Update: "Borat 2" na Amazon Prime. Zobaczcie pierwszy klip

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Borat+2%22+na+Amazon+Prime-139554
Update: "Borat 2" na Amazon Prime. Zobaczcie pierwszy klip
UPDATE: Parę godzin temu na Twitterze pojawił się klip promujący film udający wiadomość z gratulacjami od Kazachstanu dla Trumpa po "wygraniu" pierwszej debaty prezydenckiej.


Amazon nabył prawa do światowej dystrybucji sequela "Borata". Film zadebiutuje na platformie streamingowej Prime Video pod koniec października tuż przed wyborami prezydenckimi w USA.  

"Borat 2" był pierwszym filmem nakręconym w Stanach Zjednoczonych podczas pandemii COVID-19. Gdy tylko władze oraz związki zawodowe dały zielone światło, Sacha Baron Cohen rozpoczął zdjęcia wraz z ograniczoną do minimum ekipą. Tak jak w przypadku swoich poprzednich przedsięwzięć komik wiele razy ryzykował życiem, realizując materiał. Zdarzało się, że na planie musiał nosić kamizelkę kuloodporną.

O fabule nie wiadomo wiele. Podobno Borat nie może już uchodzić za nieznanego reportera z Kazachstanu i musi robić wywiady z ludźmi pod przykrywką, jako "Cohen grający Borata grającego Cohena".

Przypomnijmy, że pierwszy film okazał się wielkim sukcesem kasowym, zarabiając na całym świecie 262 miliony dolarów przy budżecie rzędu 18 milionów.
Udostępnij: