Serialowa jesień tylko w Playerze!

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Serialowa+jesie%C5%84+tylko+w+Playerze-139077
Serialowa jesień tylko w Playerze!
źródło: materialy promocyjne
Serwis przygotował aż trzy nowe propozycje serialowe Player Original! Już w październiku ruszy "Chyłka-Rewizja". Po jej zakończeniu zadebiutują w dalszej kolejności "Żywioły Saszy – Ogień" oraz "Nieobecni". Oprócz produkcji własnych Player zaprasza także na prapremiery najlepszych seriali TVN Discovery Polska!

"Chyłka-Rewizja" to już trzeci sezon niezwykle popularnego serialu z Magdaleną Cielecką w roli niepokornej pani mecenas. Po raz kolejny życie Joanny Chyłki poważnie się skomplikuje. Po zwolnieniu z kancelarii Żelazny & McVay, bezkompromisowa prawniczka będzie musiała zmierzyć się z nową rzeczywistością. To niełatwe zadanie dodatkowo utrudni fakt, że zostanie wciągnięta w sprawę okrutnego morderstwa. Jej klient – Rom Bukano – po stracie żony i córki ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie stanie się jednak głównym podejrzanym w sprawie. W efekcie Chyłka i "Zordon" znowu spotkają się na sali sądowej, ale tym razem staną po przeciwnych stronach barykady. Czy wynik tego starcia będzie z góry przesądzony?

"Żywioły Saszy – Ogień" to serial oparty na adaptacji prozy Katarzyny Bondy. Sasza Załuska (Magdalena Boczarska) wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. Niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Czy dzięki pomocy Załuskiej uda się ująć sprawcę i zakończyć śledztwo? 

"Nieobecni" to wciągające połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym! Po długiej nieobecności Mila Gajda (Justyna Wasilewska), ceniona i znana perfomerka oraz tancerka, przyjeżdża do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. Kiedy dociera do domu, zastaje okruszki na talerzach, zimną herbatę w kubkach, karpia pływającego w wannie i rozpoczęte przygotowania do świąt. Brakuje jednak najważniejszego – rodziców i brata! Kobieta rozpoczyna dramatyczne poszukiwania. W tym trudnym momencie Mila poznaje Filipa Zacharę (Piotr Głowacki), bardzo osobliwego – mającego zespół Aspergera, a przy tym niezwykle bystrego – podkomisarza z Centrum Osób Zaginionych. Dziesięcioodcinkowa seria pierwsza pojawi się w Playerze jeszcze w tym roku.

To nie wszystko! Player pokaże najgorętsze nowości tej jesieni na aż siedem dni przed ich emisją w telewizji! W tej formule dostępne będą nowe seriale TVN - "Usta Usta" czy "Królestwo kobiet". Ten pierwszy to wielki powrót znanej i lubianej komediowo-obyczajowej produkcji. W serwisie dostępne są także wszystkie wcześniejsze sezony tego kultowego tytułu. Drugi to ośmioodcinkowa produkcja komediowa z plejadą polskich gwiazd: Krystyną Jandą, Karoliną Gruszką, Gabrielą Muskałą, Aleksandrą Adamską czy Arturem Żmijewskim.

Przedpremierowo w Playerze pojawią się także odcinki innego wyczekiwanego tytułu – kontynuacji "BrzydUli". Począwszy od 2 października, w każdy piątek do oferty serwisu trafi pięć kolejnych epizodów serialu! W tym przypadku również fani mogą z łatwością odświeżyć sobie wydarzenia z pierwszej edycji, gdyż cały sezon dostępny jest do obejrzenia w serwisie. Przed emisją w telewizji widzowie zobaczą także nowe epizody najpopularniejszy seriali codziennych - "Zakochanych po uszy", "19+" oraz "Szkoły". Te propozycję są już dostępne serwisie od 20 sierpnia!

Tej jesieni w Playerze będzie można oglądać serial "Król", produkcję własną CANAL+ na podstawie powieści Szczepana Twardocha. Tytuł zabierze widzów do przedwojennej Warszawy. Tuż przed wybuchem II wojny światowej miastem trzęsie żydowski gang pod wodzą polskiego socjalisty, Kuma Kaplicy, a prym wiedzie w nim żydowski bokser, Jakub Szapiro. Mężczyzna skrycie marzy, aby zastąpić obecnego przywódcę i zostać królem Warszawy. Tymczasem rodzący się spisek na szczytach władzy może całkowicie zmienić oblicze Warszawy, wpływając tym samym na gangsterskie imperium Kuma, a także na przyszłość samego Szapiry. A wszystko to w warunkach, w których nad Europą wisi widmo faszyzmu. Serial zadebiutuje już jesienią na kanale CANAL+ PREMIUM, dostępnym w ofercie Player+.

Zobacz spot "Player poleca - Nowości w Playerze"
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones