PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864985}
5,6 26 669
ocen
5,6 10 1 26669
5,2 33
oceny krytyków
Napoleon
powrót do forum filmu Napoleon

Film jest.... poprawny co najwyzej,mysle,ze przygody Napoleona i to jaki miały wpływ na europe,swiat mozna by przedstawic duzo ciekawiej.

Pochwalic musze piekne stroje,wyglądają doskonale,te barwy,bogactwo elementow i szczegółów - jedne z lepszych kostiumów jakie widziałem.

nie wiem czy taki był zamysł ale Josephina ty cuurvooo ebana, tak ją postrzegam po seansie .

Z Napoleona zrobili cuckolda,spermiarza i ostrego ogiera,momentami nieco szalonego,zaspanego,bez emocji jak psychopata,czy taki był Napi ? nie wiem bo go nie znałem xD ale wolałbym zeby nie.

ocenił(a) film na 3
marcinpastuszynski

Absolutnie... Ten film to kompletna propaganda! Na chłopski rozum - pomyśl, jakim był człowiekiem, skoro podbijał całą Europę. Do Moskwy pół miliona żołnierzy z nim maszerowało... A gdy go wygnano z Francji, on się zbuntował i wrócił to oni ponownie stanęli za nim murem. Napoleon był geniuszem (scena pod Austerlitz z lodem to CZYSTA obraza dla jego inteligencji). Był niezwykle charyzmatycznym człowiekiem, którego kochali ludzie i szli za nim w ogień. W dodatku był niezwykle ambitny i rządny władzy. Niesamowity człowiek o którym można rozmawiać godzinami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones