Wiemy, kiedy wrócą "Bridgertonowie". Zobaczcie zapowiedź trzeciego sezonu serialu platformy Netflix

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Bridgertonowie%22+-+Netflix+ujawnia+dat%C4%99+premiery+3.+sezonu-153249
Wiemy, kiedy wrócą "Bridgertonowie". Zobaczcie zapowiedź trzeciego sezonu serialu platformy Netflix
źródło: Materiały prasowe
Platforma Netflix ujawniła datę premiery trzeciego sezonu serialu "Bridgertonowie". Ogłoszenie pojawiło się w formie teasera: zobaczcie zapowiedź nowych odcinków. Kiedy debiut na Netfliksie? Czytajcie dalej.

"Bridgertonowie" - zobaczcie zapowiedź nowych odcinków
"Bridgertonowie" - kiedy premiera trzeciego sezonu?
Trzeci sezon "Bridgertonów" został podzielony na dwie połowy, które zadebiutują w serwisie wiosną 2024 roku. Pierwsza połowa pojawi się 16 maja 2024, a druga - 13 czerwca. W sumie na trzeci sezon złoży się osiem odcinków.
 

Co wydarzy się w trzecim sezonie serialu "Bridgertonowie"?Trzeci sezon "Bridgertonów" przybliży losy Penelope Featherington (Nicola Coughlan). Po tym jak podsłuchała rozmowę Colina Bridgertona (Luke Newton), który dyskredytował ją przed swoimi przyjaciółmi, jej uczucia do niego wygasają. Bohaterka postanawia znaleźć męża, który będzie szanował jej niezależność, dzięki czemu mogłaby kontynuować swoją działalność jako Lady Whistledown. Niestety brak pewności siebie nie ułatwia jej zadania. 

Colin, który powraca z podróży, jest zaskoczony chłodnym przyjęciem ze strony Penelope – jedynej osoby, która ceniła go za to, jaki jest. Pragnąć odzyskać jej przyjaźń, pomaga jej podbudować pewność siebie, co ma ułatwić bohaterce znalezienie idealnego męża. Wkrótce zaczyna wątpić, czy jego uczucia względem Penelope to rzeczywiście tylko przyjaźń. 

Komplikują się także sprawy między Penelope a Eloise (Claudia Jessie), która znalazła nową przyjaciółkę w niespodziewanym miejscu. Utrzymanie swojego alter ego w tajemnicy będzie dla Penelope coraz trudniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones