PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35}
6,9 46 311
ocen
6,9 10 1 46311
4,7 9
ocen krytyków
Demony wojny wg Goi
powrót do forum filmu Demony wojny wg Goi

Przeciętniak

ocenił(a) film na 7

Jeżeli ktoś miał zrobić taki film to właśnie Pasikowski. Mimo to jednak powstał obraz przeciętny (no, może trochę więcej niż przeciętny), schematyczny i nie wyróżniający się niczym szczególnym. Duża plejada znanych aktorów sprawia, że wiele osów obejrzy film właśnie dla swoich ulubieńców.
P.S. Żenijąco nakręcona scena "strzelaniny" po eksplozji śmigłowca.

użytkownik usunięty
M_fa

Bo to jest wojna
Film może nie jest najlepszy, ale niedobrze mi się robi, gdy czytam wypociny takich laików jak Ty. Naoglądałeś się amerykańskich seriali, co? A byłeś Ty kiedy na prawdziwej wojnie? Widziałeś jak kogoś zabijają obok Ciebie? To skąd wiesz, że ta scena jest żenująca? Bo mało "amerykańska"? Bo nie ma wniej cudownych Muhamed-Ali-I'm-Hard-Bruce-Lee? Bo ktoś płakał, ktoś nie wytrzymał nerwowo, ktoś pojechał zarobić i tak jak Ty gówno wiedział o wojnie? Jesteś smutnym, śmiesznym człowiekiem...

ocenił(a) film na 7

Dopiero...
dziś "wdepnąłem" na tę stronkę ponownie i przeczytałem komentarz St. R. Ma facet rację, gówno wiem o wojnie i chcę aby tak pozostało do końca moich dni. Ale w tym konkretnym przypadku chodziło mi o sprawy czysto techniczne, jak ujęcia kamery i montaż a nie o reakcje ludzi zagrożonych i otoczonych przez śmierć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones