Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Napewno wielu z was zauwazylo ze w tvnie pojawil sie Przystanek laska, jeden z najbardziej kultowych seriali. Ucieszylem sie jak malo kto, po czym zauwazylem godziny nadawanie tego serialu, co moje piekne oczy widza? 14:35 - start, 15:25 - koniec. Wychodze z pracy o godz 15:00 jak przecietny Polak, w domu jestem o godz...

więcej

Wdzieliście film Kobieta Olbrzym oryginalny tytuł Attack of th 50 Foot Woman. Leciał niedawno na tvn 7. Przecież to jest tak żałosny film, że aż szkoda oglądać. Obejrzałem go z ciekawości, ale strasznie się zawiodłem. Jak można nakręcic coś takiego? Nie wieie czasem czy nie beda kręcic reamake lub filmu o podobnej...

Uważam, że jest to jeden z najlepszych seriali Science fiction. A jakie jest zdanie ogółu, czy ktoś oglądał ten serial? jeśli tak, to może zechciałby podzielić się ze sobą swoimi wrażeniami.

Program 1 TVP rozpoczął cykl, w którym będą emitowane filmy na podstawie książek S. Kinga. Według mnie to czas najwyższy na taki cykl. Teraz co piątek będzie „Czerwona róża”, a potem „Królestwo” (amerykańskie).

Pozdrawiam wszystkich :)

Kochani moze ktos z was pamieta tytul filmu emitowanego kilka lat temu w starej telewziji WOT. Film byl z rodzaju romans/kostiumowy.

Ojciec przegral w karty caly majatk wraz z corka.
Pamietem pierwsze sceny jak nwy pan przybywa do majatku bladym switem. Ma wredna mamuske, ktora zajmuje sie przemytem.

Jesli ktos...

więcej

Nie znoszę jak w każdy weekend, kiedy patrzę w gazetę, w Tv ciągle leci to samo. Jakby nikt nie wymyślał nowych filmów. Niesety nie wszystkich stać na Cyfre czy coś w tym stylu. Nie uważacie, że to nie fer?

eco moda bedzie od niedzieli na romantice o 20.30

Normalnie taka ona jest ... irytujaca..Jka widze tego kolesia z jego durna piosenka..normalnie nie wiem co mnie strzela....Zdejmijcie to z Anteny,..

Moze ogladal ktos wczoraj na TVP2 nowy dokument Latkowskiego?Jak dla mnie to naprawde szok, ze cos takiego moze istniec w Polsce (a jak widac tak naprawde jest!).Niby od dluzszego czasu slyszalo sie o takich aferach, ale raczej malo kto z szarych obywateli moglby przypuszczac, ze u nas w kraju dziala system, ktory...

Wszystkich fanów pościgów samochodowych informuje, że dzisiaj w TVN 7 o 20:10 odbędzie się emisja kultowego filmu Petera Yatesa Bullitt ze Stevem McQueenem w roli głównj!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones