PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30786}

Mania wielkości

La folie des grandeurs
7,6 15 188
ocen
7,6 10 1 15188
Mania wielkości
powrót do forum filmu Mania wielkości

Bez dwóch słów

ocenił(a) film na 9

Najlepszy film z Louisem De Funnesem. Widziałem prawie wszyskie z nim w roli głównej i smiało stwierdzam, że ten jest po prostu najlepszy !

Zandarm

Tak samo uważam, to dla mnie najlepszy film z Defunnesem, odważe się powiedzieć arcydzieło :)

ocenił(a) film na 10
Kathy_Recoil

potwierdzam ... najlepszy film z de Funesem.
kapitalny początek z powozem i scena z osiołkiem i marchewką.

ocenił(a) film na 10
Lukasz7890

Chyba podzielam waszą opinie ;p
Uśmiałam się, ale szczerze mówiąc wszystkie jego filmy były genialne.

Zandarm

Wg mnie najlepszy to Przygody Rabina Jakuba, ale Manie tak samo uwielbiam!!!! Ogólnie kocham gre Louisa!!!

ocenił(a) film na 9
Zandarm

pamiętam jeszcze z dzieciństwa scenę jak uciekał na tym wozie na wstępie :D albo jak przekładał nóżki w łóżku 'kochankom'

ocenił(a) film na 9
Zandarm

Scena z osiołkiem mistrz, z papugą także, no i moment, kiedy trzęsie się na tyczce;)

ocenił(a) film na 8
Zandarm

Dla mnie najlepszy jest Kpuśniaczek, ale Mania Wielkości należy do czołówki.

ocenił(a) film na 10
chemas

Potwierdzam! Najlepszy De Funes. Papuga wymiata! :)))

ocenił(a) film na 7
chemas

Kapuśniaczek był tak mizerny, że za czasów świetności deFunesa nie mogłem na to patrzeć.

ocenił(a) film na 9
Zandarm

True, true.

ocenił(a) film na 10
markowe_filmy

Ponadczasowe dzielo. Setki razy obejrzane, a i tak zaraz po Nowym Roku znowu to obejrze. Genialny film. Genialna rola.

ocenił(a) film na 8
Zandarm

Scena bezdechu gdy Loui uświadamia sobie ze w Łóżku nie ma Królowej tylko Stara i Blaz i na bezdechu krzyczy do króla i szuka jej po pokoju jest po prostu fenomenalna :)
Louis był fenomenalnym aktorem każda komedia z nim rozśmiesza ( Zandrami , Bardzo Długi Weekend albo Oscar ) wszystkie te role , jego gesty , krzyki, i sposób gry były nie do porównania , szkoda że zmarł tak szybko

StargardX

To ja muszę się wyłamać nigdy w komediach tego typu zachowania, nie robił na mnie najmniejszego wrażenia.

ocenił(a) film na 7
Zandarm

Świetny był jeszcze "Skąpiec" (urok kostiumów, tak jak tu) i "Żandarm się żeni". No, ale co się komu podoba.

ocenił(a) film na 8
SylviaBlack

Ja również uwielbiam ,,Żandarm się żeni".

ocenił(a) film na 10
Zandarm

Wiele z nim jest świetnych, ogólnie go uwielbiam :)

Zandarm

Popieram,to rewelacyjny aktor,film również-najlepsza scena tańca i Louis na halabardzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones