Psy 3. W imię zasad

2020 2 godz. 6 min.
6,7 20 271
ocen
6,7 10 1 20271
13 153
chce zobaczyć
3,6 16
ocen krytyków
{"rate":3.5625,"count":16}
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad
  • wl666 ocenił(a) ten film na: 9

bo eksperci z nich, jak z koziej rzyci waltornia. Czy poza panem Raczkiem, którykolwiek ma powyżej 25 lat? Jeśli nie, to nie mają pojęcia, o czym piszą. Niech się spuszczają w zachwytach nad nudnymi glutami typu Roma, a dobre, klimatyczne kino akcji zostawią starszym. Film jest znakomity, o wiele lepszy, niż się spodziewałem i doskonale trzyma klimat poprzednich części. A że bohaterami nie są kolorowi transwestyci, geje, feministki, albo Żydzi zabijani przez Polaków, to znaczy że film jest paździerzem? Ech, krytycy...

• neon77 ocenił(a) ten film na: 8

wl666 dokładnie, Ci krytycy mają niewiele wspólnego z recenzowaniem filmów, te wpisy to jakiś żart. Psy 3 nie trzyma poziomu pierwszych dwóch części, ale jest to niewątpliwie dobre kino, między 7 a 8 moim zdaniem spokojnie

• ObywatelTB ocenił(a) ten film na: 8

neon77 Do kła dnie. Sam się wahałem między 7 a 8. Mogę zrozumieć 6, bo film odstaje od genialnej jedynki. Ale to co wyprawiają 'krytycy' na tej strony to żenada.

Dla mnie ten film - ograniczając się do kilku słów - jest bardzo klimatycznym, świetnym technicznie thrillerem. Ma świetną muzyką i niezłą grę. Ogląda się przyjemnie własnie przez atmosferę, oryginalność.
    To czego zabrakło to niestety dialogów, nie pamiętam niemal nic. To namniejsza ujma wg mnie. Poza tym historia mogła być bardziej porywająca.
    Jednym słowem bardzo dobry film, dyletanci z filmweba, ogarnijcie dupy.

ObywatelTB *Największa ujma, sorry

• pxy2p ocenił(a) ten film na: 9

ObywatelTB :) To tak trochę jakby zacząć oglądać filmy romantyczne i dawać 1 do 3 :)
    " Ech, krytycy..."

• ObywatelTB Byłem w kinie i zobaczyłem świetny film. Nie interesują mnie opinie krytyków. Kapitalny klimat, bardzo dobra gra aktorów no i co bardzo istotne wyborna muzyka!!! Mam nadzieję, że zostanie wydana na CD.

• Marcin_JIMMY DVD :) pzdr

• Marcin_JIMMY Ktoś jeszcze używa CD? Komputery już od kilku lat nie mają stacji, nawet niektóre samochody już nie mają płyt.... xd

• sgtsmigiel Posiadam ponad 600 płyt CD z czego ok. 200 to ścieżki dźwiękowe do filmów i właśnie taka forma mi odpowiada. Pozdrawiam

• wl666 Dokładnie, tutaj tytułem krytyka może pochwalić się taka osoba jak Kaja Klimek, która na każdym kroku próbuje podkreślić jaka jest cool i młodzieżowa. Avengersy, thory i inne iron many mają u niej z urzędu notę dziesięć.

PS. Czy jest jakaś możliwość zablokowania tego pożal się Boże krytyka, żebym nie musiał oglądać jej ocen i w ogóle jej twarzy bo robi mi się słabo już nawet nie tylko od ocen tej osoby ale w ogóle od samego jej wizerunku.

• KamilosD ocenił(a) ten film na: 7

Bob_Calos Marvel 10/10? Serio? :D

• KamilosD To taki Ojciec Chrzestny miałby ocenę ze 100 :).

• kam0787 ocenił(a) ten film na: 8

Bob_Calos Dokładnie, np. Kaja Klimek w swoim opisie: " Jakie życie taki rap ". Nie wiem czy ma chociaż 30 lat. I taka osoba jest tutaj uznawana za krytyka i ma czelność oceniać ten film na 2

• kam0787 Krytyka Polityczna i Uniwersytet Warszawski- normalka. Dziecko lewicy, wysyłana na festiwale, by zdobyła estymę i uznanie. MCU ma u niej 10 z urzędu.

• Halconnegro ocenił(a) ten film na: 8

kam0787 Co za paradoks. Zacytowała rapera Ryszarda, który "Psy 3" wychwalił pod niebo...

• juziu1 ocenił(a) ten film na: 8

kam0787 Każdy portal większy oraz krytycy twierdzą, że ten film to dno. Ja rozumiem mógł się komuś nie podobać. Ale dno? Naprawdę bez przesady. Wiele osób miało ogromne wymagania wobec tego filmu, lecz spełnił je chociaż w tych 70% bądź 80%. Jak dla mnie film był świetny. Powiem więcej. Jest lepszy niż PSY 2. Ci krytycy albo próbują się wybić pisząc i wystawiając wręcz dziwne noty, bądź ktoś im za to płaci by oceniali lepiej filmy Pana Vegi.

• Bob_Calos właśnie chciałem spytać o opcję, by nie pojawiali się "usrani krytycy" typu KK. .. zwana z racji ubioru, motoryki oraz treści głoszonych - kwiecista kupa /moja prywatna nazwa/. Skoro Bob_Calos mnie ubiegł, to tylko podbijam pytAnie. To p... białe tło i dobra zmiana na fw, oczywiście dobra i dla naszego dobra, w połączeniu z kwiecistą max mnie wqrwia. Ale cóż. Wiadome jest jedno - możemy pisać, prosić, bluzgać itd. redAktorzy mają na nas wyj3bane po całości.

• zbyszkozbogdanca ocenił(a) ten film na: 8

Bob_Calos z ciekawości zajrzałem na profil pani Klimek, niedawno oceniała na 8 krótkometrażowy film w którym Werner Herzog przez 20 min próbuje zjeść swojego buta. Jeśli trzeba zachwycać się takimi tworami aby zasłużyć na tytuł "krytyka" to ja nim raczej nigdy nie zostanę...

• wl666 Niepotrzebnie napisałem podobny post. 10/10

• ant887 Oprócz tego, że Psy 3 to znakomity film. Nie przesadzajmy. Takie 6-7/10 ale nie 2-5

• wl666 Dokładnie, krytycy, którzy uważają Lśnienie za świetny horror, Chryste Panie.

• Widzialamfilmucien Bo jest świetny, kanon grozy, a co do Psów 3 mają rację, że to stare burki.

• jammer ocenił(a) ten film na: 7

Widzialamfilmucien Na 'Lśnienie' ręki nie podnoś ;)

• Widzialamfilmucien Ale Lśnienie to Ty szanuj !! ';-)

• Widzialamfilmucien Lśnienie zostaw po prostu w spokoju ( powiem po cichu- kompromitujesz się;))

• Krisso_fw ocenił(a) ten film na: 8

wl666 Dokładnie, czytam recenzje niejakiej Adriany Prodeus i zastanawiam się nad stanem zdrowia psychicznego tej Pani.. "Dość już kryptopedofilii polskich herosów. Nastolatki nie stoją po stronie mężczyzn w wojnie z kobietami" - normalne to jest?

Krisso_fw Pasikowski dostaje baty za niemodne podejście do kobiet w swoich filmach. Założę się, że ma to duży wpływ u krytyków młodego pokolenia czerpiącego wzorce i postawy produkcji spod znaku Netflixa.

• beata94m ocenił(a) ten film na: 7

Halconnegro Ale to jest męskie kino! Gangsterzy, zabijanie, przemoc. Jeśli ktoś nazywa się krytykiem, to musi umieć ocenić film obiektywnie, a nie wedle własnych oczekiwań.
    To co, ja mam obniżyć ocene filmowi, bo za dużo w nim przeklinają? Bo nie zagrał w nim Al Pacino. Bo miałam inne oczekiwania? Niektórzy zapominają, że film jest wizją jego twórcy, nie widzów.

beata94m Jak pokazuje życie, niektórzy nie potrafią skonfrontować swoich oczekiwań z rzeczywistością.

• horst_sz2 ocenił(a) ten film na: 8

Krisso_fw Normalne to na pewno nie jest. A jeszcze jeden z tych pseudokrytyków zarzuca, że film jest "seksistowski". Po co oni wypuszczają te memy-pawie, zwane recenzjami?

• MrBlackHat ocenił(a) ten film na: 9

horst_sz2 Dokładnie w moim odczuci ten pan ocenił nie to czy film jest dobry, tylko to czy film jest poprawny "ideologicznie" z dzisiejszym nurtem...

• juziu1 ocenił(a) ten film na: 8

MrBlackHat Pasikowski zawsze w swoich filmach szokował i budził skrajne emocje. W tamtych czasach Psy też były hejtowane. Bo podejmowały trudny temat przemiany ustrojowej. Dzisiaj mamy rewolucje Netflixa. Więc takie mamy opinie. Nie rozumiem o co im chodzi.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

Krisso_fw Prodeus to w ogóle brzmi jak nazwa jakiegoś słabego odkurzacza greckiej produkcji.

xDD <33

• LukaszJarosz25 ocenił(a) ten film na: 10

Krisso_fw Pasikowski powiedział w ostatnim wywiadzie, że on, mężczyźni, są w bezustannej wojnie z kobietami, o seks i tak dalej. Zatem tej pani chodziło zapewne o błyskotliwą odpowiedź na te słowa. Tylko nie mam bladego pojęcia, o jaką pedofilię chodzi. Dominika Walo ma przecież dwadzieścia sześć lat. Ogólnie Pasikowski zbiera baty od jeden z dwóch zidiociałych grup społecznych w Polsce, bo w rozmowie z "Wyborczą", tubą propogandową jedną z tych grup, wytknął dziennikarzowi podwójne standardy szanowania ludzi i , o zgrozo!, powiedział, że może dogadać się z Jackiem Kurskiem w sprawie realizacji trzeciego sezonu "Gliny".

LukaszJarosz25 Zarzut pedofilii może się odnosić do Andżeli z jedynki - aktorka miała 14 lat gdy w niej grała. Whatever, jak ktoś się lubi babrać w takich argumentach to go on.
    Pasikowski w tym ostatnim wywiadzie też trochę średnio wyszedł, a trzymanie z Kurskim, który zrobił najgorszej maści szczujnię z telewizji publicznej jest słabe i tłumaczyć to można desperacją i potrzebą pozyskania środków na filmy.
    Niemniej cenię Pasikowskiego za walenie prosto z mostu i za genialne Psy, trójka jest ok.

• LukaszJarosz25 ocenił(a) ten film na: 10

ObywatelTB Wg Pasikowskiego i Lindy Agnieszka Jaskółka podczas realizacji zdjęć do pierwszej części "Psów" miała osiemnaście lat. Może w Internecie są niepoprawne dane, przecież nie została aktorką.

LukaszJarosz25 Aha, no to nie wiem. Szkoda, że powielam fałszywe informacje, jeśli powielam. Widziałem tylko tę wersję dot. 14 lat.

• Jaga117 ocenił(a) ten film na: 7

ObywatelTB nie wyglądała na 14

• ObywatelTB nie 14....facepalm

• Krisso_fw jest takie porzekadło "nie rusz kupy, bo smród zacznie się rozchodzić". W myśl tej maksymy, staram się nie odnosić do wpychanych mi na siłę usranych krytyków. Rozumiem jednak, że czasem można się na tyle wqrzyć, iż człowiek chcąc odreagować pisze. I o to chodzi redAktorom. Piszemy, klikamy czyli "show must go on...". Mimo, że - jak wynika z komentarzy - "dobra zmiana" w wyglądzie fw nie jest akceptowana przez większość użytkowników, mimo, że większość nie chce usranych krytyków REDaktorzy mają to głęboko w d... - widać lubią penetrację analną, bo w tej d... maja już baaardzo dużo naszych "nie".

• JohnTheBrave ocenił(a) ten film na: 4

wl666 Nie ma nic gorszego niż toksyczni fani. Dobry krytyk to taki krytyk, który wychwala. To, że masz w domu ołtarzyk Pasikowskiego nie oznacza, że każdy ma. Tak wygląda świat. Wyjdź czasem z piwnicy w której żyjesz. Ludzie mają różne opinie i pora abyś to zrozumiał.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• horst_sz2 ocenił(a) ten film na: 8

JohnTheBrave Umiesz czytać ze zrozumieniem? To nie chodzi o krytykę merytoryczną filmu, tylko o kwestie ideologiczne, które nie pasują tym pseudorecenzentom.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

horst_sz2 To są żywcem debile i przykład na to, że system edukacji poniósł porażającą porażkę. Wszędzie muszą swoje poglądy wcisnąć, mimo że nikogo one nie interesują.

• horst_sz2 Nie. Chodzi o to, że ci się podoba, a ktoś inny widzi wady i mu się nie podoba, a tobie z tego powodu gul skacze. Bo jak to, skoro mi się podoba, to się każdemu powinien podobać, a jak się komuś nie podoba to debil pewnie, bo nie zrozumiał. Jak to debil. Nie żebym ja chciał film krytykować, bo go nie widziałem, ale taką postawę reprezentuje 90% ludzi na tym forum. Albo "arcydzieło, a wy kurłą się nie znata" no albo "booooo gniot, dno plus metr mułu, skala ocen powinna być ujemna". Tak niestety jest.

• DefinicjaStylu ocenił(a) ten film na: 6

JohnTheBrave Przecież Ci 'krytycy' to parodia tej profesji. Np. Leon Zawodowiec oceniony na 5, zarzut - pedofilia (niejaka Prodeus, najgorsza chyba z nich wszystkich), legendarne PSY - ocenione na 1 przez niejakiego Dębskiego. Przecież to żarty są. I na koniec niejaka pani Klimek, której bliżej do gimbusa jak do krytyka, jeśli spojrzy się na jej opinie. Nie wiem co Ci ludzie tutaj robią, ale to jest dramat.

• DefinicjaStylu ci ludzie robią tu dwie rzeczy: 1. zarabiają pieniądze 2. odreagowują swoje kompleksy i się próbują dowartościować, gdyż pewnie uwierzyli, ze należą do grona "uznanych krytyków" . W m ojej ocenie do większości pasuje przymiotnik uSrani,...

• DefinicjaStylu Bo to nie krytycy tylko PŁATNE TROLLE DISNEYA, MARVELA I NETFLIXA SĄ!!! Czytać się nie da ich wypocin.

• DefinicjaStylu ocenił(a) ten film na: 6

zatkaokakao Prawda.
    Ja wszystko rozumiem, szanuję inne opinie, ale żeby ocenić Psy na 1? Damn.

• Gwenhwyvar ocenił(a) ten film na: 7

DefinicjaStylu Jak to mawiają "krytyk i eunuch z jednej są parafii... obaj wiedzą jak, ale żaden nie potrafi". ;) Jest ostatnio taki trend, że opinie krytyków dalece odbiegają od opinii publiczności.