Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Na TVP 1 w każdy piątek o godzinie 22.45. Lecą dwa odcinki amerykańskiej wersji kultowego duńskiego serialu "Królestwo"

Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mają HBO ale w najbliższą niedzielę w tej właśnie stacji będze wieczór specjalny z "Władcą pirścieni". o 18 "Władca pierścieni: dwie wieże" a o 21 " Powrót Króla". Wszystkich któży mają możliwość zachęcam do oglądania.

taki film wczoraj leciał na TVN podobał mi sie bardzo ale niewiem niestety jak sie skączył bo zasnełam na tej długiej przerwie reklamowej! ;( napisze mi ktoś jak to sie skączyło ?

1) Oglądałem kilka lat temu na niemieckim kanale (chyba ARD1). Być może jest to niemiecki film. Główny bohater filmu (chyba główny) miał oczy koloru żółtego. Z tego powodu (chyba m.in. z tego powodu) nie był zbyt lubiany w swojej wiosce. Pamiętam jeszcze, że w filmie była scena z padającym deszczem.

2) Chyba...

W noc z soboty na niedzielę telewizja TVN nada relację na żywo z walki Andrzeja Hołoty z Lamonem Brewsterem. Jak myślicie kto tę walkę wygra? Jeżeli i tym razem Gołocie się nie uda to będzie jego definitywny koniec, a szkoda bo swego czasu był całkiem niezły.

Tym razem udało mi sie na tym filmie nie zasnąc..a było blisko .Nie wiem co Wy w nim widzicie.Pierwsze częsci były swietne.Teraz tylko powtorki raz wymyslonych pomysłow i nudne jak flaki z olejem dialogi!

Napewno wielu z was zauwazylo ze w tvnie pojawil sie Przystanek laska, jeden z najbardziej kultowych seriali. Ucieszylem sie jak malo kto, po czym zauwazylem godziny nadawanie tego serialu, co moje piekne oczy widza? 14:35 - start, 15:25 - koniec. Wychodze z pracy o godz 15:00 jak przecietny Polak, w domu jestem o godz...

więcej

Wdzieliście film Kobieta Olbrzym oryginalny tytuł Attack of th 50 Foot Woman. Leciał niedawno na tvn 7. Przecież to jest tak żałosny film, że aż szkoda oglądać. Obejrzałem go z ciekawości, ale strasznie się zawiodłem. Jak można nakręcic coś takiego? Nie wieie czasem czy nie beda kręcic reamake lub filmu o podobnej...

Uważam, że jest to jeden z najlepszych seriali Science fiction. A jakie jest zdanie ogółu, czy ktoś oglądał ten serial? jeśli tak, to może zechciałby podzielić się ze sobą swoimi wrażeniami.

Program 1 TVP rozpoczął cykl, w którym będą emitowane filmy na podstawie książek S. Kinga. Według mnie to czas najwyższy na taki cykl. Teraz co piątek będzie „Czerwona róża”, a potem „Królestwo” (amerykańskie).

Pozdrawiam wszystkich :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones