Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/%22Cowboy+Ninja+Viking%22+z+Chrisem+Prattem+prze%C5%82o%C5%BCony+na+p%C3%B3%C5%BAniej-129322

"Cowboy Ninja Viking" z Chrisem Prattem przełożony na później

  • Coming Soon
  • autor: jp
  • Filmy
Studio Universal Pictures ogłosiło, że przekłada na czas nieokreślony realizację filmu "Cowboy Ninja Viking". Gwiazdą widowiska miał być Chris Pratt.

cnv-crop_qxwk.jpg

Film miał trafić do kin 28 czerwca 2019. Studio nie ujawniło powodu, dla którego zmieniono plany. Projekt rzekomo pozostaje jednak w stanie "aktywnego rozwoju" i podobno w swoim czasie otrzyma nową datę premiery. Za kamerą miała stanąć Michelle MacLaren ("Breaking Bad"). Nie wiadomo, czy reżyserka pozostaje zaangażowana w realizację. W obsadzie była również Priyanka Chopra.

"Cowboy Ninja Viking" jest ekranizacją komiksu autorstwa AJ Liebermana i Rileya Rossmo. To opowieść o tajnym programie kontrwywiadowczym stworzonym przez psychoterapeutę doktora Sebastiana Ghislaina. Wykorzystuje on pacjentów cierpiących na wieloraką osobowość, by stworzyć z nich agentów-zabójców zwanych Trojaczkami. Głównym bohaterem jest Duncan, którego trojaczkowymi osobowościami są właśnie tytułowy kowboj, ninja i wiking, każdy obdarzony wyjątkowymi umiejętnościami przetrwania. Duncan wymyka się z programu z zamiarem wytropienia milionera, który sfinansował projekt.

zobacz też: