę o IQ przeciętnego młotka.

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  PattyDiphusa Ocho, typowe ad personam, bo już nic więcej nie masz do powiedzenia. Ja się swoim IQ nie chwale, chwalą się i mówią o nim ludzie o wątpliwym IQ.

 • Nie ma co z nim dyskutować.

 • Bilet95 ocenił(a) tę grę na: 6

  Lukasz_Broda Gdy prawda boli i manipulacje nie przechodzą to niema...

 • Lukasz_Broda To wpisz sobie Gay ,Trans ,Lesbian na pornhubie i nie płacz

 • Danio31b Z tego cię zapamiętamy.

 • Lukasz_Broda Ja ci tylko uprzejmię piszę ,ze są strony w necie które dostarczą ci tresci których lubisz

 • Lukasz_Broda Tylko,że jest jedna różnica i to wielka ,związek między kobietą i mężczyzną jest czymś naturalnym..widocznie cała reszta o tym zapomniała i staje się wręcz odpychające , nieprawdaż?

 • Danny_Van A co wyznacza naturalność? Biologia? Wtedy relacje homoseksualne są jak najbardziej naturalne, bo wynikają z naszych wrodzonych popędów. Jak np. kobieta idzie do łóżka z kobietą, to raczej nie dlatego "bo tak", ale decydują o tym popędy seksualne, które są czymś jak najbardziej naturalnym. Relacje hetero tak samo. Bóg? Nie wiem, nie rozmawiałem z nim i myślę, że Ci co pisali Pismo Święte też nie.

 • Lukasz_Broda Jezeli w centrum życia stawiamy popęd seksualne,to tak ,masz rację,to jest naturalne,tak samo jak zoofilia-popęd seksualny, nekrofilia-popęd seksualny,pedofilia-popęd seksualny,seks z arbuzem -popęd seksualny,z kaktusem to samo,mam ochotę na seks z własną matką -jest po prostu pięknie ,po co ograniczać swoje popędy seksualne,najlepiej wszyscy że wszystkimi,że zwierzętami z roślinami,owadami,i tylko mi nie mów ,że mi nie wolno,i że kościół jest przeciwny.robmy to wszystko co do głowy nam przyjdzie a ten co przeciw to komunistofaszysta.pozdro

 • Danny_Van Różnicą jest taka, że homo uprawiając seks nie krzywdzą ludzi, tak jak pedofile czy gwałciciele.
  Jeśli chcesz uprawiać seks z arbuzem, to nie moja sprawa, ale nie słyszałem o ludziach, którzy mają ukierunkowaną swoją seksualność w takim kierunku.

  No i to co stawiamy w centrum życia, a natura, to raczej dwie zupełnie inne kwestie.

 • Lukasz_Broda To jest taka różnica jak między wąsami Stalina a brwiami Breżniewa, wprawdzie to samo tylko na innym poziomie..

 • dezertx ocenił(a) tę grę na: 7

  Danny_Van Naturalny jest związek facet - babeczka.
  Homo i inne to odchyły od normy które występują w naturze ale nie są naturalne ;)

 • Sportwell >bohaterka jest po prostu lesbijką
  >propaganda na siłę
  Uwielbiam taką argumentację homofobów.