PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864985}
5,6 26 669
ocen
5,6 10 1 26669
5,2 33
oceny krytyków
Napoleon
powrót do forum filmu Napoleon

Nie dość że Ostatni pojedynek mi się bardzo podobał i czekam na House of Gucci to jeszcze będę miał super bo będzie w końcu jakaś Biografia Napoleona z Phoenixem który ostatnio zniszczył wszystkich swoich Jokerem bo od czasów Kubricka który ostatecznie nie zrobił swojego Napoleona a zamiast zrobił też świetnego Barry Lyndona. Scott nie zawiedź Mistrza.

ocenił(a) film na 6
PrimalElf1512

Filmy z Phoenixem bierze się w ciemno ponieważ są świetne. Doświadczony aktor o znakomitej charyzmie

ocenił(a) film na 5
joan19

Phoenix jak zawsze mistrz czy to Gladiator, Spacer po linie czy ostatnio Joker no mistrz a i jeszcze ten Dokument ,,Jestem jaki Jestem" o tym emeryture i grał siebie wtedy i wyszło.

Nie oglądałem tylko Mistrza i Wady ukrytej Paula Thomasa Andersona a wiem że też dał popis tam.

Czy jakiś sławny film jego pominąłem?

użytkownik usunięty
PrimalElf1512

Scott ostatnio to taki Hollywoodzki Vega xD

ocenił(a) film na 5

Ej prędzej Uwe boll to Hollywoodzki Vega niż Scott czemu?
Bo Vega i Uwe boll w swoich filmografiach mają 90% gniotów i jeden lub dwa dobre filmy albo przeciętne uczciwie natomiast Scott Ridley (nie Jego brat ale obaj też) mają kilka klasyków, bardzo dobrych, dobrych lub po prostu złych:
-Klasyki: Obcy 1, Pojedynek, Thelma i Louise, Gladiator, Łowca Androidów
-Bardzo Dobre: Królestwo niebieskie (wersja reżyserska), American Gangster, Marsjanin, W sieci Kłamstw, Wyprawa do raju
-Złe lub kontrowersyjne filmy: Prometeusz (którego lubię ale wiem że jest kontrowersyjny), Obcy przymierze, Robin hood, House of Gucci, Legend z Cruisem

Więc porównanie do Vegi idiotyczne skoro Scott potrafi zrobić coś ciekawego a Vega miał Dobrego Pitbulla 1 i serial a potem same gnioty do dziś gdzie nie dawno premiere miał jeden z jego filmów Miłość, Zaraz i ..... coś tam w każdym razie okazał się jednym wielkim
https://www.youtube.com/watch?v=9CS7j5I6aOc

Chyba żarujesz! Nie bluźnij!

ban456

Dobrze, że już się usunął.

perun_6

Còż mogę rzec perun_6 niektorzy traktują kino tylko jak rozrywkę dla mnie subiektywnie jest to sztuka I nie aktor jest najważniejszy tylko właśnie reżyser. To co widzimy na ekranie to właśnie jego wizję danego tematu. Ridley jest jednym z największych wizjoneròw obecnych czasòw ròwnież jego śp. brat Tony był świetny w kinie akcji ake tej z wysokiej pòły! Obaj już zapisali się na kartach historii kina! zatem poròwnać Ridleya do Vegi to jak zestawić Uwe Bowla ze Scorsese a to świętokractwo! Pozdrawiam.

ban456

Ogólnie rzecz biorąc, to wszyscy w ekipie są ważni. Bez nich nie było by żadnego dzieła. Niestety większość laików ogranicza się jedynie do aktorów, czyli tych co widać na filmie. Pozdrawiam.

perun_6

Mamy zgodę w tej kwestii Pozdrawiam I dziękuje.

perun_6

Mnie ciekawi tutaj scenariusz i reżyseria. O obsadę się nie martwię, choć widać że szykuje kolejna rola mocna rola Phoenixa. Chodzi o ukazanie człowieka, który stworzył imperium, walczył z całym światem, a także o pokazanie tegoż świata, całego chaosu jaki wówczas panował w Europie targanej falami strasznych wojen. Do tego gąszcz intryg, spiskujące dwory w Wiedniu, Londynie i Petersburgu... materiału jest bardzo dużo i od scenariusza zależy czy to wszystko będzie dobrze, umiejętnie powiązane. Oczekiwania są wielkie, więc reżyser Scott ma ciężkie zadanie przed sobą, ale myślę że stanie na wysokości zadania.

ocenił(a) film na 5
PrimalElf1512

Jestem po seansie i nie wiem jak mam ten film opisać. Ostatecznie mój największy zawód roku i Scott schrzanił ale ogólnie to jest najdziwniejszy seans na jakim byłem w tym roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones