PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180040}

V jak Vendetta

V for Vendetta
7,4 296 443
oceny
7,4 10 1 296443
7,0 21
ocen krytyków
V jak Vendetta
powrót do forum filmu V jak Vendetta

Propagandowy szajs

ocenił(a) film na 3

Promujące pederastię i anarchię lewackie dziełko, które może tylko wywołać zażenowanie. Dałbym 1, ale trudno nie docenić niezłej gry Portman i ogólnie całkiem dobrej realizacji, stąd 3. Jednak ten film jest równie szkodliwy jak tak mocno lżony (i słusznie) w nim ustrój totalitarny. Film doskonale wpisuje się w dzisiejsze trendy, czyli tworzenie cywilizacji bez zasad moralnych, w którym wolność równoznaczna jest z anarchią, a dewiacyjne zachowania uważane są za normę. Przesłanie filmu to jakaś tragifarsa, bo w miejsce słusznie obalonego reżimu totalitarnego film proponuje anarchię i relatyzwizm moralny. Powtarzam, jest to bardzo szkodliwy film.

ocenił(a) film na 10
DonVitoCorleone

Ups. Poprawka: strona trzecia. Na samej górze (szybko zanim się zmieni! :P).

ocenił(a) film na 6
andrzej_goscicki

ktos kto lubi go uprawiac od razu jest lekkich obyczajow? az dziw ze cie feministki nie zjadly (zakladam ze sporo ich na forum tego filmu)

ocenił(a) film na 10
DonVitoCorleone

No może faktycznie to porównanie było błędne. Jednakże ja mam bardzo radykalne podejście do "seksu". Nienawidzę go. Nienawidzę tego słowa i tego co reprezentuję. Jednakże jako anarchista nie mam zamiaru tego zabraniać.

ocenił(a) film na 6
andrzej_goscicki

rozumiem ze twoja osobista moralnosc nie jest 'anarchistyczna' hehe

ocenił(a) film na 10
DonVitoCorleone

Kolejny raz: BŁĘDNA DEFINICJA ANARCHIZMU!

Trzecia strona, na samej górze (o ile coś się nie zmieniło).

ocenił(a) film na 6
andrzej_goscicki

no ale jakos dzieci musza sie rodzic :)

ocenił(a) film na 10
DonVitoCorleone

Jest różnica między "seksem" a "kopulacją" ;).

ocenił(a) film na 10
dorcus

No właśnie to pan rycerz jest chyba jednym z tych dzieci. Z jego wypowiedzi cieknie homofobia i ignorancja. Powtórzę chyba setny raz.

1. W tym filmie ani słowa nie ma o anarchii. Nie wiem skąd założyciel tematu wytrzasnął tą bzdurę.
2. Anarchia to nie świat bez zasad moralnych, gdzie każdy robi co chcę. To typowe zdanie ignorantów, czyli ludzi, którzy nie wiedzą o czym, a jednak ciągle mówią. Szerszą definicję anarchizmu i tego co reprezentuję, napisałem na stronie drugiej. Załóżmy że w filmie faktycznie była anarchia. Czy V był złym, zdemoralizowanym człowiekiem?

ocenił(a) film na 8
rycerz1984

Tyle shitstorm'u pod głupim filmem... ludzie ogarnijcie się. To jest własnie polska każdy szczeka a nikt nic nie zrobi.

ocenił(a) film na 4
rycerz1984

tak, zgadzam sie,
film dla idiotow oglupionych propaganda zydowskich mediow(czyli niestety wiekszosci z nas)

ocenił(a) film na 10
pavel13

Rozumiem brak polskich liter, być może niepolska klawiatura. Ale szczątkowa interpunkcja, wszystko z małych liter i do tego brak odstępu przed nawiasem. I ty nazywasz innych "idiotami"?

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

po pierwsze chodzi o sens wypowiedzi, wszystko co pisze jest jasne, nie uzywam alta, shifta, jest to wg. mnie zbedne, strata czasu, jestesmy w internecie, nie pisze jakiegos oficjalnego listu czy podania, tylko post w internecie :O
jesli dales temu filmowi 10+, to albo masz kiepski gust, jestes idiota i nie rozumiesz tego co ogladasz, albo jestes lewakiem, anarchokomuchem :d

ocenił(a) film na 10
pavel13

po pierwsze anarchia jest w niemal wszystkich przypadkach sprzeczna z komunizmem :O
w internecie powinienes pisac tak by cie kto zrozumial a nie tak jak chcesz
a jezeli myslisz ze ktos jest idiota i ma kiepski gust, bo lubi co innego od ciebie, to znaczy ze jestes zwyklym chamem propagujacym pogarde majacym sie za najmadrzejszego na swiecie, ja ci nie kaze tego filmu lubic :d

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

po pierwsze, to teraz napisales post dokladnie w takim samym stylu jak ja :O
po drugie po pierwszym zdaniu moge wywnioskowac, ze mam do czynienia z debilem :P

ocenił(a) film na 10
pavel13

po pierwsze: http://imageshack.us/photo/my-images/94/nocotyniepowiesz.jpg/ :O
po drugie nie jestem debilem ignorancie bo gdybys chcial wiedziec to sam jestem anarchista wiec cos na ten temat wiem, na 2 stronie dalem pelne dwa posty definiujace anarchizm :P

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

anarchizm, czyli wyniszczanie narodu, promowanie najrozniejszych zboczen, dewiacji, degeneracji, ustroj lewacki

ocenił(a) film na 10
pavel13

Jednym zdaniem: jesteś ignorantem (wybacz że piszę normalnie, ale znudziło mnie udawanie ciebie). Nie wiesz o anarchizmie KOMPLETNIE NICZEGO. Anarchizm nie propaguję zboczeń (rozumiem że w ten sposób określasz homoseksualizm, homofobie) i dewiacji. Propaguję TOLERANCJE względem nich. Nie licząc oczywiście pedofilii i takiego rodzaju odchyleń. Anarchizm zakłada że każdy człowiek jest równy i może robić w życiu co tylko chce, jeżeli nie czyni tym krzywdy innej osobie. Anarchiści nie byli homoseksualistami i innymi "odchyleniami". Szanowali ich i walczyli o ich wolność osobistą. Degeneracja? Znasz w ogóle znaczenie tego słowa? Otóż anarchizm szedł w zupełnie inną stronę. To dzisiejszy świat ulega degeneracji. Ustrój lewacki... Dobre sobie... Zwłaszcza że anarchizm jako pogląd anty-polityczny, z polityką nie miał KOMPLETNIE NIC WSPÓLNEGO. To jest ideologia, a nie ustrój. Wyniszczenie narodu? Owszem. Ale nigdy nie siłowe. Przecież V na filmie walczył za Anglię, niejednokrotnie to podkreślał. Walczył za patriotów. Wielu anarchistów pomagało nam w powstaniu styczniowym! Ale to napisałem w moich definicjach. Gdybyś chciał się o anarchizmie czegoś dowiedzieć, to przeczytałbyś i teraz nie musiałbym czytać takich bzdur.

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

dobrze, zatem jak ty uczestniczysz w "dzialach" na rzecz anarchizmu???
"walczysz" z patriotami(przez takich jak ty nazywani faszystami)?
"nielegalnie" przemycasz imigrantow?
przebierasz sie w "zboczony" stroj i paradujesz po ulicy?
uczestniczysz w paradach degeneracji?
kradniesz cukierki w hipermarkecie?
zażywasz narkotyki i namawiasz do tego innych?
uprawiasz marihuane w ogrodku?
jak ty wspomagasz ta "ideologie" lewacka(anarchizm)
ps. to anarchokomuchy nie wiedza NIC o wspolczesnym swiecie(no chyba, ze po prostu podoba im sie uslugiwanie zydom i sprzedawanie wlasnego kraju)

ocenił(a) film na 10
pavel13

Ehh... Żałosny jesteś.

Ja nie powiedziałem że nie wiesz nic o współczesnym świecie, tylko że nie wiesz nic o anarchizmie. BO NIE WIESZ. Ponownie nazwałeś mnie "anarchokomuchem" mimo iż nie wyznaje anarchizmu komunistycznego. Ponownie nazwałeś to ideologią "lewacką". Nie może być "lewacka" jeżeli stroni od wszelkich ideologi politycznych. Ponownie napisałeś, że anarchizm promuję degeneracje, podczas gdy jest na odwrót. W ogóle, co to jest "parada degeneracji"? Nie podsyłaj nazw urządzanych przez siebie przedsięwzięć! Nie napisałem "walczył Z patriotami" tylko "walczył ZA patriotów". Otóż Michaił Bakukin, na którym się nie wzoruję, gdyż nie za bardzo go lubię, walczył razem z Polakami w powstaniu styczniowym. Walczył z patriotami? Otóż nie. Wspomagał Polskę, ten twój ukochany kraj pseudo-patrioto. Ja uważam patriotów za wspaniałych ludzi, mogących umrzeć za coś, co kochają. Patrioci to jedni z najlepszych ludzi na świecie. Szkoda że, na twoim przykładzie, tak mało ich jest... Ponownie napisałeś że anarchizm "promuję" zboczenia, a nie promuję, tylko je toleruję. By walczyć za ich prawa, nie anarchiści nie muszą się przebierać. To nie karnawał u ciebie w szkole! Kradnę cukierki? Działałbym na szkodę właściciela sklepu. A napisałem że anarchista nie robi niczego na szkodę innego. Przemycam imigrantów? To dobry pomysł i jestem za, niestety w Afryce jest zbędny, gdyż tu, władze nielegalnych imigrantów mają gdzieś. Namawiam innych do zażywania narkotyków? Ponownie działałbym na cudzą szkołę. I nie muszę brać narkotyków, by być anarchistą. Nie muszę podkreślać tego, iż jestem wolny, w tak gówniarski sposób. Uprawiam marihuanę? Może bym uprawiał, gdyby ładnie wyglądała. Ale wygląda jak najzwyklejsze zielsko. Więc po co mi to? Poza tym, na sawannie raczej by mi się nie udało, ona potrzebuję dużo wody... BTW: Marihuany się nie uprawia. Uprawia się konopie siewną.

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

dobra nie chce mi sie nawet tego czytac :P
ps. nie bierz tego do sb, po prostu wiem, ze to kolejna bzdura wypowiedz lewaka, wiec nie bede nawet tracil czasu na to

ocenił(a) film na 10
pavel13

Ale ty jesteś żałosny. Nic nie wiesz o anarchizmie i myślisz że wiesz wszystko. Nie dopuszczasz do siebie cudzych słów, dla ciebie anarchizm, to te kłamstwa i bzdury, które powypisywałeś. Dodatkowo wszystkich określasz tak samo. Jak anarchista, to musi brać narkotyki, kraść cukierki i uważać patriotów za faszystów, BO INNEJ OPCJI NIE MA. Kiedy ktoś ci coś tłumaczy/wyjaśnia, to ty to olewasz. Bo ważne jest tylko to, co ty myślisz, a nie prawda.

Gdybyś był choć trochę bystry, to przeczytałbyś to co napisałem tutaj i na stronie drugiej, a nie olewasz moje wypowiedzi i dalej piszesz swoje, twierdząc że "anarchokomunizm to degeneracja". Dodatkowo przypisujesz te wady mnie, w ogóle mojej osoby nie znając.

I wiesz co jest zabawne? Zabawne jest to, że dałbym sobie lewą rękę i prawą nogę uciąć, byś ty mógł zmądrzeć. Oto prezent dla ciebie, od zdegradowanego, narkomana: lewackiego anarchokomucha.

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

http://www.filmweb.pl/user/pavel13/blog/543132
nie chce mi sie czytac twoich glupot, wiec jak juz bardzo chcesz "podyskutowac" to w tej muzyce zawartych jest wiele przekazow ideowych i patriotycznych, ja nie mam zamiaru tracic czasu na uswiadamienie kolejnego tepego lewaka, wiec NQ

ocenił(a) film na 10
pavel13

Być może zbyt dużo się własnych głupot naczytałeś, więc masz dość ;).

I powiedz mi od kiedy "lewak" nie może być patriota? Bo ciekaw jestem :P.

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

"I powiedz mi od kiedy "lewak" nie może być patriota? Bo ciekaw jestem :P."
hahahahahahaha, nie no tekst roku, dlugo nad tym myslales lewaku??
hahahahahaha
lepiej nic juz nie pisz :O

ocenił(a) film na 10
pavel13

Wiesz co? Wydaje mi się ze nie będzie to tekst roku, bo wątpię by wiele osób się z niego śmiało.

Nadal nie podałeś argumentu. A jeżeli go nie podasz, to oznaczać będzie, że twoje twierdzenie jest bzdurne ;).

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki


"Nadal nie podałeś argumentu. A jeżeli go nie podasz, to oznaczać będzie, że twoje twierdzenie jest bzdurne ;)."
wtf? zastanawiam sie, czy nie jestes jakims trollem, bo nw czy mozna byc az tak glupim :O
"Wiesz co? Wydaje mi się ze nie będzie to tekst roku, bo wątpię by wiele osób się z niego śmiało."
uwiez mi, beda :D lewak- patriota, hahahahahahhaha

ocenił(a) film na 10
pavel13

"uwiez mi, beda :D"

Eeeeee... Nie zniżaj innych do swojego poziomu okej?

Problem polega na tym, że ja od początku zastanawiałem się nad tym, czy ty aby trollem nie jesteś...

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

heh, tak nisko upadles, zeby wychwytywac mi literowki z braku argumentow :O

ocenił(a) film na 10
pavel13

?

http://i2.listal.com/image/3170297/500full.jpg

Chodziło mi o to żebyś nie mówił, że ludzie będą się z tego śmiali. Bo zaniżasz ich iloraz inteligencji, do swojego -15... Wybacz ale "lewak" MOŻE być patriotą i wątpię by większość osób na tym forum myślało inaczej...

ocenił(a) film na 10
pavel13

Bo ty oczywiście masz gdzieś to, że ja pochwalam postawę patriotyczną. Dla ciebie ważne jest to, że jestem anarchistą, a anarchista patriotów nazywa faszystami... I do tego nazywasz mnie lewakiem, mimo iż w ogóle nim nie jestem... Ale ty masz to gdzieś.

Koniec rozmowy dzieciaku.

andrzej_goscicki

Oj, trafił ci się pavelek13, chyba chce zastąpić rocka79 na tronie największego buraka na filmwebie:)Najlepsze jest to, że koleś twierdzi, że jest patriotą, przywiązanym do polskości, a całkowicie olewa polską pisownię. Co tu dużo mówić- klasyczny przykład nastoletniego zwolennika ONR lub NOP.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
pavel13

Piszesz "ó" ale nie możesz napisać "ł"? Hmmm... Ja prawdziwych Polaków nazywam... Niespodzianka! Polakami. Ale ty nie jesteś Polakiem, nie jesteś patriotą, ty nawet przynosisz wstyd tej ziemi faktem, że się na niej urodziłeś (chociaż jak mi się wydaję, to urodziłeś się w Berlinie, albo na Syberii). Jak już mówiłem: nie krytykuję postawy patriotycznej. Pochwalam ją. Ale twoje skrajnie nacjonalistyczne wypowiedzi pokazują cię w świetle pseudo-patrioty. Dla przykładu: Pseudo-patriotami byli naziści.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
pavel13

"hmm, czyli wg. cb prawdziwy Polak nie dba o swoj kraj, wspiera zydow, ktorzy go sprzedaja, najlepiej, zeby byl homoseksualista i narkomanem(no bo wiadomo, to najbardziej sluzy Narodowi), sial wszechobecna propagande majaca na celu wynaradawianie oraz zaklamywanie faktow i tworzenie postaw antypatriotycznych nazywajac je patriotycznymy(tak jak np. ty), to sa patrioci!"

Ale ty jesteś zabawny ^^. Nie napisałem że prawdziwy Polak musi być anarchistą. Te pojęcia się wzajemnie wykluczają. Ja nie jestem prawdziwym Polakiem. Ja w ogóle nie jestem Polakiem! Żaden ze mnie patriota, ja tylko chwalę taką postawę! Dodatkowo ciągle pleciesz te bzdury o byciu narkomanem i homosiem, mimo iż ja poddaję narkotyki srogiej krytyce i nie uważam homoseksualizmu za "obowiązek". Lol ale ty jesteś tępy ^^.

"NACJONALIZM= PATRIOTYZM, milosc do wlasnego Narodu i Ojczyzny,"

Wybacz, ale dysponujesz złą definicją. Nacjonalizm to nie miłość do narodu i ojczyzny. To jest patriotyzm. Nacjonalizm to uznanie narodu za jedno, jedyne, najwyższe dobro i stawia go nawet wyżej od innych narodów. To coś jak kompletne olanie np. Francji potrzebującej pomocy podczas wojny, tylko dlatego, by ratować swój kraj. To się nazywa egoizm. A także nacjonalizm. Dla nacjonalistów nie liczy się honor, czy szacunek, jedynie własne kreski na mapie.

"czy wg. cb Roman Dmowski, jeden z najwiekszych patriotow w historii, wiesz co on zrobil dla Naszego Kraju???
hmm, zastanawiam sie, bo pewnie ty nazwiesz taka postawe faszystkowska, skoro slepo przyswajasz wszystko co mowia media, to tak pewnie musi byc,"

Naprawdę jak widzę tak ułomnych ludzi, to nie wiem co robić. Obowiązki polskie to nie poświęcenie innych krajów i nietolerancja względem wszystkiego, co niepolskie. Ile razy pisałem o anarchiście, Michale Bakukinie, który walczył za Polskę w powstaniu? On nie był patriotą, nie był nawet Polakiem, tylko Rosjaninem, a jednak też dużo zrobił dla twojego narodu.

""Marsz Niepodleglosci- coroczne swieto FASZYSTOWSKIE, hordy "nazistow"(haha, bawi mnie to slowo), neofaszy maszeruja pod pomnik zbrodniarza i faszysty, przy okazji atakujac niewinnych ludzi, wszczynajac burdy i demolujac miasto i mimo "bohaterskich" kontrmarszy i protestow(oczywiscie wspaniali patrioci z antify itp.) udaje im sie dotrzec do celu, skandal!",
czyz nie tak przedstawiane jest to w mediach?"

Ja o niczym takim nie słyszałem. Ja mediami się nie interesuję tępaku ;). Ty ciągle zarzucasz mi nazywanie patriotów faszystami. Żal mi cię :).

"a i jeszcze jedno, nie masz pojecia czym byl nazizm, skoro przypisujesz to do nacjonalizmu, czy faszyzmu"

Tak się składa że wiem czym był nazizm. To był pseudo-patriotyzm. Podobny do tego, który ty reprezentujesz. Wiesz że naziści nienawidzili żydów? No popatrz! Zupełnie jak ty :). Wyobraź sobie, że szowinizm, to skrajna odmiana nacjonalizmu, faszyzm, to skrajna odmiana szowinizmu, a nazizm to skrajna odmiana faszyzmu. A przynajmniej w uproszczeniu tak to wygląda. Jednym zdaniem: nazizm łączy w sobie cechy nacjonalizmu, szowinizmu i faszyzmu.

"nazisci to tylko kolejny "wynalazek" syjonistow na drodze do zdobycia wladzy"

Eeee.... Bez komentarza...

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

bylem w sklepie po chleb, nie mieli swierzego, wiec wzialem bulki i wpie*dalam :D
(to musi byc jakas teoria spiskowa!)

ocenił(a) film na 10
pavel13

I tu właśnie pokazujesz swoją pogardę do rozmówcy i wysoki poziom wypowiedzi ;). Pewnie nawet nie przeczytałeś tego co napisałem. Ehh... Ty naprawdę masz jakąś nie dyspozycyjność intelektualną...

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

myslisz, ze bede to czytal, skoro i tak wiem, co tam jest napisane :P

ida 2 swinie i jedna mowi do drogiej,
-slyszales, podobno hoduja nas po to, zeby zjesc
- witamy w swiecie teorii spiskowych!

dosc stary dowcip, ale wciaz aktualny ;)

ocenił(a) film na 10
pavel13

Ty nie wiesz co tam jest napisane. Ty w ogóle mało wiesz. Jakie teorie spiskowe? Gadasz od rzeczy. To nie ja zrzuciłem ci tworzenie takowych teorii. Ja tylko pisze gdzie wygadujesz oderwane o rzeczywistości, kompletne bzdury. Ty naprawdę przestań chrzanić, że bez czytania już wiesz co jest napisane, bo tylko się ośmieszasz ;).

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

znam twoje smieszne poglady i dosc juz sie takich glupot nasluchalem i naczytalem, wiec myslisz, ze napisales cos oryginalnego?
prosze wskaz mi miejsce, w ktorym "wygaduje bzdury"

ocenił(a) film na 10
pavel13

Ty mnie nie znasz. Większość "moich śmiesznych poglądów" sam mi dopisałeś. Jednak pomyliłem się co do ciebie, jesteś jednym z tych, co uważają że człowieka można poznać przez internet.

Miejsce w którym wygadujesz bzdury? Jakoś mi się nie chcę kopiować i wklejać wszystkich twoich postów... Trochę długi post by wyszedł...

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

hmm, no to podaj chociaz jeden taki post :)
"Ty mnie nie znasz. Większość "moich śmiesznych poglądów" sam mi dopisałeś. Jednak pomyliłem się co do ciebie, jesteś jednym z tych, co uważają że człowieka można poznać przez internet."
hmm, no jesli piszesz o swoich pogladach i o stosunku do swiata, no to chyba cos o tobie wiem, nie?
panie "anarchista"- komunista, wiezacy w kazdy kit, jaki mu wcisna media, a do tego antypatriota no i oczywiscie cwel :)

ocenił(a) film na 10
pavel13

Ty potrafisz tylko wymyślać takie dziecinne przezwiska ("cwel")? Ile ty masz lat?

No właśnie nic o mnie nie wiesz, bo skąd masz pewność, że nie piszę czegoś sprzecznego z moim spojrzeniem na świat? Poza tym nic o mnie nie wiesz, bo jak napisałem: sam dopisujesz mi poglądy.

A jeden post w którym wygadujesz głupoty? Proszę bardzo! Za przykład podaję ten który właśnie komentuję, w którym to utożsamiłeś anarchistę z komunistą, mimo że te dwie ideologie są prawie zawsze sprzeczne. Istnieje anarchizm komunistyczny, to fakt. Istnieje też kapitalistyczny, liberalny, katolicki, indywidualistyczny. Gadasz głupoty, nic nie wiedząc o cudzych przekonaniach.

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

"Ty potrafisz tylko wymyślać takie dziecinne przezwiska ("cwel")? Ile ty masz lat?"
hahahahahahahhahaha...
"No właśnie nic o mnie nie wiesz, bo skąd masz pewność, że nie piszę czegoś sprzecznego z moim spojrzeniem na świat? Poza tym nic o mnie nie wiesz, bo jak napisałem: sam dopisujesz mi poglądy."
no to prosze skoro nic o tobie nw, to napisz jakie masz poglady, a jesli napiszesz, ze takie o jakich caly czas tutaj wypisujesz, no to jednak wiem :)
jestes anarchokomuchem i tyle(i nie pisz, ze to dwie sprzeczne ideologie, bo dobrze wiesz co mam na mysli)

ocenił(a) film na 10
pavel13

"jestes anarchokomuchem i tyle(i nie pisz, ze to dwie sprzeczne ideologie, bo dobrze wiesz co mam na mysli)"

To dwie CZĘSTO sprzeczne ideologie. Nigdy nie napisałem że ZAWSZE reprezentują coś SKRAJNIE INNEGO. Ja nie jestem anarchokomuchem. Wyznaje coś na granicy anarchizmu indywidualistycznego i katolickiego.

"no to jednak wiem :)"

Pozwolisz że przez ten moment będę taki jak ty? Pozwolisz? W porządku. W takim razie: gówno wiesz. Ciągle wypisywałeś mi że propaguję narkomanię i kradzież. Ciągle przypisywałeś mi jakieś poglądy, których nienawidzę. Owszem, mam takie poglądy jakie pisałem, szkoda tylko, że ty wyrzuciłeś je ze swojej pamięci i napisałeś od nowa.

Perfidne uczucie... Jak ty możesz dyskutować używając tak wulgarnych słów?

ocenił(a) film na 4
andrzej_goscicki

"Pozwolisz że przez ten moment będę taki jak ty? Pozwolisz? W porządku. W takim razie: gówno wiesz. Ciągle wypisywałeś mi że propaguję narkomanię i kradzież. Ciągle przypisywałeś mi jakieś poglądy, których nienawidzę. Owszem, mam takie poglądy jakie pisałem, szkoda tylko, że ty wyrzuciłeś je ze swojej pamięci i napisałeś od nowa."
wypisywales, ze jestes anarchista, ale gdy ja napisalem ci co to znaczy natychmiasy wypierasz sie tego i(uwazaj, bo to bardzo istotne) nie chcesz mi "wyjasnic" na czym polegaja te twoje anarchistyczne poglady.

"Perfidne uczucie... Jak ty możesz dyskutować używając tak wulgarnych słów?"
hahahahahahahaha
juz dobrze ciotko, postaram sie pisac ladnie i kulturalnie :)

ocenił(a) film na 10
pavel13

"ale gdy ja napisalem ci co to znaczy"

Napisałeś to co CHCIAŁBYŚ by znaczył, co zarazem nie miało nic wspólnego z prawdą. Zaprzeczenie temu, wszystko powinno ci wyjaśnić. Ale ty tego postu nie przeczytałeś, co sam podkreśliłeś. Dodatkowo pisałem, że na stronie drugiej podałem pełną definicję anarchizmu. Jednak ty jej też nie przeczytałeś, bo po co? Łatwiej jest łgać, że ja nie podaję argumentów.

ocenił(a) film na 6
andrzej_goscicki

odezwal sie ten ktory ujednolica nacjonalizm jako cos zlego. nijako - jak zrozumialem - niemal 'najlzejsza odmiane nazizmu'. eh

ocenił(a) film na 10
DonVitoCorleone

Źle zrozumiałeś. Coś z czego WYWODZI się nazizm, nie może być "lżejszą wersją nazizmu". I owszem ujednolicam nacjonalizm z czymś złym. Jeśli twierdzisz inaczej, to według mnie nie jesteś dobrym człowiekiem ;).

ocenił(a) film na 6
andrzej_goscicki

zrozumialem z twojego tonu i opinii na ten temat bo wiadomo ze z definicji nie mozna tak tego nazwac to jasne.
uwazam inaczej. tak jak nie uwazam go za dobre. po prostu to pewne pojecie, za ktorym moga kryc sie nagatywy jak i pozytywy.
twoje zdanie na moj temat mnie nie obchodzi bo nie o to tutaj chodzi. zreszta gdybym mial nie lubic kogos za to ze uwaza inaczej (czy za inne poglady nawet) nalezaloby nie lubic wiekszosci ludzi, to absurd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones