"Żywioły Saszy – Ogień": premiera serialu Player Original

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22%C5%BBywio%C5%82y+Saszy+%E2%80%93+Ogie%C5%84%22%3A+premiera+serialu+ju%C5%BC+17+listopada-140197
"Żywioły Saszy – Ogień": premiera serialu Player Original
17 listopada w Playerze zadebiutuje najnowsza produkcja własna serwisu, "Żywioły Saszy – Ogień". Ten długo wyczekiwany tytuł to adaptacja prozy Katarzyny Bondy. W roli głównej zobaczymy Magdalenę Boczarską.

"Żywioły Saszy – Ogień" to najnowsza produkcja Player Original, której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Lampiony autorstwa Katarzyny Bondy. Na przestrzeni siedmiu odcinków widzowie podążać będą za zagadką kryminalną, w której centrum znajdzie się główna bohaterka – Sasza Załuska (Magdalena Boczarska). Przydzielona do grupy policjantów spróbuje zapobiec serii podpaleń łódzkich kamienic oraz uporać się z własną, niełatwą przeszłością. Śledztwo okaże się wyjątkowo skomplikowane. Na drodze do rozwiązania sprawy stanie nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. 

W obsadzie znaleźli się Magdalena Boczarska, Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Konopka, Jerzy Trela, Aleksandra Konieczna, Krzysztof Dracz, Piotr Srebrowski, Erika Karkuszewska, Mikołaj Woubishet, Jędrzej Hycnar, Helena Englert, Sebastian Stankiewicz.

Reżyserem produkcji jest Kristoffer Rus. Autorami scenariusza na podstawie powieści Katarzyny BondyDana Łukasińska i Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorka zdjęć to Karina Kleszczewska. Za scenografię odpowiada Aleksandra Kierzkowska, a za kostiumy Barbara Łagowska. Kierownikiem produkcji jest Jan Kaczmarski. Producentem wykonawczym - firma Bongo Media reprezentowana przez Mikołaja Wita oraz Dariusza Goczała. Producentką z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk. Zdjęcia do serialu powstawały w Łodzi.

Pierwszy odcinek serialu "Żywioły Saszy – Ogień" dostępny będzie od 17 listopada w płatnej ofercie, kolejne pojawią się w serwisie w tygodniowych odstępach. W dniu premiery drugiego odcinka, 24 listopada, pierwszy zostanie udostępniony bezpłatnie.

Zapraszamy do obejrzenia serialu Żywioły Saszy - Ogień w player.pl
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones