Odtwórz Zwiastun nr 1 1:53

Zobacz Dzieciaki z showbiznesu zwiastun

Film

Showbiz Kids

2020 1 godz. 31 min.
6,4 367
ocen
6,4 10 367
72
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"856340","linkUrl":"/film/Dzieciaki+z+showbiznesu-2020-856340","alt":"Dzieciaki z showbiznesu","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/63/40/856340/7925892.2.jpg"}
Dokument o blaskach i cieniach karier dziecięcych gwiazd w show biznesie.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Dzieciaki z showbiznesu
Dzieciaki z showbiznesu (2020) Zwiastun nr 1 1:53
Dzieciaki z showbiznesu | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2020 | Film Dokument przedstawia kulisy obarczonej dużym ryzykiem, ale jednocześnie bardzo lukratywnej kariery dziecięcych aktorów w przemyśle rozrywkowym. Zaproszeni przed kamerę goście szczerze mówią w nim o cenie, jaką dzieci z branży filmowej płacą w życiu prywatnym i zawodowym za sławę, ale i niepowodzenie. Osoby, które znają przemysł rozrywkowy od podszewki - aktorzy, którzy osiągnęli w młodym wieku wielki sukces oraz dwójka młodych i utalentowanych nastolatków marzących o karierze - opowiadają o swoich skomplikowanych doświadczeniach, wspominają napotkane problemy oraz poświęcenia, którymi okupiony jest sukces w branży filmowej.

Dokument przedstawia kulisy obarczonej dużym ryzykiem, ale jednocześnie bardzo lukratywnej kariery dziecięcych aktorów w przemyśle rozrywkowym. Zaproszeni przed kamerę goście szczerze mówią w nim o cenie, jaką dzieci z branży filmowej płacą w życiu prywatnym i zawodowym za sławę, ale i niepowodzenie. Osoby, które znają przemysł rozrywkowyDokument przedstawia kulisy obarczonej dużym ryzykiem, ale jednocześnie bardzo lukratywnej kariery dziecięcych aktorów w przemyśle rozrywkowym. Zaproszeni przed kamerę goście szczerze mówią w nim o cenie, jaką dzieci z branży filmowej płacą w życiu prywatnym i zawodowym za sławę, ale i niepowodzenie. Osoby, które znają przemysł rozrywkowy od podszewki - aktorzy, którzy osiągnęli w młodym wieku wielki sukces oraz dwójka młodych i utalentowanych nastolatków marzących o karierze - opowiadają o swoich skomplikowanych doświadczeniach, wspominają napotkane problemy oraz poświęcenia, którymi okupiony jest sukces w branży filmowej.

studio
HBO Documentary Films / Trouper Productions / Zipper Bros Films
data produkcji
2020
tytuł oryg.
Showbiz Kids
inne tytuły
Dzieciaki z showbiznesu Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu były kręcone w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA) i Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Ten Marc strasznie odpychający

  mippek

  Nie dziwię się, że ten dzieciak nie dostał żadnego angażu: był strasznie odpychający, zero umiejętności, a lekcja z coachem pokazała, że nie traktuje aktorstwa poważnie.

  • Smutna opowieści

   bjarocha

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.