"Diablo III: Eternal Collection" już dostępne na Nintendo Switch

Informacja nadesłana: Blizzard / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Diablo+III%3A+Eternal+Collection%22+ju%C5%BC+dost%C4%99pne+na+Nintendo+Switch-130646
Sługi Piekła jeszcze nigdy nie były tak potężne, ale oto przybyło wsparcie! Dziś spółka Blizzard Entertainment ogłosiła, że "Diablo III: Eternal Collection" jest już dostępne na Nintendo Switch i do odwiecznej wojny z siłami Płonących Piekieł mogą dołączyć nowi bohaterowie. 


Edycja "Eternal Collection" obejmuje wszystkie dotychczasowe elementy, ulepszenia i aktualizacje "Diablo III", w tym także cieszący się uznaniem krytyków dodatek "Reaper of Souls", opublikowany w zeszłym roku pakiet Przebudzenie Nekromantów™ oraz przedmioty dostępne wyłącznie na konsoli Nintendo Switch takie jak ozdobny zestaw pancerza do transmogryfikacji oparty na legendzie o Ganondorfie – pamiętnym złoczyńcy z serii "The Legend of Zelda""Diablo III: Eternal Collection" zawiera złożoną z pięciu aktów kampanię fabularną, której akcja toczy się w pełnym niebezpieczeństw świecie Sanktuarium, zapewniający nieskończoną liczbę gier tryb przygodowy i siedem potężnych klas postaci. Wersja ta to idealny zestaw dla wszystkich początkujących łowców demonów i weteranów, którzy chcieliby oczyszczać Sanktuarium w podróży.

 

Eternal Collection zapewnia użytkownikom Nintendo Switch wszystkie elementy "Diablo III". Teraz losy wielkiej wojny między Królestwem Niebios a Płonącymi Piekłami naprawdę spoczną w ich rękach – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. Nie możemy się już doczekać, kiedy podzielimy się wszystkimi wyzwaniami, przygodami i upragnionymi łupami z naszymi najnowszymi sojusznikami w Sanktuarium.

Gracze, którzy pragną uczcić przybycie Władcy Grozy na najnowszą platformę w rodzinie Nintendo mogą już kupić Zestaw "Diablo III: Eternal Collection" z Nintendo Switch – stworzony specjalnie dla najnowszych bohaterów Sanktuarium, stylizowany na kanwie mrocznego oblicza Władcy Grozy. Zestaw obejmuje inspirowaną motywami z gry "Diablo III" konsolę Nintendo Switch ze stacją dokującą, a także etui podróżne ozdobione motywami z "Diablo III" oraz kod umożliwiający pobranie gry "Diablo III: Eternal Collection".

Bohaterowie, którzy chcieliby zwiększyć swoje szanse podczas krucjat, mogą skorzystać z obsługi amiibo w "Diablo III: Eternal Collection" i schwytać amiibo Goblina skarbnika, które będzie dostępne już w grudniu. Po zeskanowaniu amiibo Goblina skarbnika otworzy się portal do królestwa Chciwości – pełnej kosztowności mitycznej krainy skarbów bronionej przez samą Baleronową. Dodatkowo gracze będą mogli zeskanować raz dziennie każde dostępne amiibo, aby przyzwać watahę czempionów, której pokonanie zapewnia łupy i doświadczenie.

 

"Diablo III: Eternal Collection" dostosowano do gry na konsoli Nintendo Switch, dzięki czemu gracze otrzymają dostęp do pełnego wachlarza rozwiązań zapewniających satysfakcję z gry zarówno z użyciem kontrolera Joy-Con, jak i Pro Controller. Pełny zestaw opcji gry wieloosobowej gwarantuje, że zawsze i wszędzie będzie można grać ze znajomymi. W rozgrywce będzie mogło brać udział maksymalnie czterech graczy – bezprzewodowo, przez usługę Nintendo Switch Online lub na dzielonym ekranie pojedynczej konsoli Nintendo Switch.

Gra "Diablo III: Eternal Collection" na Nintendo Switch jest już dostępna w sklepach na całym świecie oraz w Nintendo eShop, w sugerowanej cenie detalicznej 249 PLN. Więcej informacji znaleźć można na stronie https://www.nintendo.com/games/detail/diablo-3-switch. Zrzuty ekranu, filmiki i inne materiały znajdziecie na stronie prasowej Blizzard Entertainment: https://blizzard.gamespress.com/Diablo-III.
Informacja sponsorowana