Ewan McGregor i jego wąs kontra bolszewicy. Oto zwiastun ekranizacji "Dżentelmena w Moskwie"

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22D%C5%BCentelmen+w+Moskwie%22+-+Ewan+McGregor+w+zwiastunie+serialu+Showtime-154440
Ewan McGregor i jego wąs kontra bolszewicy. Oto zwiastun ekranizacji "Dżentelmena w Moskwie"
Stacja Showtime zaprezentowała pierwszy zwiastun serialu "A Gentleman in Moscow". Jego amerykańska premiera została wyznaczona na 29 marca.

Ewan McGregor to "Dżentelmen w Moskwie"Serial jest ekranizacją bestsellerowej powieści Amora Towlesa, która w Polsce została wydana pod tytułem "Dżentelmen w Moskwie".


Wszystko zmienił jeden wiersz... To przez niego hrabia Rostow musiał zamienić przestronny apartament w Metropolu, najbardziej ekskluzywnym hotelu Moskwy, na mikroskopijny pokój na poddaszu, z oknem wielkości szachownicy. Dożywotnio. Taki wyrok wydał bolszewicki sąd.

Rostow wie, że jeśli człowiek nie jest panem swojego losu, to z pewnością stanie się jego sługą. Pozbawiony majątku, wizyt w operze, wykwintnych kolacji i wszystkiego, co dotychczas definiowało jego status, stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Z pomocą zaprzyjaźnionego kucharza, pięknej aktorki i niezwykłej dziewczynki na nowo buduje swój świat. Gdy za murami hotelu rozgrywają się największe tragedie dwudziestego wieku, hrabia udowadnia, że bez względu na okoliczności warto być przyzwoitym. A największego bogactwa nikt nam nie odbierze, bo nosimy je w sobie.
[notka wydawcy]

W głównej roli w serialu "A Gentleman in Moscow" wystąpił Ewan McGregor. Partnerują mu m.in.: Mary Elizabeth Winstead, Alexa Goodall, Johnny Harris i Fehinti Balogun.

Zwiastun ekranizacji "Dżentelmena w Moskwie"


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones