PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810402}

Kler

7,0 200 441
ocen
7,0 10 1 200441
6,7 45
ocen krytyków
Kler
powrót do forum filmu Kler

Zmienia się tylko chlejąca grupa społeczna. Kolejni będą politycy, później urzędnicy, kioskarze, kierowcy autobusów itd.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
theodorebagwell3

spadaj , nie rozmawiam z takimi jak ty jestes dnem dla mnie ,

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
theodorebagwell3

a jednak jestes głupi

ocenił(a) film na 1
Ami_656

Powiedział lewus mądry inaczej z oddziału psychiatrycznego w Tworkach.

ocenił(a) film na 7
theodorebagwell3

ale ty głupi jestes hehe , juz sie nie spręzaj za bardzo bo ja nawet nie czytam co ty piszesz, załozyłam ze jestes głupi i tylko to pisze a ty swoje i myslisz ,ze ja czytam hehe , jestes naprawde głupi i łatwo was podpuscic, robie to nie pierwszy raz, nawet nei czytam tych waszych wypocin a wy dajecie sie podpuszczac jak umysłowe dawny

ocenił(a) film na 1
Ami_656

Jak widać bezmózgie lewusy nie mają nic lepszego do roboty, bo nic innego nie potrafią. Żegnaj lewacki debilu. Rajcuj się dalej gejami i islamistami.

ocenił(a) film na 7
theodorebagwell3

ja naprawde nie czytam tych waszych prawicowych wypocin bo sa dla mnie nic nie wartym smieciem

ocenił(a) film na 1
Ami_656

Nie lubisz przypominania, że socjalistyczno-robotniczy Adolf Hitler był lewakiem jak ty?

ocenił(a) film na 7
theodorebagwell3

WAL SIE , NIE WCHODZE W DYSKUSJE W KOSCIELNYMI ZDRAJCAMI OJCZYZNY

ocenił(a) film na 1
Ami_656

Marzy ci się mordowanie polskich księży tak jak twoi przodkowie z NSDAP i WKPb?

ocenił(a) film na 7
theodorebagwell3

i tak jestes głupi a ja dalej nie czytam twoich wypocin, seryjnie nie czytam , tylko pisze jak nie lubie takich debili jak ty , prawicowy zjeb. tacy ludzie jak ty sa dla mnie zerem, gów..m i nikim prawicowy koscielny byle kto

ocenił(a) film na 9
elendir

Nei chodzi tylko o pedofilię pokazane sa tam mechanizmy władzy . O tyle to przerażające że kościoł powinien nieść dobro - a ono coraz mniej sie w tym wszystkim
Liczy . Sa tez w filmie księża - bohaterowie pozytywni . Zapewniam

ocenił(a) film na 8
sontagwoj

A na szarym końcu będą chlejący maruderzy z filmweba. W dodatku film zdobędzie Oscara za najlepszy film

1984jaren

Na FW jest teraz dużo dzieci, oceny filmów można już całkowicie ignorować, co udowadnia IMDB (dwa światy).
Ogólnie wiele w tym portalu się pogorszyło i jak widać admini bardzo się cieszą, że mają tu dzieci, nie liczy się jakość tylko ilość.
A ty użytkowniku użeraj się z małymi lewakami bez wartości, dla których sam trailer tego filmu sprawia, że chcą naciskać 10!!!

ocenił(a) film na 8
skt84

Masz jakiś syndrom lewaka? W co drugim poście odnosisz się do tej grupy obraźliwie. Nie potrafisz chociaż na chwilę odłożyć swoich przekonań politycznych i wypowiedzieć się apolitycznie na dany temat?

grawphy

A kto na temat tego filmu wypowiada się apolitycznie? Dziękuję dobranoc. Nie próbuj obracać kota ogonem.

ocenił(a) film na 7
skt84

Mógłbyś przytoczyć kilka przykładów tych "dwóch światów" Chciałbym żebyś oparł swoje zdanie na na konkretnych przykładach.

RAC_79

Jak chcesz to sobie porównaj tytuły które cię interesują. Skup się raczej na nowościach bo starocie mają jeszcze równe oceny bo oceniała je stara gwardia.

Serial "Bodyguard" z tego roku. Zobacz ocenę na tym portalu a potem IMDB
Może film... "Zjawa" na przykład (porównaj tylko ocenianie) dla Polaków chyba zbyt ambitne więc szkoda oceniać wysoko.
A może jakieś polskie "arcydzieła". Porównaj sobie chociażby "koronę królów tu i tam. A także wszelkiej maści "dzieła" z Adamkiem i Karolakiem.
A jak jeszcze nie dostaniesz rozwolnienia to przeszukaj swoje własne ulubione filmy i zobacz, która ocena i na którym portalu bardziej ci pasuje.
Wnioski już musisz wyciągnąć sam.

ocenił(a) film na 7
skt84

Stara gwardia? Czyli masz na myśli nieomylnych z niemylnych? xD

Bodyguard na fw 7,7 na imdb 8.6 wynik bardzo dobrze na fw i imdb
Zjawa na fw 7.2 na imdb 8.0
Korona Królow na fw 4,1 na Imdb 3.0

Nie ma jakiejś specjalnej rozbieżności w ocenach o której masz taki wielki ból dupska.

" nie liczy się jakość tylko ilość. "

Dokładnie, im mniej takich napinaczy jak ty na forach tym lepiej. Nie wiem czemu jeszcze cię tu trzymają.

RAC_79

"Nie ma dużych rozbieżności"? Ręce opadają. To sobie oglądaj tą "koronę królów" znawco dobrego smaku skoro ma aż 4 a nie 3.

ocenił(a) film na 7
skt84

Nie oglądam z reguły seriali. Poza tym Koronę Królów oceniło tam jakieś 100 osób tutaj kilka tysięcy. Nawet dobrego przykładu nie potrafisz podać, przestań się ośmieszać hejterze.

RAC_79

Nawet nie wiesz czym jest hejt... Ale widać, że ten tytuł z pewnością jest dla takiego kodomity

ocenił(a) film na 7
skt84

tylko się nie poplakusiaj:)

RAC_79

Tobie też by się przydała maść, zresztą już niedługo będziesz jej bardzo potrzebował.

ocenił(a) film na 7
skt84

Jesteś jakimś księdzem? Czy jego ofiarą? xD

RAC_79

A ty pytasz bo szukasz małych dzieci w sieci?

ocenił(a) film na 7
skt84

To nie ja bojkotuje kler ^

RAC_79

Znana sztuczka, krzyczysz "łapać złodzieja" a trzymasz małolata pod kapucynem

ocenił(a) film na 7
skt84

Mam nadzieje, że takie rzeczy tkwią tylko w twojej chorej wyobraźni i nigdy nie skrzywdziłeś żadnego dziecka []- ale ^

RAC_79

Odwracaj sobie dalej kota ogonem , sam wskazałeś, że masz coś do "ofiar" więc coś musisz o tym wiedzieć. Trochę chore, pisać, że lubisz małe dzieci

ocenił(a) film na 7
skt84

Już teraz wiem dlaczego tak zaciekle bronisz księży. Po prostu masz syndrom sztokholmski. Biedak xD

RAC_79

Wiesz to najlepiej plebanie

skt84

Tu i tam jest słabo oceniany. 3 i 4. Różnica jednego pointsa, ale zachowujesz się tak jakby tutaj było 8, a tam 3.

ocenił(a) film na 8
skt84

nie powinieneś się wypowiadać na temat filmów i seriali bo widać że nie masz o tym pojęcia. lepiej popisz o lewakach i 500+

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
skt84

xDDD

ocenił(a) film na 1
skt84

Podniecasz się obiektywizmem imdb??? Nie bądź śmieszny... To mogło być w pewnym zakresie prawdziwe jakieś ..15 lat. Nie dzisiaj. Jesteści manipulowani, nawiniaczki , z każdej strony. Film to polityka, film to produkt do kupienia. I tyle. Z jakością, nie mówiąc o szlachetnym, nie manipulacyjnym przesłaniu, bądź intelektualnym dyskurcie, ma z roku na rok coraz mniej wspólnego. Imdb także o to dba.

ocenił(a) film na 1
Vera_Langer

ma być- 15 lat temu, i dyskursie. Sens bez zmian.

sontagwoj

przecież to prawda to czemu nie kręcić.....dorzuciłbym jeszcze kierowców (ogólnie)

sontagwoj

Podobnie jak u Polańskiego zwariowane kobiety z obsesjami

użytkownik usunięty
sontagwoj

No bo to prawda, że Polacy chleją wódkę prawie że codziennie. Jak myślisz dlaczego tyle wypadków na drodze? I przez co? Przez alkohol: wódka i piwo... Powoli doganiamy w tej dziedzinie Rusków. Kto wie czy już ich nie przegoniliśmy w tym wyścigu. Taka prawda jest o naszym społeczeństwie. Jest wyniszczone przez alkohol

Rozumiem, że znasz to z autopsji

Część społeczeństwa na pewno jest niszczona przez alkohol, ale większa część społeczeństwa nie ma z tym problemów (napić się ok, ale nie robić przy jakiś wielkich popijaw - moich rodziców nigdy nie widziałem pijanych). We wszystkich filmach Smarzowskiego to się pojawia. Najzwyczajniej w świecie to jest nudne. On chyba nie potrafi zrobić filmu fabularnego, który przedstawia konkretną historię od początku do końca.

sontagwoj

A widziidziałeś np. Wołyń? Konkretna historia od początku do końca.

Marco39a86

Widziałem i się nie zgodzę. Streszczenie Wołynia: pół godziny libacji (standard filmów Smarzowskiego), 2 godziny rzezi. Tyle ten film wniósł. Nie bardzo rozumiem o co w nim chodziło. Człowiek oglądał i ta godzina epatowania przemocą zdecydowanie starczyła, żeby przekazać treść. Widz wiedział, że było tam okrucieństwo, zdrada, tragedie. Ale jeszcze była kolejna godzina która zupełnie nic nie wniosła do filmu poza kolejnymi strasznymi scenami. O co z tym chodziło? Miał zamiar uczyć anatomii człowieka? A historia? Dziewczyna ucieka przez cały film, dialogi proste i krótkie, zupełny brak muzyki. Czytałem naprawdę sporo o Wołyniu, ten film potraktował to po macoszemu. Że była przemoc, to wszyscy wiedzą, a była to praktycznie jedyna treść filmu. Jak dla mnie Wołyń był słabym filmem.

Bardzo głęboka analiza.
Tyle, że Polska ze statystycznym spożyciem alkoholu w ilości trochę ponad 11 litrów na mieszkańca jest z grubsza (w zależności od zródła danych) od mniej więcej 10 do 16 miejsca w Europie. Dane z Rosji są natomiast znacznie zaniżona (jest to wprost stwierdzane np w raporcie WHO) ponieważ istnieje tam ogromna szara strefa produkcji lewego alkoholu, nieporównanie większa niż w Polsce czy innych krajach w Europie. A nielegalny alkohol nie jest (co oczywiste) ujęty w statystyce.
Co do wypadków to pijani kierowcy odpowiadają za mniej niż 7% wszystkich tego typu zdarzeń. I jest to znaczny spadek na przestrzeni lat.
Tak więc... niecelne wnioski.

ocenił(a) film na 7

Estończycy przodują w piciu wódki, jeżeli chodzi o Europę.

Wyjdź z domu, zdziwisz się jak inna jest rzeczywistość.

ocenił(a) film na 1

Damian96_filmweb bredzi: "No bo to prawda, że Polacy chleją wódkę prawie że codziennie. Jak myślisz dlaczego tyle wypadków na drodze? I przez co?"

Na pewno nie przez alkohol. Według danych policyjnych tak zwani pijani (tak zwani, bo gościa po jednym piwie z 0,21 promila trudno uznać za pijanego, tak samo jak tego po dwóch browarach z 0,51 promila - w wielu państwach zachodnich można mieć 0,6-0,8 i nikt nie histeryzuje, że na drogach dochodzi do holokaustu) odpowiadają za ok. 9% wypadków drogowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones