PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33002}

Piraci z Krzemowej Doliny

Pirates of Silicon Valley
7,0 2 452
oceny
7,0 10 1 2452
Piraci z Krzemowej Doliny
powrót do forum filmu Piraci z Krzemowej Doliny

Zawiodłem się

ocenił(a) film na 4

Moim zdaniem ogladanie tego filmu to strata czasu, Jobs wariat, Gates prawiczek zakochany w technice, Ballmer maniak seksualny. Nieciekawa historyjka.

ocenił(a) film na 7
Stalkerama

"Gates prawiczek zakochany w technice"
A kto z nich zakochany w technice nie był? To czego dokonali w tak młodym
wieku jest ewidentnie dowodem ich "miłości" do techniki.

"Ballmer maniak seksualny"
Jak każdy student ^^

A dla mnie historyjka bardzo ciekawa i polecam ten film.

ocenił(a) film na 10
cns_kubiak

również polecam, ja mu dałem 10/10 i dodałem do ulubionych :)

ocenił(a) film na 8
Stalkerama

"Jobs wariat, Gates prawiczek zakochany w technice, Ballmer maniak seksualny"
No jakby nie było to film biograficzny i tacy właśnie byli, ciezko byloby przedstawic gatsa w roli Żigolaka, no chyba ze by zapłacił za taka produkcje;)

ocenił(a) film na 3
sharky86

ale z wiekiem aktorów, delikatnie mówiąc coniektórych, to ktoś chyba przesadził. Dla mnie to wygląda jak amatorskie przedstawienie teatralne w domu spokojnej starości. Za to taka niska ocena ode mnie.

Stalkerama

co ty gadasz chłopie/babo czy kim tam jesteś, to jest w dostępny i przyzwoity sposób pokazana historia tego czego używasz do pisania swoich wypocin..

Stalkerama

Jesli Jobs'a przedstawili jako wariata, to dobry film ogladales: ). Ja tego filmu nie widzialem, czytalem za to biografie Jobsa, i jesli tu okresliles go lekko wariatem, to on byl duzo gorszy. Oczywiscie nie mowie tu o nim w kontekscie negatywnym- taki byl po prostu- wyszlo to z jego trudniejszego dziecinstwa. I to znaczy, ze film oddal realia. Z Gates'em rowniez sie zgadza to co napisales: ). Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Stalkerama

To chyba inny film oglądałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones