Śledztwo nad przepaścią

Switchback

1997 1 godz. 58 min.
6,7 5 701
ocen
6,7 10 5701
1 799
chce zobaczyć
{"type":"film","id":9925,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Switchback-1997-9925/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Śledztwo nad przepaścią
  • chrismoltisanti ocenił(a) ten film na: 9

akcji może nie jest za dużo, ale ten śnieg, tajemniczy nieznajomy. klimat 10/10. polecam

• Kunio_2 ocenił(a) ten film na: 8

chrismoltisanti Dokladnie Gdy zaczolem ogladac nie spodziwealem sie tak rewelacyjnego filmu z klimatem poprostu bardzo malo takich filmow ostatnio. Dzisiaj kladzie sie nacisk na efekty specjalne film oceniam na 8 klimatem na 10!

• Altsajderka ocenił(a) ten film na: 5

Kunio_2 A ja byłam zawiedziona po jego obejrzeniu, bo jak dla mnie był on właśnie pozbawiony jakiegoś specyficznego klimatu, no i nie podobało mi się, że już w połowie filmu wiadomo było kto jest mordercą. Parę dobrych scen+ świetny Quaid i Glover oraz boski (ale nie pod względem aktorskim) Leto :). Moja ocene 5/10.

• Altsajderka To że wiadomo było od zabójstwa mechanika kto jest mordercą akurat było świetnym posunięciem. Dzięki temu mieliśmy dwie emocjonujące sprawy - pierwsza czy doktorek jest mordercą a druga to emocjonująca gra w jaką wciągnął go prawdziwy morderca.

• wildecard ocenił(a) ten film na: 9

Jordan66 Zdecydowanie jeden z tych filmów na które człowiek wypatruje z utesknieniem

• Maggie1980 ocenił(a) ten film na: 8

chrismoltisanti zgadzam się - bardzo klimatyczny film