"Diablo III" jeszcze w tym roku trafi na Switcha

Blizzard / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Diablo+III%22+jeszcze+w+tym+roku+trafi+na+Switcha-129431
Po miesiącach plotek i domysłów Blizzard w końcu oficjalnie zapowiedział to, na co od dawna czekali gracze - "Diablo III" na Nintendo Switch. Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku, a poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun."Diablo III: Eternal Collection", bo tak nazywać się będzie te wydanie, zawierać będzie w sobie podstawową wersję gry, dodatek "Reaper of Souls" i pakiet "Przebudzenie Nekromantów", a także elementy na wyłączność dla tej wersji takie jak ozdobny zestaw pancerza Ganondorfa, inspirowany legendarnym złoczyńcą z serii gier "The Legend of Zelda".

Gra pozwoli na zabawę samemu, jak i w trybie wieloosobowym z trzema innymi graczami na jednej konsoli. Możliwa będzie też gra na czterech połączonych ze sobą konsolach Nintendo Switch, a także online poprzez usługę Nintendo Switch Online. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom portalu Eurogamer.net, "Diablo III" będzie działało na Switchu w rozdzielczości 720p w trybie przenośnym i 960p w trybie TV. W obu trybach gra ma działać w stałych 60 klatkach na sekundę.

Premiera "Diablo III: Eternal Collection" będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. Poniżej możecie zobaczyć udostępnione przed Blizzard screeny z gry.