PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35}
6,9 46 318
ocen
6,9 10 1 46318
4,7 9
ocen krytyków
Demony wojny wg Goi
powrót do forum filmu Demony wojny wg Goi

W sumie calkiem ok, przede wszystkim te widoki, Balkany - to mi sie najbardziej podobalo. Dobrrzy aktorzy dobrze zagrali. Tylko znow ten Linda... Ale najlepszy i tak byl Cichy!

użytkownik usunięty
Luxa

czlowieku,byles kiedys na Balkanach?pewnie nie ale Tatry i Jure Krakowsko-Czestochowaska powinienes znac chocby z TV-bo to sa wlasnie Balkany w "Demonach Wojny"...film ogolnie jest do kitu jesli chodzi o realizm z militarnego punktu widzenia,fabula w sumie dosc oryginalna choc mogli sie bardziej postarac...mozna zobaczyc jesli ktos lubi filmy Pasikowskiego i charakterystyczne dla nich teksty.....no i aktorstwo...Bogus to jest klasa!Baka owszem tez

popieram realizm tu kuleje ze o efektach nie wspomne no ale taka jest juz polska kinematografia a film taki sobie nienajgorszy muzyka mogla by byc lepsza gra aktorow moze byc

maw_4

Akurat co do efektów, to jak na polski film to są naprawdę zaskakująco dobre, właśnie zaskakuje już to, że w ogóle są, możemy zobaczyć nie tylko strzały, ale "nawet" jakiś wybuch jeepa i helikoptera, jest i pożar ;-) W porównaniu do innych polskich filmów to to mistrzostwo świata :D

użytkownik usunięty
WEBMAC

Jedyne zastrzeżenie to sceneria-jedno spojrzenie i już widziałam znajome widoki z gór, podczas gdy miały to być Bałkany:) Myślałam, że pomyliłam filmy:D
Jednak ogólnie film mi się bardzo podobał, rewelacyjna obsada, fabuła ciekawa, ogólnie 8/10, ale w końcu to Pasikowski;)

ocenił(a) film na 8
Luxa

Baka (Cichy) w tym filmie zagrał świetnie, on pasuje na takiego lekko psychicznego snajpera-morderce ;D

ta kwestia z Olafem (chyba) kiedy ich zaatakowali po zestrzeleniu śmigłowca boska;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones