W grze przychodzi ci się wcielić w amerykańskiego żołnierza polskiego pochodzenia, który zostaje pojmany przez hitlerowców, a następnie umieszczony w starej twierdzy. Pomóż bohaterowi uciec z pułapki, pokonując przy tym hordy hitlerowców i inne czyhające na niego przeszkody.
Miałem niesamowite szczęście obserwować serię klasycznych FPS-ów od samego
początku ;)
Jestem w pracy, więc nie mogę się rozpisać. Czas więc na krótki timeline:
1992 - Wolfenstein 3D zainstalowany na komputerze w kuchni. Tata nie pozwala mi
grać - tytuł za brutalny na moje 7 lat. Obserwuję z drugiego pokoju...