Odtwórz Zwiastun nr 1 1:44
Film

D-Tox

2002 1 godz. 36 min.
6,1 9 451
ocen
6,1 10 9451
1 531
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"id":"1337","linkUrl":"/film/Detoks-2002-1337","alt":"Detoks","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/13/37/1337/6911587.2.jpg"}
Uzależniony od alkoholu agent FBI, Jake Malloy, zostaje wysłany na odwyk do specjalistycznego ośrodka w mroźnym Wyoming. Wkrótce zaczynają ginąć tam ludzie. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Detoks
Detoks (2002) Zwiastun nr 1 1:44
Detoks | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2002 | Film Maniakalny zabójca zamordował żonę i partnera Jacka Malloya ([person=215]Sylvester Stallone[/person]). Osobista tragedia sprawiła, że ten do niedawna dobrze zapowiadający się agent FBI, coraz częściej zagląda do kieliszka. Bliski załamania, dostaje ostatnią szansę - izolowana klinika w mroźnym Wyoming to miejsce, w którym wraz z dziewięciorgiem innych gliniarzy ma poddać się kuracji. Pomimo pozornego spokoju panującego dookoła, Malloy miewa straszne wizje, słyszy dziwne głosy. Pewnego dnia burza śnieżna zrywa komunikację ze światem - zaczyna się horror. W klinice w tajemniczy sposób giną ludzie. Zabójcą może być każdy, ofiarą również.

Maniakalny zabójca zamordował żonę i partnera Jacka Malloya (Sylvester Stallone). Osobista tragedia sprawiła, że ten do niedawna dobrze zapowiadający się agent FBI, coraz częściej zagląda do kieliszka. Bliski załamania, dostaje ostatnią szansę - izolowana klinika w mroźnym Wyoming to miejsce, w którym wraz z dziewięciorgiem innychManiakalny zabójca zamordował żonę i partnera Jacka Malloya (Sylvester Stallone). Osobista tragedia sprawiła, że ten do niedawna dobrze zapowiadający się agent FBI, coraz częściej zagląda do kieliszka. Bliski załamania, dostaje ostatnią szansę - izolowana klinika w mroźnym Wyoming to miejsce, w którym wraz z dziewięciorgiem innych gliniarzy ma poddać się kuracji. Pomimo pozornego spokoju panującego dookoła, Malloy miewa straszne wizje, słyszy dziwne głosy. Pewnego dnia burza śnieżna zrywa komunikację ze światem - zaczyna się horror. W klinice w tajemniczy sposób giną ludzie. Zabójcą może być każdy, ofiarą również.

boxoffice
$6 416 302 na świecie
$79 161 w USA
$6 337 141 poza USA
budżet
$55 000 000
na podstawie
Howard Swindle "Jitter Joint" (książka)
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Universal Pictures (przedstawia) / Capella International / KC Medien (współudział) / Więcej...
data produkcji
2002
tytuł oryg.
D-Tox
inne tytuły
Detoks Polska
D-Tox - Im Auge der Angst Niemcy
Detox (tytuł roboczy) USA
Eye See You (tytuł video) USA
The Outpost (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Ron Howard chciał zostać reżyserem tego filmu, jednak ostatecznie zdecydował się zrealizować "Grinch: świąt nie będzie".
Gdy film powstawał w wytwórni Universal Pictures, za ścieżkę dźwiękową odpowiadał John Powell. Po odsprzedaniu praw firmie DEJ, większość fragmentów soundtracku Powella zostało odrzuconych, a komponowanie muzyki dokończyli William Ross, Geoff Zanelli i Nick Glennie-Smith.
Film był kręcony w Los Angeles (Kalifornia, USA) oraz w New Westminster, Toronto, Vancouver i Whistler (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych