Repertuar filmu w Gdyni i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Diuna: Część druga

Diuna: Część druga

Dune: Part Two
2h 46m
Książę Paul Atryda przyjmuje przydomek Muad'Dib i rozpoczyna duchowo-fizyczną podróż, by stać się przepowiedzianym w proroctwie wyzwolicielem ludu Diuny.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Gdyni lub
Diuna: Część druga
Zwiastun nr 3 (polski)
nr 3 (polski) 2023-12-12T19:47:34 https://fwcdn.pl/webv/75/39/67539/67539.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/281/10003481/Diuna__Czesc_druga___Oficjalny_zwiastun__3_PL__1080p_.vp9.1080p.webm

"Diuna: Część druga" ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

premiera

Magazyn SFP
7
Libretto proste jak w każdej operze, za to wystawa scenograficzna i efekty imponujące. Nad wszystkim jednak pulsuje to co w nas: trwoga progu wielkiej wojny.
2
Dwutygodnik
4
Mnie polityczny wydźwięk tego widowiska jednak potwornie skrępował/zabolał, poza tym nawet czerwie już Villeneuve'a za bardzo nie interesują; aktorki bdb
0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones