PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687215}

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Batman v Superman: Dawn of Justice
5,8 127 718
ocen
5,8 10 1 127718
4,2 28
ocen krytyków
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
powrót do forum filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Nowy trailer

ocenił(a) film na 7

https://www.youtube.com/watch?v=0WWzgGyAH6Y

GreqsoN

Bardzo fajny

LordVader345

no bardzo fajny zwiastun , tylko czemu lexa luthora gra jesse isenberg a nie ktos inny , walka batmana z supermanem moze byc zarabista a i jeszcze ta wonder woman tez moze byc spoko , ciekawe w ktorym zwiastunie pokaza aquamana lub kogos innego z tego filmu jak wrazenia po zwiastunie legionu samobojcow lordzievader345 ?

marvelfan_filmweb

1.Bo to początek Lexa.
2.Nom
3.Smętne

P.S.TO SUICIDE SQUAD! NIE UŻYWAJ POLSKIEJ NAZWY TEGO FILMU! TLUMACZENIE SSIE!

LordVader345

ok spoko jak uwazasz leto spierdzieli role jokers czy moze nie bo ja uwazam ze tak ?

marvelfan_filmweb

Nie akceptuje ale tez nie zaprzeczam

LordVader345

ok spoko ant man juz w kinach hurra ogladasz dzisiaj komnate tajemnic harry potter ?

LordVader345

to dobrze a za tydzien wieznia askabanu

marvelfan_filmweb

Dzisiaj oglądam też znowu TMNT z 2014.


Czy wiesz że przed-przed eczoraj bylo 15 lecie filmowe X-Men? :) ja robię maraton(poza Origin:Wolcerine bo jest słabe przez duże S)

LordVader345

o to nie wiedzialem fajnie

marvelfan_filmweb

Origin-Wolverina nie będę oglądał

LordVader345

ok spoko jak nie lubisz to nie ogladaj

LordVader345

ja nie ogladam x menow ja ogladam dzisiaj harrego na tvnie

marvelfan_filmweb

Ja idę z dziećmi na gogarty

LordVader345

ok spoko jak uwazasz te nowe x meny beda spoko czy tak sobie ?

LordVader345

to dobrze a jak wyglad apocalypsa podoba ci sie ? musze konczyc nara :P

marvelfan_filmweb

Podoba
Nara :P

ocenił(a) film na 6
marvelfan_filmweb

Od razu spierdzieli. To po prostu inny Joker. Joker Nolana był wzorowany na wersji post-Crisis: "Batman: Długie Halloween", "Batman Confidential" #7-12 ("Lovers & Madmen"), zaś Joker Ayera jest bliższy "Batman R.I.P." i wersji z New 52. Ten wygląd, czyli mieszanka Lil Wayne'a i Marilyn Mansona jest szkaradna, ale Joker nie ma być pięknisiem. Te platynowe płytki na zębach Jokera to nie głupia rzecz (jakby Ci Batman obijał szczękę choćby raz na miesiąc też zacząłbyś nosić platynę na szkliwie :).

ash_williams85

no faktycznie moze bedzie dobrym aktorem w roli jokera zobaczymy moze przebije ledgera kto wie ?

ocenił(a) film na 6
marvelfan_filmweb

Trzeba być cierpliwym. Dla mnie jak na razie najlepszym Jokerem był Jack Nicholson. Ledger to numer 2. Zobaczymy jak Leto namiesza. Po pierwszym zwiastunie "Suicide Squad" jestem dobrej myśli.

ocenił(a) film na 3
GreqsoN

Jedynym minusem walka Supcia z Batmanem, która wygląda zbyt komputerowo. Ale ogólnie jest dobrze. Jest bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 7
Ghostface_22

Niektórych rzeczy nie da się pokazać inaczej, deal with it

ocenił(a) film na 3
Himiteshu

Da się

ocenił(a) film na 6
Ghostface_22

Tak jeśli chcesz mieć scenę walki rodem ze Smalville.

GreqsoN

Oooo japierdziuuuuu.... dawno jakikolwiek trailer nie wywołał u mnie takich emocji. To bedzie patetyczna rozpierducha :D Czekam na ten film najbardziej w 2016 roku, tym bardziej, że Człowiek ze stali to mój ulubiony film o superbohaterze. Zwiastun mnie osobiście rozłożył na łopatki!

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

E tam Gacek czy Wojna Domowa. W 2016 liczy się tylko Deadpool!

Kofwit

Ja na to wgl nie czekam :P Na żadnego Deadpoola.

ocenił(a) film na 6
kamilxxx09

Bo nawet nie wiesz co to za postać i film ma być w kategorii R, a ciebie w USA nie wpuściliby do kina.

ocenił(a) film na 7
Kofwit

Dobrze wiesz że Ryan Reynolds spartoli ten film. Nie widze go w roli psychopaty. Deadpool to nie Thor- nie każdy może go zagrać. Tu trzeba umieć zagrać świra.

ocenił(a) film na 6
ant887

Po części masz rację, ale RR przez olbrzymią część będzie w masce i pełnym kostiumie i liczę, że to obudzi w nim nieskrępowaną bestię.

ocenił(a) film na 6
ant887

To kto miałby go zagrać? Statham Jedna mina w dwudziestu filmach?

ocenił(a) film na 7
Kofwit

Aaron Paul albo James Franco. Widziałeś kiedyś Reynoldsa grającego świra?
A tak poza tym to Forum Batman vs Superman więc nie zawracaj odbytu

ocenił(a) film na 6
ant887

Spier... to raz. Po drugie post o Deadpoolu nie był do ciebie. Dwa Aaron Paul z tym czołem nie bardzo, a Franco to ciota.

ocenił(a) film na 7
Kofwit

Fan marvela w pełnej krasie. Jak podobne zdanie to wszystko ok
a jak odmienne to spie... i ogólnie to nie pisałem do ciebie.
Faktycznie fani MCU mają średnio 12 lat

ocenił(a) film na 6
ant887

Jeśli uważasz, że jestem fanem Marvela to chyba upadłeś na głowę, a Deadpool to nie film na który czekają Marvelici.
Wkurzyłeś mnie z tym odbytem.

ocenił(a) film na 7
Kofwit

Ok ale temat Deadpoola powinien być poruszany na forum Deadpoola. Jak ignorujesz Batman vs Superman to po co w ogóle tu piszesz?

ocenił(a) film na 5
ant887

Pocieszne.
właśnie widać psychofana dc, który widzi fanatyzm tam gdzie nie było o nim słowa bo tak mu pasuje. Lecz się człowieku ;>

Dealric

No nie wiem, ja tam fanatyzm w wypowiedziach Kofita widzę

ocenił(a) film na 7
ant887

James Franco too gay a Aaron Paul za młody

ocenił(a) film na 7
ant887

Proponuje obejrzeć "Glosy" gdzie Ryan Reynolds gra "świra" a konkretnie osobę chorą na schizofrenię niezdającą sobie sprawy ze swoich morderczych zapędów. Film utrzymany w tonie czarnej komedii wymieszanej z dramatem. I trzeba przyznać, że RR poradził sobie z tą rolą co bardzo dobrze wróży jego występowi w "Deadpool".

ocenił(a) film na 7
ant887

Większość filmu będzie biegał w masce z białymi oczami więc luz

Kofwit

Haha wiem, że ma mieć kategorie R, ale po prostu nie interesuje mnie taki klimat, kapewu?

kamilxxx09

Amator plastikowych orków powraca hahah

ocenił(a) film na 7
kamilxxx09

Przecież to najbardziej kozacki superbohater Marvela

Himiteshu

A niech sobie będzie :P

użytkownik usunięty
kamilxxx09

Deadpool to przecież film z uniewersum X Mena serio nie czekasz? to może być hit FOXA

Nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones