"1883": zobacz zwiastun prequela "Yellowstone"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%221883%22%3A+zobacz+zwiastun+prequela+%22Yellowstone%22-144755
"1883": zobacz zwiastun prequela "Yellowstone"
19 grudnia stacja Paramount Network zaprezentuje pierwszy odcinek serialu "1883". To prequel megahitu "Yellowstone" z Kevinem Costnerem w roli głównej. W sieci zadebiutował właśnie pełny zwiastun nowego show.  

Zwiastun serialu "1883"
"1883" opowiada o tym, jak Duttonowie stali się największymi właścicielami ziemskimi w Montanie. Projekt zapowiadany jest jako "surowa opowieść o podboju Dzikiego Zachodu, a także wnikliwe studium rodziny uciekającej przed ubóstwem w poszukiwaniu lepszej przyszłości do amerykańskiej ziemi obiecanej – Montany"

W obsadzie nowego serialu znaleźli się m.in. Sam Elliott, Tim McGraw, Faith Hill, Billy Bob Thornton, Gratiela Brancusi, Audie Rick, Isabel May, Eric Nelsen, James Landry Hébert oraz LaMonica Garrett. Autorem serialu jest Taylor Sheridan, twórca "Yellowstone".

O czym opowiada serial Yellowstone"?"Yellowstone" to wciągające, nakręcone z rozmachem widowisko odsłania brutalną rzeczywistość współcześnie prowadzonej walki o wpływy ziemskie. Pokazuje także realia życia współczesnych ranczerów i potomków Indian żyjących obok siebie na obszernych terenach przy tytułowym parku narodowym. Serial opowiada historię właściciela rozległego rancza w Montanie, Johna Duttona, w którego wciela się Kevin Costner. Jego ziemią, która graniczy z parkiem narodowym Yellowstone, są zainteresowani zarówno deweloperzy, jak i współcześni potomkowie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. John Dutton zamierza za wszelką cenę bronić swojego dziedzictwa, z pomocą swojej bezwzględnej córki Beth (Kelly Reilly) oraz trzech synów, Jamiego (Wes Bentley), Kayce'ego (Luke Grimes) i Lee (Dave Annable).