Nadciąga "Borat 2"?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nadci%C4%85ga+%22Borat+2%22-139225
Nadciąga "Borat 2"?
W zeszłym miesiącu Sacha Baron Cohen został przyłapany na ulicach Los Angeles przebrany za Borata. Teraz pojawiło się oficjalne potwierdzenie: komik nie tylko powróci do jednej ze swoich najsłynniejszych postaci, ale zdążył już nakręcić "Borata 2".

O fabule nie wiadomo wiele. Podobno Borat nie może już uchodzić za nieznanego reportera z Kazachstanu i musi robić wywiady z ludźmi pod przykrywką, jako "Cohen grający Borata grającego Cohena". Ten opis nie jest jednak oficjalny i niektóre źródła już go zdementowały, potwierdzając jednak, że film istnieje i widziało go już kilkoro osób z branży.

Nie wiadomo, dla kogo powstał projekt. Za dystrybucję oryginalnego "Borata" odpowiadało studio 20th Century Fox. W międzyczasie zostało ono jednak przejęte przez Disneya, którego nie kojarzymy raczej z komediami z kategorią R. Nie wiadomo też, czy w przedsięwzięcie zaangażowani są współtwórcy oryginału, reżyser Larry Charles i producent Jay Roach.

Na razie nie ujawniono, kiedy film miałby ujrzeć światło dzienne. Niektórzy podejrzewają, że nastąpi to jeszcze przed wyborami prezydenckimi w USA.
Udostępnij: